Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. zmieniłbym grill i pomalował progi, reszta bajka:thumbup1:
  2. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    myślicie że jak się pojawię w Silesii ze swoim padem to dadzą pojechać?
  3. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    po czasach widziałem że nie jeździł tego na serio, tak tylko żeby przejechać na złoto:wink: ja zresztą też
  4. ...vertical photo:whistling:
  5. dobry:hi:
  6. Bra jest zbyt gruba żeby wepchnąć ją pod grill, na razie nic nie będę z nią kombinował Jeśli o opony chodzi to założyłbym i 205/35 gdyby auto miało tylko wyglądać, niestety trzeba było pójść na kompromis bo to zwykły daily car... a kompromisy wiadomo, nie wszystkich zadowalają, mogło być lepiej ale wg mnie dramatu też nie ma:whistling:
  7. nie ma tragedii na tym kole, ale 18x10 będzie rwało cycka:kox: jak to możliwe że Ty skręcasz? a serio to działałeś coś z nadkolami? jakieś spy foto?
  8. za młody jestem żeby to pamiętać Ee tam, ja cisnąłem pod koniec 97' jak wyszła wersja NTSC a że 2 lata jesteś młodszy to też mogłeś w sumie (wnikam po nicku ) w tamtych czasach to ja grałem w inne tytuły:decayed:
  9. nie myte ze dwa tygodnie:kwasny: ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- A4 to najmniejszy problem, byle tapicer by to ogarnął - można by jaki custom napis tam strzelić kierunki to nowy osobny obwód, a halo tradycyjnie po włączeniu świateł postojowych, z tym że ja nie mam postojówek z przodu:wink:
  10. w sumie racja, RS się marnuje:decayed:
  11. wiem, ale nie mogę jej ruszyć
  12. spoko, mam kilka pomysłów na fotki:naughty: przyjdzie co do czego to i wór z cukierkami się znajdzie, jak ostatnio:decayed:
  13. cukierki Ci się skończyły?
  14. dzięki, fajnie że podoba się nie tylko mi:wink: pepika widziałem na zdjęciach, polerka faktycznie mu nie wyszła:grin:
  15. za młody jestem żeby to pamiętać
  16. słabe... z dystansami et33 i było idealnie, z jednym małym minusem - nie dało się skręcać ogarnę nadkola i dystanse znów zawitają ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:56 ---------- trochę lepsze foty USA look:decayed: sorry za brudne auto
  17. moim zdaniem nie ma co liczyć że gt6 będzie na ps3:kwasny: gt2 - ps gt3 - pominę przez grzeczność gt4 - ps2 gt5 - ps3 historia mówi że marketing firmy jest taki, a nie inny...
  18. nie mam weny, ani koncepcji:unknown:
  19. Naturalnie:wink:
  20. ogarnąłem dzisiaj z grubsza komorę silnika, bo już dramat był... mycie mocno stężonym APC Nielsena, później lekkie płukanie, rurki IC przetarte Mothersem Mag&Alu Polish i na koniec CarPro Perl na plastiki i gumki:naughty: niedawno wpadł też stanik, fota niestety robiona pilotem od magnetowidu:kwasny: może niebawem ogarnie się jakąś sesję...
  21. bo progi to się jeździ na ukos:wink:
  22. o widzisz, jak chcesz to potrafisz mieć jakieś detailerskie przebłyski:decayed:
  23. odczuwalne
  24. MIchał czytaj uważnie:facepalm: łosz koorwa:facepalm: czytałem jeszcze przed poranna kawą....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.