Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
zmieniłbym grill i pomalował progi, reszta bajka:thumbup1:
-
Gran Turismo 5
myślicie że jak się pojawię w Silesii ze swoim padem to dadzą pojechać?
-
Gran Turismo 5
po czasach widziałem że nie jeździł tego na serio, tak tylko żeby przejechać na złoto:wink: ja zresztą też
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
...vertical photo:whistling:
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
dobry:hi:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Bra jest zbyt gruba żeby wepchnąć ją pod grill, na razie nic nie będę z nią kombinował Jeśli o opony chodzi to założyłbym i 205/35 gdyby auto miało tylko wyglądać, niestety trzeba było pójść na kompromis bo to zwykły daily car... a kompromisy wiadomo, nie wszystkich zadowalają, mogło być lepiej ale wg mnie dramatu też nie ma:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
nie ma tragedii na tym kole, ale 18x10 będzie rwało cycka:kox: jak to możliwe że Ty skręcasz? a serio to działałeś coś z nadkolami? jakieś spy foto?
-
...::: Gran Turismo 6 :::...
za młody jestem żeby to pamiętać Ee tam, ja cisnąłem pod koniec 97' jak wyszła wersja NTSC a że 2 lata jesteś młodszy to też mogłeś w sumie (wnikam po nicku ) w tamtych czasach to ja grałem w inne tytuły:decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie myte ze dwa tygodnie:kwasny: ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- A4 to najmniejszy problem, byle tapicer by to ogarnął - można by jaki custom napis tam strzelić kierunki to nowy osobny obwód, a halo tradycyjnie po włączeniu świateł postojowych, z tym że ja nie mam postojówek z przodu:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
w sumie racja, RS się marnuje:decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wiem, ale nie mogę jej ruszyć
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
spoko, mam kilka pomysłów na fotki:naughty: przyjdzie co do czego to i wór z cukierkami się znajdzie, jak ostatnio:decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
cukierki Ci się skończyły?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki, fajnie że podoba się nie tylko mi:wink: pepika widziałem na zdjęciach, polerka faktycznie mu nie wyszła:grin:
-
...::: Gran Turismo 6 :::...
za młody jestem żeby to pamiętać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
słabe... z dystansami et33 i było idealnie, z jednym małym minusem - nie dało się skręcać ogarnę nadkola i dystanse znów zawitają ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:56 ---------- trochę lepsze foty USA look:decayed: sorry za brudne auto
-
...::: Gran Turismo 6 :::...
moim zdaniem nie ma co liczyć że gt6 będzie na ps3:kwasny: gt2 - ps gt3 - pominę przez grzeczność gt4 - ps2 gt5 - ps3 historia mówi że marketing firmy jest taki, a nie inny...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie mam weny, ani koncepcji:unknown:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Naturalnie:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ogarnąłem dzisiaj z grubsza komorę silnika, bo już dramat był... mycie mocno stężonym APC Nielsena, później lekkie płukanie, rurki IC przetarte Mothersem Mag&Alu Polish i na koniec CarPro Perl na plastiki i gumki:naughty: niedawno wpadł też stanik, fota niestety robiona pilotem od magnetowidu:kwasny: może niebawem ogarnie się jakąś sesję...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bo progi to się jeździ na ukos:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
o widzisz, jak chcesz to potrafisz mieć jakieś detailerskie przebłyski:decayed:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
odczuwalne
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
not bad:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
MIchał czytaj uważnie:facepalm: łosz koorwa:facepalm: czytałem jeszcze przed poranna kawą....