Treść opublikowana przez Michał
-
Gran Turismo 5
też jeżdżę gałkami:wink:
-
Gran Turismo 5
dobra odpuszczam... nie umiem zejść poniżej 1:34:wallbash: Pablo gratuluję wyniku, jesteś dzik:kox:
-
Gran Turismo 5
osz Ty... to ja też idę jeszcze pojeździć
-
Gran Turismo 5
z tego co czytałem to tylko wyniki 8-5 się liczą, pierwsze 10 osób z danego kraju ma wziąć udział w GT Academy:wink: byłem 352. w polsce z czasem 1:34:088 - chociaż miałem zamiar zejść poniżej 1:34, za dużo błędów popełniam:kwasny: co z tego jak pierwszy na świecie ma coś koło 1:30:9xx ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- to nie ma źle biorąc pod uwagę, że masz takich madafakerów:decayed:
-
Gran Turismo 5
dobra, będzie tego, kończę przygodę z GT Academy:decayed:
-
Gran Turismo 5
yep:wink:
-
Gran Turismo 5
eeeeee to nie ma źle:kox: jutro może jeszcze powalczę na 8-5, myślę że pierwsza 200 w polsce jest do ogarnięcia... czas rzędu 1:33.400 do wykręcenia:naughty: wyzwanie?
-
Gran Turismo 5
:dancing:może jutro też coś pojeżdżę
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
ładnie:wink: pochwal się LSP:naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mam bezpośrednie porównanie Coli 476 vs NXT 2.0 i faktycznie, ten drugi wydaje się być bardziej śliski i gładki(?) w dotyku. Za to kropelkowanie i trwałość, a więc i ochrona zdecydowanie po stronie Coli:wink:
-
Gran Turismo 5
i znowu zaczynasz?
-
[ALL B5] Audi S4
czy ja wiem czy to takie szanowanie... Gracjan to złotówa straszna, zamiast wymienić to on pierze filtr:dziura:
-
Gran Turismo 5
przejedź wszystko na złoto, dostaniesz auta, których po zakończeniu GT Academy będziesz mógł używać w GT5:wink: fajnie bo w tych ostatnich rundach jest GTR 2012:kox:
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
nie miałem przyjemności... ale w polskich burdelach tak ładnie nie pachnie:grin:
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
To słodycz lekko spoconego ponętnego kobiecego ciała i drogiej bielizny, połączona z zapachem kubańskich cygar - musi się podobać:decayed:A serio to najlepszy zapach jaki miałem do tej pory, nie jest ordynarnie intensywny i ma to coś. Subiektywna opinia i taka właśnie ma być, podoba mi się nie dlatego że ktoś go chwali:wink: Np jak czuję w aucie waniliowego, albo kokosowego wunderbauma to mam ochotę zwymiotować przez zamknięte okno:decayed:
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
dziękuję, dobranoc:hi:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
zaczynam lubić tą padlinę, bo Grey to mi się z Sashą kojarzy:naughty::kox:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie taki ostatni ten ulep:thumbup1: i na polifta awansował, dopiero zauważyłem - gratuluję
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
na zdjęciach z lotniska klapa już była, jeśli mnie pamięć nie myli:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
- [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
wreszcie to jakoś wygląda:decayed: dobre posunięcie z tymi kołami:thumbup1: ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- BTW jesteś w battalionie?- Nimbus Grau Perl Effekt
no i gdzie foty tej wiochy?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki:hi:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
właśnie miałem to powiedzieć... tak wyglądają krople na onyx'ie? po jakim czasie od nałożenia? po zwykłym COLI były fajniejsze:eusathink:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
będzie rwało cycka i tarmosiło suta na nowych kołach:kox: podziwiam że nie boisz się jeździć na takim setupie na co dzień - [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...