Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    też jeżdżę gałkami:wink:
  2. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    dobra odpuszczam... nie umiem zejść poniżej 1:34:wallbash: Pablo gratuluję wyniku, jesteś dzik:kox:
  3. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    osz Ty... to ja też idę jeszcze pojeździć
  4. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    z tego co czytałem to tylko wyniki 8-5 się liczą, pierwsze 10 osób z danego kraju ma wziąć udział w GT Academy:wink: byłem 352. w polsce z czasem 1:34:088 - chociaż miałem zamiar zejść poniżej 1:34, za dużo błędów popełniam:kwasny: co z tego jak pierwszy na świecie ma coś koło 1:30:9xx ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- to nie ma źle biorąc pod uwagę, że masz takich madafakerów:decayed:
  5. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    dobra, będzie tego, kończę przygodę z GT Academy:decayed:
  6. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    yep:wink:
  7. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    eeeeee to nie ma źle:kox: jutro może jeszcze powalczę na 8-5, myślę że pierwsza 200 w polsce jest do ogarnięcia... czas rzędu 1:33.400 do wykręcenia:naughty: wyzwanie?
  8. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    :dancing:może jutro też coś pojeżdżę
  9. ładnie:wink: pochwal się LSP:naughty:
  10. mam bezpośrednie porównanie Coli 476 vs NXT 2.0 i faktycznie, ten drugi wydaje się być bardziej śliski i gładki(?) w dotyku. Za to kropelkowanie i trwałość, a więc i ochrona zdecydowanie po stronie Coli:wink:
  11. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    i znowu zaczynasz?
  12. czy ja wiem czy to takie szanowanie... Gracjan to złotówa straszna, zamiast wymienić to on pierze filtr:dziura:
  13. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    przejedź wszystko na złoto, dostaniesz auta, których po zakończeniu GT Academy będziesz mógł używać w GT5:wink: fajnie bo w tych ostatnich rundach jest GTR 2012:kox:
  14. nie miałem przyjemności... ale w polskich burdelach tak ładnie nie pachnie:grin:
  15. To słodycz lekko spoconego ponętnego kobiecego ciała i drogiej bielizny, połączona z zapachem kubańskich cygar - musi się podobać:decayed:A serio to najlepszy zapach jaki miałem do tej pory, nie jest ordynarnie intensywny i ma to coś. Subiektywna opinia i taka właśnie ma być, podoba mi się nie dlatego że ktoś go chwali:wink: Np jak czuję w aucie waniliowego, albo kokosowego wunderbauma to mam ochotę zwymiotować przez zamknięte okno:decayed:
  16. zaczynam lubić tą padlinę, bo Grey to mi się z Sashą kojarzy:naughty::kox:
  17. nie taki ostatni ten ulep:thumbup1: i na polifta awansował, dopiero zauważyłem - gratuluję
  18. na zdjęciach z lotniska klapa już była, jeśli mnie pamięć nie myli:whistling:
  19. wreszcie to jakoś wygląda:decayed: dobre posunięcie z tymi kołami:thumbup1: ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- BTW jesteś w battalionie?
  20. no i gdzie foty tej wiochy?
  21. właśnie miałem to powiedzieć... tak wyglądają krople na onyx'ie? po jakim czasie od nałożenia? po zwykłym COLI były fajniejsze:eusathink:
  22. będzie rwało cycka i tarmosiło suta na nowych kołach:kox: podziwiam że nie boisz się jeździć na takim setupie na co dzień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.