Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
fajnie wygląda, ale gwintem to kręcimy w drugą stronę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie mam:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
w 90% przypadków nie obciera, dopiero gdy podczas skręcania napotkam jakąś sporą nierówność et mam słabe i koło jest schowane - dzięki temu skręca bez problemów:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
test trochę lepszego sprzętu:naughty: teraz trzeba uderzyć w plener i ustrzelić coś na pierwsze miejsce w kalendarzu:decayed: (if You know what I mean Jędrek)
-
[B5 1Z] A4 TDi
taaaa podobno nic tak nie rozluźnia atmosfery jak pawulon:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
pod warunkiem że pokażesz tego swojego parcha:decayed:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
wyjmij silikon, dobrze wyczyść i odtłuść, turbo też przetrzyj, nowa opaska i tyle... tam nie ma ciśnienia, nie powinno spadać ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- aaaaa:decayed: a masz w środku jakąś rurkę czy coś? bo jeśli tylko gumowy wąż i na to silikon+opaska to i tak będzie spadać...
-
[B5 1Z] A4 TDi
i moje następne będzie c6:thumbup1:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki:) tylko wsteczny:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak się wyrobię to pstryknę coś lustrzanką, wtedy można myśleć o kalendarzu:wink: bo z tymi to by mi cukierków brakło żeby wygrać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wycisnąłem siódme poty ze swojego kompakta i oto efekt, trochę lipa ale może na dniach uda się pstryknąć coś lepszym sprzętem:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to czekamy, czekamy:whistling:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
więc wszystko zgodnie ze sztuką... być może wina leży w stopie felg:kwasny:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A przygotowanie przed polerowaniem? Tzn jakie papiery, na mokro czy na sucho?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
być może filc jest zbyt agresywny, spróbuj finiszowych past na czymś delikatniejszym np jakaś mikrofibra czy coś
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jak poszło smalcowanie? ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- btw ruda i blondyna ze zdjęcia się oglądają, więc chyba nie jest źle wujek, co?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a to w tej sprawie pisałeś PW?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kiedy będą wykresy?:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
A to już dzisiaj?
-
[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie
8D0862533E
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
biała na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na fotkach:kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
być może, nie da się przetestować wszystkich środków:thumbup1:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Używam nierozcieńczonego i pobija rekordy trwałości, mazów nie zauważyłem ale ile tych czarnych plastików jest w b5:wink: Wiadomo że podczas aplikacji jest tłusty, po przetarciu fibrą nieco mniej - do pierwszego mycia byłem zniesmaczony bo dość mocno łapał kurz... za to po myciu auta zwykłym szamponem efekt 'łapania kurzu' zniknął a plastiki i uszczelki mają fajną głęboką czerń i w zasadzie brak tandetnego połysku. tutaj masz jakieś fotki:wink: Review: CarPro PERL - Auto Geek Online Auto Detailing Forum like i said:kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Potwierdzam, mam od nich Perl'a do plastików i w mojej ocenie ma 10/10, a do tego pięknie kropelkuje:kox:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
zboczenie detailera amatora, nic nie poradzę że się tak czepiam:decayed: a ogólnie biała robi robotę, foty też cykasz niezłe, to trzaby się kiedyś ugadać na jakiego mini spota i coś pstryknąć