Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. 1700pln:lol1: Buba mówi o takim bajerze:
  2. masz jeszcze z czarną ramką i nie kombinuj, relingi bym zostawił czarne:wink:
  3. +1:wink:
  4. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurcze nie pamiętam, wiem że dużo pkt doświadczenia i kredytów się dostaje za te całe noworoczne zawody:wink:
  5. C6?
  6. w sumie temperatury przyzwoite to może też bym coś podziałał Gracjan a nie myślałeś nad poliftowym zderzakiem na tył?
  7. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    drugie okrążenie jakie nią zrobiłem i złoto:decayed: Ogłaszany specjalne, noworoczne zawody sezonowe - Wiadomości - gran-turismo.com
  8. spróbuj może połączyć się przez wi-fi:wink: generalnie najwygodniejszy sposób to założenie konta na gmailu, wtedy logujesz się na kompie, przechodzisz do sklepu play i klikasz tylko 'zainstaluj' - apka automatycznie instaluje się na telofonie, moim zdaniem bajeczne rozwiązanie
  9. a nie łatwiej bezpośrednio z telefonu przez sklep play?
  10. te elementy nie są malowane proszkowo tylko anodowane, stąd właśnie taki fajny metaliczny efekt:wink: farbami raczej nie do osiągnięcia...
  11. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    To tez moze wpadne. Tomek tam sorry, czasem zbyt agresywnie pojde i wjade w kogos, ale nic celowo;-) Nie mam hs a pisanie na konsoli mija sie z celem... Wysłane z mojego GT-I9070
  12. Michał odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    546,19pln brutto:wink:
  13. to grubo pomodził, nie wiedziałem że te 2.0 takie podatne na tuning:shock3:
  14. Rzuciłem do ameryki Twoj film:wink: ...się jueseje podjarali:decayed:
  15. no to wg etki ten panel występował tylko i wyłącznie w poliftowych a4:wink:
  16. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-concert-cd-can-adaptera-196836/#post2330386
  17. fajnie że nie tylko mi się podoba:decayed: Pytasz o jakość wykonania? To zwykłe czarne pudełeczko wielkości paczki fajek, 4 złącza, kabel i tyle - żadnej filozofii:wink: Jeśli chodzi o jakość dźwięku to wydaje mi się że jest minimalnie gorszy niż z CD, ale biorąc pod uwagę szumy powietrza, opon, odgłos silnika itd to skutecznie niwelują różnicę. Jakby ktoś się zdecydował to sprawdźcie najpierw kostkę mini iso w aucie, jeśli nie jest 3-kolorowa to nie da się jej podzielić i trzeba będzie dokupić taką przejściówkę Można też, tak jak ja, przełożyć piny do ori kostki, ale więcej z tym zabawy:wink:
  18. to wrzucę tutaj:wink: http://a4-klub.pl/members/tommy01-35425/
  19. :grin: koorfa sorry panowie:doh: leże chory od kilku dni, wszystko wolniej do mnie dociera:decayed: emulator oczywiście 250pln na allegrze:wink: ale jest na forum kolega który tym handluje, znalazłem go już po tym jak kliknąłem aukcję, jak znajdę to Ci Jozek podrzucę nicka na pw:wink:
  20. "ELM 327" na allegrze i masz kilkanaście stron:wink:
  21. jeszcze się nie bawiłem tym, sprawdziłem tylko czy się łączy i czy działa:wink: powinien wskazywać dokładnie to samo co vag, bo przecież odczytuje info po ODB - bajer bo wiadomo że nie będę z tym jeździł non-stop, ale do sprawdzenia co jakiś czas parametrów powinien się nadać Buba to już chyba testował ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- a nie łatwiej zamontować ori z a3?
  22. 50-60pln nie pamiętam:wink:
  23. żeby nie było że się nic nie dzieje, powoli dorzucam bajery do wnętrza:naughty: -i tak oto wpadł emulator zmieniarki, fajna sprawa bo obsługuje karty pamięci, pendrive i AUX-in, sterowanie z poziomu radia szkoda tylko że stary poczciwy concert nie ma CD-text'u:kwasny: -interfejs OBD bluetooth, bajer do podłączenia smartfona:kox: temp w dolocie, ciśnienie doładowania, wartości przepływki, czasy 0-100km/h, czasy na 400m itd - wszystko na ekranie telefonu https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&hl=pl -no i manetka tempomatu, zrobi się trochę cieplej to wpadnie do auta:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.