Treść opublikowana przez Michał
-
VIDI - cyfrowy gauge dla A4/S4 A5/S5 :)
1700pln:lol1: Buba mówi o takim bajerze:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
masz jeszcze z czarną ramką i nie kombinuj, relingi bym zostawił czarne:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
+1:wink:
-
Gran Turismo 5
Kurcze nie pamiętam, wiem że dużo pkt doświadczenia i kredytów się dostaje za te całe noworoczne zawody:wink:
- [ALL B5] Audi S4
-
[ALL B5] Audi S4
w sumie temperatury przyzwoite to może też bym coś podziałał Gracjan a nie myślałeś nad poliftowym zderzakiem na tył?
-
[ALL B5] Audi S4
- Gran Turismo 5
drugie okrążenie jakie nią zrobiłem i złoto:decayed: Ogłaszany specjalne, noworoczne zawody sezonowe - Wiadomości - gran-turismo.com- System operacyjny Android
spróbuj może połączyć się przez wi-fi:wink: generalnie najwygodniejszy sposób to założenie konta na gmailu, wtedy logujesz się na kompie, przechodzisz do sklepu play i klikasz tylko 'zainstaluj' - apka automatycznie instaluje się na telofonie, moim zdaniem bajeczne rozwiązanie- System operacyjny Android
a nie łatwiej bezpośrednio z telefonu przez sklep play?- [B5 APS] by czorny
te elementy nie są malowane proszkowo tylko anodowane, stąd właśnie taki fajny metaliczny efekt:wink: farbami raczej nie do osiągnięcia...- Gran Turismo 5
To tez moze wpadne. Tomek tam sorry, czasem zbyt agresywnie pojde i wjade w kogos, ale nic celowo;-) Nie mam hs a pisanie na konsoli mija sie z celem... Wysłane z mojego GT-I9070- Montaż tempomatu A4 B5
546,19pln brutto:wink:- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
to grubo pomodził, nie wiedziałem że te 2.0 takie podatne na tuning:shock3:- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Rzuciłem do ameryki Twoj film:wink: ...się jueseje podjarali:decayed:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no to wg etki ten panel występował tylko i wyłącznie w poliftowych a4:wink:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-concert-cd-can-adaptera-196836/#post2330386- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
fajnie że nie tylko mi się podoba:decayed: Pytasz o jakość wykonania? To zwykłe czarne pudełeczko wielkości paczki fajek, 4 złącza, kabel i tyle - żadnej filozofii:wink: Jeśli chodzi o jakość dźwięku to wydaje mi się że jest minimalnie gorszy niż z CD, ale biorąc pod uwagę szumy powietrza, opon, odgłos silnika itd to skutecznie niwelują różnicę. Jakby ktoś się zdecydował to sprawdźcie najpierw kostkę mini iso w aucie, jeśli nie jest 3-kolorowa to nie da się jej podzielić i trzeba będzie dokupić taką przejściówkę Można też, tak jak ja, przełożyć piny do ori kostki, ale więcej z tym zabawy:wink:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to wrzucę tutaj:wink: http://a4-klub.pl/members/tommy01-35425/- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
:grin: koorfa sorry panowie:doh: leże chory od kilku dni, wszystko wolniej do mnie dociera:decayed: emulator oczywiście 250pln na allegrze:wink: ale jest na forum kolega który tym handluje, znalazłem go już po tym jak kliknąłem aukcję, jak znajdę to Ci Jozek podrzucę nicka na pw:wink:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
"ELM 327" na allegrze i masz kilkanaście stron:wink:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jeszcze się nie bawiłem tym, sprawdziłem tylko czy się łączy i czy działa:wink: powinien wskazywać dokładnie to samo co vag, bo przecież odczytuje info po ODB - bajer bo wiadomo że nie będę z tym jeździł non-stop, ale do sprawdzenia co jakiś czas parametrów powinien się nadać Buba to już chyba testował ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- a nie łatwiej zamontować ori z a3?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
50-60pln nie pamiętam:wink:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
żeby nie było że się nic nie dzieje, powoli dorzucam bajery do wnętrza:naughty: -i tak oto wpadł emulator zmieniarki, fajna sprawa bo obsługuje karty pamięci, pendrive i AUX-in, sterowanie z poziomu radia szkoda tylko że stary poczciwy concert nie ma CD-text'u:kwasny: -interfejs OBD bluetooth, bajer do podłączenia smartfona:kox: temp w dolocie, ciśnienie doładowania, wartości przepływki, czasy 0-100km/h, czasy na 400m itd - wszystko na ekranie telefonu https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&hl=pl -no i manetka tempomatu, zrobi się trochę cieplej to wpadnie do auta:wink:- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
- Gran Turismo 5