Treść opublikowana przez Michał
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
korci mnie żeby dorzucić go do wiosennego zamówienia:naughty: zwłaszcza po obejrzeniu zdjęć/filmów:whistling:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
droga taka usługa wiercenia w felgach?
-
System operacyjny Android
Przez AirDroid na kompa i z kompa do picassy Wysłane z mojego GT-I9070
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki:hi: a gdzie jeśli można wiedzieć? tutaj masz wątek o rezaniu kierunków http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934/
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jakoś niespecjalnie chciałbym potraktować rozpuchem lampę
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
- Obniżenie zawieszenia
moja:wink:- Obniżenie zawieszenia
KW, H&R, Eibach, FK, Supersport, Tein, Bilstein - to tak z grubsza na KW znośnie się lata, mimo że dość sztywny:wink: ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- PUMA z forum ma za 1400pln nówkę Supersporta do ośki, albo przynajmniej miał- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
najlepiej to czerwony lakier transparentny, ale to już mod nieodwracalny:kwasny: Glinek pamiętam miał pomalowane lampy jak dla mnie folia daje radę, z odległości 1m nie poznasz że pasek jest naklejony:wink:- System operacyjny Android
To oficjalna data?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zdjęć to ja nie umiem robić, magia fotoszopa:wink: ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- dokładnie:thumbup1: nie ułatwia to cofania, ale tragedii też nie ma- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
taką FOLIA DO LAMP 11 KOLORÓW 30CM X 50CM (2972771507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
to chyba nawet Vario będzie zaskoczony:decayed:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki:hi: jak już wygrzebaliście wątek to rzucę jaką fotkę- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a jak chcesz zrobić połysk dipem?- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
a co w tym dziwnego?- Problem z oponami na 19`9j
Nie gadaj glupot i nie wprowadzaj ludzi w blad... Wysłane z mojego GT-I9070- System operacyjny Android
to zrobimy tak, jak tylko się pojawi pentagram to go kupuje i lecę do Ciebie na zamianę za S3:naughty:- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
jebnij na złoto, Szafa się ucieszy:decayed:- [ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
nic lepszego Ci z tych zdjęć nie zrobię- Problem z oponami na 19`9j
Będzie dobrze, o ABSy itd się nie martw:wink: Jedynie będziesz musiał bardziej uważać na krawężniki, zresztą Swir Ci podrzucił foty jak to będzie wyglądać Library | 9_225_35_R19- Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
et 35-45 i 7,5-8J wtedy to ma ręce i nogi:wink:- Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
za duże et, potrzebne będą dystanse żeby to jakoś wyglądało poza tym między przodem a tyłem będziesz miał prawie 2cm różnicy w średnicy koła- Felgi 20" 8,5 a opona 265/30
Kurcze jakieś wąskie to koło masz jak na 20".Co to za model że ma tylko 8,5J? Na 8,5J to fajnie leży 225, ewentualnie 235- Felgi 20" 8,5 a opona 265/30
A jaki fabrycznie jest rozmiar koła w C6? - Obniżenie zawieszenia