Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
a właśnie że jest dobry fc**j do srebrnego auta:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
też mi się tak wydaje:wink:
-
System operacyjny Android
tak, bo nie widział karty sim:wink: przyznam że przez chwilę miałem ciepło:decayed:
-
System operacyjny Android
endriuu wielkie dzięki za pomoc:hi: efekty dzisiejszej zabawy z moim SGS Adv:kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
co tak paczysz? kupiłeś jaki zawias?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:
-
[ALL B5] Audi S4
fpytę foty Gracjan:kox: zabieram do juesej:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Leży, co Ci potrzeba?
-
Myjnie na stacjach benzynowych
polecam lekturę, z grubsza opisano jak poprawnie myć auto żeby nie narobić szkód:wink: Mycie nadwozia | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Metoda mycia samochodu na dwa wiadra | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
-
Platforma cyfrowa NC+
Przegladalem dzisiaj oferte NC+ i na pierwszy rzut oka wyglada bardzo podobnie do starej oferty N. Ceny w sumie tez podobne... Chyba ze przy przejsciu z N daja inne warunki. Wysłane z mojego GT-I9070
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Chyba bym pogryzł donosiciela za coś takiego...
-
snieg na aucie
Webasto nie zapala silnika...
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
więc powinienem dodać: "z daleka":decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie ma wuja żeby to poszło na glebę chyba że z jakim negatywem:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Teraz miałem 4x215/40 i dystanse 15mm tylko z tyłu. Na początku założyłem dystanse na wszystkie koła, ale przód tarł bo nadkola mam nie zagięte. W tym sezonie nie popełnię tego błędu i na przód wlecą 205/40 + rolowanie błotników +15mm, już patrzeć nie mogłem na to schowane koło:wink: ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- tylko ja nie jestem takim hardkorem jeśli chodzi o glebę jak Ty:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
amerykany mówią że Falkeny fajnie się naciągają ciekawy jestem efektu, ale jeszcze bardziej ciekawi mnie czy upchniesz te 10J przy jakiejś sensownej glebie:naughty:
-
System operacyjny Android
myślałem że to proste jak ruchanie, a tu proszę... rooty, romy, odiny, flashe:doh: muszę poczytać, dzięki za linki:wink:
-
jakie sprzęgło pod mody avg?
Komplet z AWX z nowym dwumasem wytrzymuje u mnie już prawie 2 lata od strojenia AVG na ~175KM/360Nm, nie wyczuwam oznak zużycia. AWX to chyba jedyna sensowna alternatywa do normalnego poruszania się autem, jeśli zaś chodzi o jednomas to sporo negatywów się słyszy, ale nie będę ich powtarzał bo sam nie miałem do czynienia z takim zestawem.
-
snieg na aucie
Skrobaczka z mosiężną krawędzią (mosiądz jest twardszy od lodu, a szyba jest twardsza od mosiądzu, dzięki temu nie rysuje) Hasło do wpisania w allegro: MURSKA
-
System operacyjny Android
endriuu poczekam jeszcze z tydzień, jak nie wyjdzie to będę kombinował a w razie czego skąd wziąć zwykłego Gingerbread'a 2.3 żeby wrócić do serii?
-
System operacyjny Android
Jak juz o tym mowa to wciaz nie moge sie doczekac oficjalnego JB na SGS Adv... Zaczyna mnie korcic zeby wrzucic tego rosyjskiego:rolleyes: Moze ktos mial z nim do czynienia? Wysłane z mojego GT-I9070
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Inwazyjność. Hipotetyczna sytuacja: -przedstawiciel handlowy swoim fordem mondeo kombi po 3000km brudnym tak że nie widać koloru lakieru wjeżdża na myjnię -szczoty zdejmują cały brud, piasek, błoto, owady i bóg wiec co jeszcze -wszystko to zostaje na owych szczotkach -2 min później wjeżdżasz Ty swoim prawie nowym lekko przykurzonym B8 żeby je tylko odświeżyć -to co było na mondeo jest teraz między wirującą szczotą a Twoim lakierem:wink:
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Każda.
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Endurance jest ok, nie wiem skąd to uprzedzenie Vario:wink: