Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. a właśnie że jest dobry fc**j do srebrnego auta:wink:
  2. też mi się tak wydaje:wink:
  3. tak, bo nie widział karty sim:wink: przyznam że przez chwilę miałem ciepło:decayed:
  4. endriuu wielkie dzięki za pomoc:hi: efekty dzisiejszej zabawy z moim SGS Adv:kox:
  5. co tak paczysz? kupiłeś jaki zawias?
  6. jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:
  7. fpytę foty Gracjan:kox: zabieram do juesej:wink:
  8. Leży, co Ci potrzeba?
  9. polecam lekturę, z grubsza opisano jak poprawnie myć auto żeby nie narobić szkód:wink: Mycie nadwozia | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Metoda mycia samochodu na dwa wiadra | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
  10. Przegladalem dzisiaj oferte NC+ i na pierwszy rzut oka wyglada bardzo podobnie do starej oferty N. Ceny w sumie tez podobne... Chyba ze przy przejsciu z N daja inne warunki. Wysłane z mojego GT-I9070
  11. Chyba bym pogryzł donosiciela za coś takiego...
  12. Webasto nie zapala silnika...
  13. więc powinienem dodać: "z daleka":decayed:
  14. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto:decayed:
  15. nie ma wuja żeby to poszło na glebę chyba że z jakim negatywem:wink:
  16. Teraz miałem 4x215/40 i dystanse 15mm tylko z tyłu. Na początku założyłem dystanse na wszystkie koła, ale przód tarł bo nadkola mam nie zagięte. W tym sezonie nie popełnię tego błędu i na przód wlecą 205/40 + rolowanie błotników +15mm, już patrzeć nie mogłem na to schowane koło:wink: ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- tylko ja nie jestem takim hardkorem jeśli chodzi o glebę jak Ty:decayed:
  17. amerykany mówią że Falkeny fajnie się naciągają ciekawy jestem efektu, ale jeszcze bardziej ciekawi mnie czy upchniesz te 10J przy jakiejś sensownej glebie:naughty:
  18. myślałem że to proste jak ruchanie, a tu proszę... rooty, romy, odiny, flashe:doh: muszę poczytać, dzięki za linki:wink:
  19. Komplet z AWX z nowym dwumasem wytrzymuje u mnie już prawie 2 lata od strojenia AVG na ~175KM/360Nm, nie wyczuwam oznak zużycia. AWX to chyba jedyna sensowna alternatywa do normalnego poruszania się autem, jeśli zaś chodzi o jednomas to sporo negatywów się słyszy, ale nie będę ich powtarzał bo sam nie miałem do czynienia z takim zestawem.
  20. Skrobaczka z mosiężną krawędzią (mosiądz jest twardszy od lodu, a szyba jest twardsza od mosiądzu, dzięki temu nie rysuje) Hasło do wpisania w allegro: MURSKA
  21. endriuu poczekam jeszcze z tydzień, jak nie wyjdzie to będę kombinował a w razie czego skąd wziąć zwykłego Gingerbread'a 2.3 żeby wrócić do serii?
  22. Jak juz o tym mowa to wciaz nie moge sie doczekac oficjalnego JB na SGS Adv... Zaczyna mnie korcic zeby wrzucic tego rosyjskiego:rolleyes: Moze ktos mial z nim do czynienia? Wysłane z mojego GT-I9070
  23. Inwazyjność. Hipotetyczna sytuacja: -przedstawiciel handlowy swoim fordem mondeo kombi po 3000km brudnym tak że nie widać koloru lakieru wjeżdża na myjnię -szczoty zdejmują cały brud, piasek, błoto, owady i bóg wiec co jeszcze -wszystko to zostaje na owych szczotkach -2 min później wjeżdżasz Ty swoim prawie nowym lekko przykurzonym B8 żeby je tylko odświeżyć -to co było na mondeo jest teraz między wirującą szczotą a Twoim lakierem:wink:
  24. Endurance jest ok, nie wiem skąd to uprzedzenie Vario:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.