Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Pucek to ta którą oglądaliście z Egonem?
  2. pewnie dopiero w kwietniu, jak co roku czekam aż połatają trochę dziur:facepalm: na spokojnie sobie odświeżę felgi, przeczyszczę gwint i ogarnę kilka pierdół
  3. u mnie to zwykły czarny akryl motipa z puszki, sam malowałem:wink: ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- dzięki:wink: a czarny fortepian był ori, ale tylko w RSie
  4. a tak przy okazji to czemu tego auta nie ma w B5B member list? wysyłaj miniaturę do Ive:wink:
  5. raczej nie, obie opony na jednej osi ułożyły się na felgach w identyczny sposób czyli rant wystaje po wewnętrznej:kwasny: taki urok monoblocków po prostu... na ten sezon w końcu pozaginam błotniki i założę dystanse 15mm na przód, mam cichą nadzieję że nie będzie tarło:naughty:
  6. no na pewno, tylko jak na tym jeździć nie kombinuję już nic, felgi po sezonie pewnie pójdą do żyda, a za rok będę szukał czegoś 8,5-9J i powinno być lepiej:wink:
  7. Uzywam APC Nielsena Cyclone, ale teraz zamowilem Shiny Garage. Wazne zeby apc do plastikow bylo mocno rozcienczone (przynajmniej 1:10) bo po kilku myciach poszarzeja. Na to Natural Look, najbardziej przypadl mi do gustu, bo nie zostawia tandetnego polysku. Mowa oczywiscie o plastikach wewnatrz;-) Jakbys szukal Pb Natural look to Mr.Cleaner mial go ostatnio w dobrej cenie. Ps dzieki Gracjan Wysłane z mojego GT-I9070
  8. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    XL-wzmacniane boki, ciekawe jak się ułożą na 8,5J:naughty: Rzuć jakie foto jak już założysz.
  9. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a jakie gumki wziąłeś?
  10. żałuję że polecałem... MULTIROOM HD - używany pilot, przerywany dźwięk itd. ŻENADA! - Forum platformy n :: forum HD
  11. tak, ale mono to dziwne koło, naciąga się od wewnątrz:facepalm: poza tym federale mają twarde boki i to też wpływa na wygląd... ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Falken o identycznych parametrach, na identycznych felgach wygląda trochę lepiej:wink:
  12. Zwykłe, ale porównywałem wykresy z przerobionym i różnica była minimalna na korzyść tego kutego. Moje nie wstaje jakoś super nisko jak np hybrydy, ale tragedii też nie ma. Tak czy inaczej o trakcji na mokrym do drugiego (a czasem trzeciego) biegu zapomnij:wink:
  13. szkoda że nie 0,230, miałbyś setup dokładnie jak u mnie i chętnie bym porównał wyniki:whistling:
  14. sensowny setup na moc składasz:wink: a co z wtryskami, pompą i IC?
  15. Chiński Brilliance BC3:wink: jeśli mogę się wtrącić, to od kiedy google oferuje 'wyszukiwanie obrazem' konkurs stracił sens:whistling:
  16. za***ista:thumbup1: tylko trochę wysoka:kwasny: jaki rozmiar opon, bo fajnie się ułożyły?
  17. deal:thumbup1:
  18. Na tył załóż opony które masz teraz z przodu, a na przód kup 215:wink: Piękne koło:kox:
  19. sprawdzałem ją kiedyś, ale po godzinie odinstalowałem bo podczas jej działania mimo że ekran czarny to nie był wyłączony:facepalm: nie wiem, może kwestia ustawień
  20. raczej nie bo et35:wink: No nie gadaj ze flaty maja et45 Wysłane z mojego GT-I9070
  21. fajny avant, z głową modzony:thumbup1: nowe koła to flaty? parametry by się zgadzały
  22. Taaaaa sam... Strasznie je zapusciles:thumbdown: Wysłane z mojego GT-I9070

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.