Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Buba:shock3: Skąd masz pomarańczowego?
  2. A ja słyszałem że wymiany były dokładnie co 9753,5km I to nie byle jaki olej, bo Castrol Edge prosto z reklamy Leszka Kuzaja (chodzą też słuchy że na butelkach były autografy i kolekcjonerski woreczek z pyłem z klocków rajdowej Imprezy - ale to nie potwierdzone info więc nie będę powtarzał bez sensu). A hejterzy zawsze się znajdą, nie przejmuj się. Skoda na full wypasie, prawie nie jeżdżona, za pół darmo i ze stylowo wytartym wnętrzem to marzenie nie jednego.
  3. Świetna jest, koło ma mistrza:kox: Środek zdetailowany - lubię to:thumbup1: tylko zagłówki bym zmienił na czarne:whistling:
  4. Oba liczniki VDO, oba z czerwonym podświetleniem i wskazówkowym zegarkiem, oba bez Fisa. Jedyna różnica to data produkcji: stary 12.1997, a nowy 02.1999. To u Dzika wciąż sierpień?
  5. A ten kluczyk odpalił na starym liczniku normalnie? Jeśli tak, to PIN masz zły do nowego licznika, a jak nie odpalił na starym, to upierdoliło pastylke odpalił... pin przeczytany commanderem, nie wiem co jest grane:wallbash:
  6. Panowie dajcie więcej info o tej adaptacji kanału 50, bo gadaliśmy z Kajem na PW i w moim przypadku kluczyki się nie kodują z nowym licznikiem, może w tym problem:eusathink:
  7. Jesteś dzik:kox::kox: Jeszcze raz gratuluję pomysłu i wykonania:thumbup1:
  8. Miernik masz? Bo to już chyba niewiele do darcia zostało?
  9. Chciałem podmienić dzisiaj licznik u znajomego i nie udało się zakodować kluczyków, ani commanderme, ani vagiem:kwasny: Kto wie dlaczego? Oba liczniki VDO, oba z czerwonym podświetleniem i wskazówkowym zegarkiem, oba bez Fisa. Jedyna różnica to data produkcji: stary 12.1997, a nowy 02.1999. Pin odczytany i wpisany z zerem przed. Kontrolka immo podczas kodowania świeci przez chwilę światłem ciągłym, później znów zaczyna mrugać. Ktoś ma pomysł jak to ugryźć?
  10. ja tam w prawie nie siedzę kiedyś wspominałem że swego czasu w Germani prawo było tak zapisane, że to opona nie mogła wystawać poza obrys auta, tuningowcy to obeszli i pojawiły się naciągi - stąd ten typowy german style, tak głosi legenda:decayed: teraz w PL to nie przejdzie
  11. setup jak na aira, odważnie:decayed:
  12. fajnie siadły te falkeny:thumbup1: one są bez rantu, prawda?
  13. Po polerce, przed coli. Są dwie szkoły. Albo BH możesz nakładać maszynowo na miękkim finiszowym padzie, przy małych obrotach ok 700obr/min, albo ręcznie. ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- o to to to:thumbup1:
  14. czy Ci się podoba i czy warty kasy:wink:
  15. Like it:thumbup: Pogadaj z Armim jak juz sprawdzisz efekt Black Hole Wysłane z mojego GT-I9070
  16. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    toś poszedł po całości:kox: rezaj RS'a:decayed:
  17. znajdź odpowiednią folię jedna warstwa
  18. heh dobrze paczy:decayed: ...i wypaczył zestaw startowy na wiosnę (dziku ) No i wreszcie w ciągu 2-3 tygodni czyszczenie gwintu, polerka felg co by je odświeżyć i znów będzie lans przez duże L
  19. a idź Pan fc**j z tymi gumeczkami, po 1,5 miesiąca się wyciera nówka sztuka:kwasny:
  20. Mistrzostwo w każdym calu, widziałem kilka fot na KA, ale nie wiedziałem że papier był grany:kox: Brawa za odwagę, zwłaszcza że to taki rodzynek, za resztę stajni również się należą ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- Przy okazji, jaka jest bezpieczna grubość dla ori lakieru audi przy sandingu?
  21. będzie pięknie:thumbup1:
  22. mniej więcej to tak:whistling:
  23. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pawle daj foty tego ustrojstwa zamontowanego na zawiasach:whistling: Siłowniki zostają ori?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.