Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Dobre te kubły, ale pranie przed montażem było wskazane:wink: To Kowi pewnie zadowolony bardziej od Ciebie?
  2. dobry zabieg z tymi wstecznymi, zdecydowanie bardziej agresywnie wygląda:thumbup1:
  3. czego nie zobaczę to zapika:decayed:
  4. Arek fajny setup, ale chyba bym nie potrafił jeździć jakby mi darło po błotnikach:decayed: ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- mam już podwójny stop, wystarczy:wink:
  5. wiem, co drugie mycie przecieram je pastą mothersa do alu, jednak są rzeczy których nie da się uniknąć BTW załóż wątek o aucie, jestem ciekaw jak bordowa w pełnej okazałości prezentuje się na mono:naughty:
  6. tylko pasek wstecznego:wink: FOLIA DO LAMP 11 KOLORÓW 30CM X 50CM (2578504188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. klapy nie ruszam, poliftowa podoba mi się bardziej niż usa:wink: za to jeśli uda się bez strat odkleić blachę to wrzucę sobie taka w formacie US, dokładnie jak to zrobił Szafa ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- nie próbowałem jeszcze:decayed: świecą na różowo, chyba nie będzie źle
  7. no niestety nie do końca, po sezonie już nie są w zbyt dobrym stanie... lekko zmatowiały i mają pełno swirlów, ale co zrobić - taki urok gołego alu:wink: przez zimę się odświeży:naughty:
  8. dzięki:wink: pewnie na dniach coś wyczaruję z dokładniejszym opisem ---------- Post dopisany 29-08-2012 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 20:08 ---------- czerwone ostatnio w modzie:naughty: pierdoła a cieszy:kox: fura tradycyjnie przykurzona, felgi tym bardziej więc szajnu nie ma... ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- aaaa no i jeszcze nowe felgi:naughty:
  9. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    eS polift?
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale nie ma co, dobrze ten tyłek wygląda:kox:
  11. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no i teraz wyjdę na xeroboya bo jutro robię to samo:kwasny:
  12. Ostatnio jakaś k*rwa na parkingu obiła mi klapę Wygląda jakby zahaczone zegarkiem czy czymś takim... Wczoraj próbowałem z tym jakoś powalczyć, ale cudów nie zdziałam bo rysa taka że pod paznokciem czuć tak to wyglądało: pomyślałem że złagodzę nieco krawędzie, więc papier 2500+woda i jazda... niestety efekty kiepskie, mimo że coś tam zniknęło:kwasny: więc kolejna próba, tym razem dokładne oczyszczenie IPĄ i odrobina lakieru zaprawkowego przeschło i dzisiaj znów papier, później futra, pady cuda niewidy... i wciąż jest do d*py:wallbash: Macie jakiś pomysł żeby to zrobić? Oprócz lakiernika oczywiście...
  13. bo żeś się naoglądał wcześniej jpegów:decayed:
  14. eeee no nie gadaj, czarnej jak spodenki się wżynały to się rozpływałem...:naughty: Byłem tylko w sumie na nie całą godzinę, więc można powiedzieć że na chwilę
  15. nie mam, tak tylko pstryknąłem telefonem bo widziałem dwie forumowe fury:wink:
  16. auto widziałem, ale Gracjana to jakoś nie mogłem namierzyć... pewnie bajerował hostessy:naughty: a były takie że ojjjjjjj:slina: pstryknięte kanapką z szynką i serem:wink:
  17. widziałem, widziałem:naughty: na żywo robi mega wrażenie, gratuluję projektu zawsze miałem sentyment do coupe czy to e36 czy e46:whistling:
  18. dzięki za info:thumbup1:
  19. Sam.za***isty materiał 3 warstwowy.Nie ma możliwości żeby przebił klej.Kupiłem w hurtowni z materiałami do samochodów. mają jaką stronę internetową? jakiego kleju używałeś?
  20. sam to kleiłeś? bo na bogato wyszło:kox:
  21. dzięki za tą opinię obejrzę na żywo to będę miał pogląd jeśli chodzi o jakość
  22. otóż to, do domu i od czasu do czasu do dwóch aut, to trochę bez sensu wydatek:wink: Gracjan pewnie go obejrzę w najbliższym supermarkecie, ale dzięki za zaproszenie i za info:hi:
  23. Ale puzzi to nie mój przedział cenowy:kwasny: ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- Gracjan dzięki za info:thumbup1: Poczytam jeszcze te 37 stron o odkurzaczach na KA:decayed: ale chyba się zdecyduję na tego 4001
  24. I daje toto radę? Używasz go normalnie w domu, czy stoi w kącie i wyjeżdża tylko jak coś trzeba uprać? ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- 5 dych wołają za filtr, nie wiem tylko jaką ma żywotność... jakby przyszło wymienić raz na rok to nie ma źle:eusathink:
  25. czyli jednak niebieska zostaje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.