Treść opublikowana przez Michał
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie Detailerzy, mieliście już do czynienia z jakimiś przyzwoitymi odkurzaczami piorącymi? Przejrzałem ofertę Karchera i coś by tam wybrał w rozsądnych pieniądzach. Tylko teraz pytanie: taki odkurzacz sprawdzi się w zwykłym codziennym odkurzaniu na sucho, jako odkurzacz domowy? O odkurzanie na mokro/pranie nie pytam bo pewnie poradzi sobie bez problemu. myślałem o czymś takim, może ktoś używał lub posiada: Kärcher Sp. z o.o. SE 4001 ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- BTW Vario fajnie wyszła ta B5:thumbup1:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
obiecuję się za to wziąć, nie sr** ogniem:wink: teraz nie mam kompa chwilowo... ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 09:23 ---------- coś tam ogarnąłem w pierwszym:wink: niebawem będzie jakaś lista z historią zmian. a ostatnio jakoś tak nie mam czasu, ani weny na rezanie chyba się starzeję...
-
co to za zderzak tył?
nie da się takiego kupić, to rzeźba z RS4 b5 i RS4 B7 w polsce chyba tylko SID ma podobny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
poczekaj 2-3 tygodnie, wypełniacze się zmyją to i hologramy zobaczysz:decayed:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
like it:thumbup1:
-
A4 by Balbolek
dobry srebrny sedan nie jest zły:wink: mody na plus:thumbup1: z ciekawości, przebieg raczej symboliczny, prawda?
-
[ALL B5] Audi S4
aż z ciekawości dzisiaj zmierzyłem:wink: +/- 60:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
:eusathink:hmm, to ile się zejdzie na 16? challenge accepted? żeby zejść tak nisko to trzeba ciąć odboje:wink: w nadkolach też chyba trzeba coś tam wyrezać na wahacze... no ale wtedy...
-
[ALL B5] Audi S4
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:
-
[ALL B5] Audi S4
kooooozzzzaaaaaa:decayed: mam dobre 0,5cm niżej...
-
[B5 1Z] A4 TDi
na jakie koło się czaisz?
-
[ALL B5] Audi S4
mogłoby boleć S1-ka nie należy do elity drogowej zagłębia:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan planujesz jaki rant na przyszły sezon?
-
[ALL B5] Audi S4
nie ma tekiej opcji przy 205, nawet przy 215 nie trzeba zależy od gleby:wink: u mnie przy doładowanym aucie czasem z tyłu przytrze... 215/40 8J et33
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
- [ALL B5] Audi S4
Zobaczymy co uda się zwojować coś tam wymyślił na nowy rok?- [ALL B5] Audi S4
uuuuuuuu no to już ekstraklasa:naughty: gratuluję w wojnie też startujesz?- [ALL B5] Audi S4
Wysłałeś zgłoszenie czy przed bramą się ustawiasz?- [ALL B5] Audi S4
powtórzę się... piękne foty:kox: mogłeś trochę poczekać aż Ragga ogarnie temat i ustrzelić też coś ze środka:naughty: ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- podrzucę amerykanom:wink:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Potwierdzam, też swego czasu ogarnąłem komorę silnika właśnie Nielsenem:thumbup1:- [ALL B5] Audi S4
Będę, w zeszłym roku fury były naprawdę konkretne, mimo że nie jestem fanem golfów:wink: A już nie mówię o Anicie...- [ALL B5] Audi S4
Allstars znowu będzie w Chruszczobrodzie? Może też zawitam:naughty:- [ALL B5] Audi S4
kierownica i łokieć w jaką fajną skórę z niebieską nicią from Ragga Garage, srebrne elementy radia plstdip'em na próbę i w środku będzie kot:kox:- [B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
bogate zdjęcia:thumbup1:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
to podeślij linka do folii na PW:naughty: - [ALL B5] Audi S4