Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Prawie miesiąc jeździłem z zamontowanym turbo BRD i wtryskami 0,230 i podczas hamowania bez softu wyszło 146KM i 297Nm, oczywiście z niskich obrotów bieda było jechać - turbo osiągało zadane ciśnienie przy ponad 2,2tys obr. To było główne zadanie Wojtka - poprawić dół, a reszta co się da w miarę bezpiecznie. Po sofcie inne auto, zdecydowanie lepiej jedzie dołem (nie porównuje do seryjnej turbiny, bo to bez sensu), reakcja na gaz bez porównania, więc bez obaw:wink:
  2. nawet nie dużo, a jakość przyzwoita:wink: http://motoallegro.pl/bbs-rc-rs-rm-lm-dekielki-chrom-logo-dowolne-cult-i2267587057.html robią dowolne logo, dowolnej średnicy, a mi zależało żeby były z lustrzanym połyskiem i dali radę poza tym sam zrobiłem projekt, więc to kolejne +5pkt do lansu:decayed: co prawda nigdy nie byłem przekonany do tego typu wynalazków, więc jestem ciekaw co się będzie działo z tym laminatem po jakimś czasie
  3. no to mamy komplet:kox:
  4. dożyliśmy tak pięknych czasów że fajne 16tki wyglądają jak 22ki, mało tego - czasami umieją więcej niż te 22ki:kox:
  5. będzie, może nawet jeszcze dzisiaj:wink:
  6. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a gdzie jest wątek o białej?
  7. et33, tył jest idealnie - nic nie trze nawet z doładowanym autem, a felga prawie równo z nadkolem:kox: za to przód mnie drażni bo targa o plastikowe nadkole przy skręcie... dystans 10mm zamiast 15mm załatwiłby pewnie sprawę
  8. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to zazdroszczę koloru lakieru, aparatu i skilla w fotografowaniu:wallbash:
  9. nowy sticker:kox: i trochę lepsze foto z dalsza:wink:
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    za ciemno:thumbdown: ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- ale widzę wreszcie lakier ogarnięty, i like it:kox:
  11. a uwierzysz że nigdzie nie szuram?
  12. Dziku dzisiaj dotarła paczka, jak zawsze full profi, dzięki:hi:
  13. skąd brać powiedz, skąd brać...
  14. bym rzekł nawet że jest fpytkę
  15. spoko, drugi dzień na nich jeżdżę po cichu liczę na 16-35, no chyba że zadbana 40-stka to też bym nie odmówił
  16. jak rant to i gleba, nie można tego rozdzielić ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- 120pln...
  17. zderzak z tyłu - mistrzostwo:kox: chociaż jego potencjał niszczą lampy... chromu się nie czepiam skoro mówisz, że już jutro go nie będzie podstawa to felga i gleba, moim zdaniem ciekawie by się prezentował tutaj wzór rs6 albo flit five - ogólnie jakieś fajne pięcioramienne masywne koło:wink: (mimo że oklepane) dobrze też by zrobiła polerka lakieru, głupotą byłoby nie pokazać głębi tego koloru generalnie fajnie modzisz, podoba mi się
  18. mógłbym wyrzucić dystans, ale nie chce bo et33 fajnie wygląda z przodu:wink: w weekend zobaczę co z tymi nadkolami idzie zrobić ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed:
  19. fajnie świszczy:kox: a jak pod obciążeniem? bardzo głośno jest w kabinie? i co było nie tak z dźwiękiem na jednym tłumiku?
  20. chyba podobnie:eusathink:, leży suka płasko więc mi się podoba ogólnie pokręciłem trochę regulacją sztywności i albo się odzwyczaiłem przez zimę, albo strasznie sztywny się zrobił muszę teraz tylko coś wymyślić z przednimi nadkolami bo przy skręcie zdarza się przytrzeć może na ciepło da radę je jakoś uformować po swojemu... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew: +5 do lansu:kox:
  21. też chcę tego posłuchać
  22. fajnie że się podoba:kox: zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm
  23. siur, podeślij na PW a wieczorem może coś ogarnę
  24. żaden problem bro:drunk:
  25. bra ori, ta co w zeszłym sezonie, tylko muszę ją najpierw wyczyścić a jak leży to nie mierzyłem, wiem że 6cm od końca gwintu do nakrętki na wszystkich amorach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.