Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. fajnie:thumbup1: tylko tył trochę niżej:whistling:
  2. właśnie miałem mówić że podklepie się i będzie dobrze:kox: a w Q tylne koła składają się tak /---\ przy większej glebie?
  3. wreszcie to auto się doczekało dobrego kółka:thumbup1: 215 na 8,5J bogato wygląda, czym prędzej na glebę go:whistling:
  4. żabojady mają miękki lakier, więc tym bardziej będzie pole do popisu:wink: A działałeś już coś z tym megsem do alu i chromów?
  5. Kasku dobrze widzę z przodu Yokohama Parada? Daje rade ta gumka? Chociaż to pytanie chyba raczej do Nosba:decayed:
  6. kapitalne auto, czapki z głów:kox:
  7. Gracjan wychodzi z założenia że najlepsza maszyna to wojtek i maryna, dlatego wszystko jedzie ręcznie:dziura: czekam na foty mechanicznej korekty tymi manzernami ze strony wcześniej, będzie kanada na Twoim lakierze:kox:
  8. jak są grubo przeorane to tego nie przeskoczysz, tylko szpachlowanie i malowanie:whistling: chociaż w polerce robiłyby robotę
  9. grosze:dancing:
  10. zacne koło milordzie:kox: jakie w końcu opony założyłeś? lakier widzę wysmalcowany megsem
  11. do garażu i koło zrzuć, a nie doope ludziom trujesz:jezyk:
  12. mówię o aluminiowych z alledrogo 15mm, były po jakieś 160zł/2szt, nie weszły na piastę z tyłu, a z przodu nie mierzyłem:eusathink:
  13. przymierz wujek je czy cie wejda na piaste, bo na 90% trzeba bedzie je jeszcze w srodku zebrac miałem takie, odsyłałem bo nie weszły na piastę
  14. niby B6, a jednak ładne:thumbup1: pomyśl o dystansach do tych letnich kółek
  15. jagery:thumbup1: się ociepli to będziemy działać
  16. to jak to? nie będę miał palemki jak zmienię na vdo?:cry:
  17. mam identyczne zdanie:drunk:
  18. oczywiście że N:thumbup1:
  19. Rotiform, ale nazwy modelu nie znam, być może customowe robione na zamówienie:eusathink:
  20. napisz na PW ileś dał za gumki
  21. bogate fotki:thumbup1:
  22. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    no w Twoim wypadku to tylko wybujać się na kablu od pada:wallbash: niemniej i tak mnie mocno wkoorwiła ta gra...
  23. jak się nie spodobają to pójdą na allegro za 4k:polew:
  24. wiadomo że z ciemnym lakierem byłoby zdecydowanie lepiej, ale może nie będzie najgorzej:smiley: front to będzie gołe polerowane alu, jedynie wnęki będę malował: podkład, baza i klar albo podkład i akryl - jeszcze nie zdecydowałem, ale chce żeby to było możliwie jak najtrwalsze:eusathink:
  25. trochę rezania wieczorami przy browarze i wyjdą na ludzi:cool1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.