Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
fajnie:thumbup1: tylko tył trochę niżej:whistling:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
właśnie miałem mówić że podklepie się i będzie dobrze:kox: a w Q tylne koła składają się tak /---\ przy większej glebie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wreszcie to auto się doczekało dobrego kółka:thumbup1: 215 na 8,5J bogato wygląda, czym prędzej na glebę go:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
żabojady mają miękki lakier, więc tym bardziej będzie pole do popisu:wink: A działałeś już coś z tym megsem do alu i chromów?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Kasku dobrze widzę z przodu Yokohama Parada? Daje rade ta gumka? Chociaż to pytanie chyba raczej do Nosba:decayed:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kapitalne auto, czapki z głów:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan wychodzi z założenia że najlepsza maszyna to wojtek i maryna, dlatego wszystko jedzie ręcznie:dziura: czekam na foty mechanicznej korekty tymi manzernami ze strony wcześniej, będzie kanada na Twoim lakierze:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jak są grubo przeorane to tego nie przeskoczysz, tylko szpachlowanie i malowanie:whistling: chociaż w polerce robiłyby robotę
-
jakieś tam a6 do robienia km
grosze:dancing:
-
jakieś tam a6 do robienia km
zacne koło milordzie:kox: jakie w końcu opony założyłeś? lakier widzę wysmalcowany megsem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
do garażu i koło zrzuć, a nie doope ludziom trujesz:jezyk:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mówię o aluminiowych z alledrogo 15mm, były po jakieś 160zł/2szt, nie weszły na piastę z tyłu, a z przodu nie mierzyłem:eusathink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
przymierz wujek je czy cie wejda na piaste, bo na 90% trzeba bedzie je jeszcze w srodku zebrac miałem takie, odsyłałem bo nie weszły na piastę
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
niby B6, a jednak ładne:thumbup1: pomyśl o dystansach do tych letnich kółek
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jagery:thumbup1: się ociepli to będziemy działać
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
to jak to? nie będę miał palemki jak zmienię na vdo?:cry:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mam identyczne zdanie:drunk:
-
Platforma cyfrowa NC+
oczywiście że N:thumbup1:
-
co to za felgi...
Rotiform, ale nazwy modelu nie znam, być może customowe robione na zamówienie:eusathink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
napisz na PW ileś dał za gumki
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bogate fotki:thumbup1:
-
Gran Turismo 5
no w Twoim wypadku to tylko wybujać się na kablu od pada:wallbash: niemniej i tak mnie mocno wkoorwiła ta gra...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak się nie spodobają to pójdą na allegro za 4k:polew:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wiadomo że z ciemnym lakierem byłoby zdecydowanie lepiej, ale może nie będzie najgorzej:smiley: front to będzie gołe polerowane alu, jedynie wnęki będę malował: podkład, baza i klar albo podkład i akryl - jeszcze nie zdecydowałem, ale chce żeby to było możliwie jak najtrwalsze:eusathink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
trochę rezania wieczorami przy browarze i wyjdą na ludzi:cool1: