Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no właśnie do polerki musisz być pewny że np ranty nie były szpachlowane, bo tego nie przeskoczysz moje mono były wcześniej malowane i też było ryzyko, na szczęście nie miały żadnych ubytków:dancing: jedynie były mocno zrysowane jakimś grubym papierem, ale dało radę to wyciągnąć ---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ---------- fotki jakie pstryknij przed i po:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
oglądam przed każdym wyjściem do garażu:polew:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na żywo efekt jest trochę lepszy, mój kalkulator nie robi zdjęć przy jarzeniówkach:facepalm: następne foty będą jak skończę polerować, malować, z założonymi ukrytymi wentylkami, oponami i dekielkami:kox: ---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:53 ---------- oooo to widzisz, mów mi na bieżąco jak się ten smalec sprawuje:drunk:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
walki z kółkami ciąg dalszy, jedna przygotowana do malowania:kox: swirle które widać na zdjęciu z lampą mam zamiar zniwelować finiszowym polerowaniem już po malowaniu wnęk, na tę okoliczność trzeba kupić jakiegoś megłajersa:naughty: to co na foto to efekt zwykłej twardej pasty do polerki alu...
-
Gran Turismo 5
szukam rozwiązania na różnych stronach, ale coś mi się wydaje że nic z tego nie będzie:wallbash: 14tys km, kilkaset aut, licencje na złoto itd - wszystko jak krew w piach:facepalm:
-
Gran Turismo 5
Ostatnio zawiesiła mi się konsola, od tamtej pory jej nie włączałem, do dzisiaj... Panowie koorwa zjadło mi save z GT5:rant::rant: w narzędziach gier są jakieś uszkodzone dane, podejrzewam że to właśnie mój save, spotkał się ktoś z czymś takim? pomóżcie:cry:
-
[ALL] Od czego jest ten kabel?
kabel anteny zestawu głośnomówiącego, prawdopodobnie idzie słupkiem A do góry, a później do anteny na dachu:whistling:
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
świetnie się prezentuje na tych kołach:good: wywalić wycieraczkę, zadbać o lakier i będzie kanada:kox:
-
Jakie kino kupić? Budżet 3000 zł
nie uwierzyłbyś jak potrafią zagrać dwa 13cm glośniczki, te kolumny zepsuły mój dotychczasowy światopogląd:decayed: ---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:24 ---------- tak jak mówiłem, na początek yamaha v471
-
Jakie kino kupić? Budżet 3000 zł
Na początek yamaha v471. tak jak mówicie, odsłuch w docelowym pomieszczeniu jest najważniejszy, więc gdyby po zakupie kuło mnie w uszy to zawsze jest możliwość zwrotu/wymiany:wink: słuchałem też bardzo fajnie brzmiących Avance V9 - barwa bardzo zbliżona do Pylonów, wygląd za to o niebo lepszy, niestety 3k za same fronty to trochę za dużo jak dla mnie http://avance-audio.com.pl/home_theather,12,4
-
Jakie kino kupić? Budżet 3000 zł
Niestety nikt na śląsku nie oferuje tych kolumn do wypożyczenia. Zresztą chyba nie ma osoby która potrafi porównać dźwięk "z pamięci" tzn wypożyczam jeden komplet, słucham, wypożyczam drugi, słucham i je porównuję - to niemożliwe. Dopiero porównanie bezpośrednie może dać jakiś efekt i tak też odsłuchiwałem te kolumny. Facet ma w studiu (studio to duże słowo - pokój z wykładziną na podłodze, stolikiem i kanapą) wzmacniacz, a do niego przez rozdzielacz podłączone kilka kompletów kolumn i przełącza je na nasze życzenie w ułamku sekundy. Tylko w taki sposób zwykły zjadacz chleba wyraźnie słyszy różnicę. Prawdopodobnie w przyszłym tyg odbiorę komplet 5.0 tych Pylonów, to napiszę coś więcej. A z czasem zestaw uzupełni się o jakiegoś fajnego suba:punk:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
też mi się podobał tylko nie oglądajcie wcześniej trailera, bo to psuje element zaskoczenia...
-
[B5 AGB] VIAGRA
zewrzyj styki tej wtyczki i owiń izolacją, będzie grało:cool1:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan ma bezpośrednie porównanie i mówił że Coli zdecydowanie lepszy:ad:
-
[B5 AGB] VIAGRA
like i said:hi:
-
[B5 AGB] VIAGRA
od czujnika zużycia klocków, jak chcesz go obejść to robisz zworkę i komp myśli że jest ok:wink:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
przeprogramowanie sterownika silnika tzw chip-tuning, koszty 800-1500pln jest wątek polecanych tunerów, tam szukaj jakiegoś z Twoich okolic
-
Jakie kino kupić? Budżet 3000 zł
vario przyznaję Ci rację, byłem o krok od zakupu Jamo s606, ale wcześniej postanowiłem ich posłuchać (błogosławię ten dzień)... Udałem się do studia odsłuchowego i powiem tak, audiofilem nie jestem, ale od razu słychać że te kolumny prawie zupełnie nie mają średniego pasma, bas i góra - to wszystko. Do łupanki pewnie byłyby ok, do normalnej muzyki już niekoniecznie. Moją uwagę natomiast przykuła polska firma PYLON i prawdopodobnie zdecyduję się na ich kolumny, model Pearl. ---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:29 ---------- a właśnie, dowiedziałem się też że s606 wcale nie są przystosowane do bi-ampingu, tzn maja z tyłu odpowiedni terminal, ale połączenia w zwrotnicy są bez sensu: kopułka wysokotonowa osobno i średnie+woofer razem ->paranoja
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
380Nm na 0,205 i małym turbo? tak przy okazji, opinia (nie moja) na temat warsztatu z którego są te kreski
-
Siłownia
kto mnie wołał?
-
[ALL B5] Audi S4
no dość ciepło było, też nagrzałem trochę w garażu i wysmalcowałem srebrną, bo po NXT nakładanym w listopadzie nie było śladu, ani grama:thumbdown:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
komu mrugnąłem awaryjnymi w sobotę rano w SO na Braci Mieroszewskich? Zielony avant b5 na blachach SM, pozdro dla kierownika:hi:
-
[ALL B5] Audi S4
za ten foliowy carbon powinienem Cię znienawidzić detailing natomiast na zacnym levelu
-
[ALL B5] Audi custom FIS
http://www.zzottel.de/index.php/en/car/fis-control
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
UC przeleciałem mechanicznie na szybko felgi i też dał radę, ale tam nie było mowy o łuszczącym się klarze (to pierwsze nieśmiałe próby zabawy z polerką)