Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. no właśnie do polerki musisz być pewny że np ranty nie były szpachlowane, bo tego nie przeskoczysz moje mono były wcześniej malowane i też było ryzyko, na szczęście nie miały żadnych ubytków:dancing: jedynie były mocno zrysowane jakimś grubym papierem, ale dało radę to wyciągnąć ---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ---------- fotki jakie pstryknij przed i po:naughty:
  2. oglądam przed każdym wyjściem do garażu:polew:
  3. na żywo efekt jest trochę lepszy, mój kalkulator nie robi zdjęć przy jarzeniówkach:facepalm: następne foty będą jak skończę polerować, malować, z założonymi ukrytymi wentylkami, oponami i dekielkami:kox: ---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:53 ---------- oooo to widzisz, mów mi na bieżąco jak się ten smalec sprawuje:drunk:
  4. walki z kółkami ciąg dalszy, jedna przygotowana do malowania:kox: swirle które widać na zdjęciu z lampą mam zamiar zniwelować finiszowym polerowaniem już po malowaniu wnęk, na tę okoliczność trzeba kupić jakiegoś megłajersa:naughty: to co na foto to efekt zwykłej twardej pasty do polerki alu...
  5. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    szukam rozwiązania na różnych stronach, ale coś mi się wydaje że nic z tego nie będzie:wallbash: 14tys km, kilkaset aut, licencje na złoto itd - wszystko jak krew w piach:facepalm:
  6. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio zawiesiła mi się konsola, od tamtej pory jej nie włączałem, do dzisiaj... Panowie koorwa zjadło mi save z GT5:rant::rant: w narzędziach gier są jakieś uszkodzone dane, podejrzewam że to właśnie mój save, spotkał się ktoś z czymś takim? pomóżcie:cry:
  7. kabel anteny zestawu głośnomówiącego, prawdopodobnie idzie słupkiem A do góry, a później do anteny na dachu:whistling:
  8. świetnie się prezentuje na tych kołach:good: wywalić wycieraczkę, zadbać o lakier i będzie kanada:kox:
  9. nie uwierzyłbyś jak potrafią zagrać dwa 13cm glośniczki, te kolumny zepsuły mój dotychczasowy światopogląd:decayed: ---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:24 ---------- tak jak mówiłem, na początek yamaha v471
  10. Na początek yamaha v471. tak jak mówicie, odsłuch w docelowym pomieszczeniu jest najważniejszy, więc gdyby po zakupie kuło mnie w uszy to zawsze jest możliwość zwrotu/wymiany:wink: słuchałem też bardzo fajnie brzmiących Avance V9 - barwa bardzo zbliżona do Pylonów, wygląd za to o niebo lepszy, niestety 3k za same fronty to trochę za dużo jak dla mnie http://avance-audio.com.pl/home_theather,12,4
  11. Niestety nikt na śląsku nie oferuje tych kolumn do wypożyczenia. Zresztą chyba nie ma osoby która potrafi porównać dźwięk "z pamięci" tzn wypożyczam jeden komplet, słucham, wypożyczam drugi, słucham i je porównuję - to niemożliwe. Dopiero porównanie bezpośrednie może dać jakiś efekt i tak też odsłuchiwałem te kolumny. Facet ma w studiu (studio to duże słowo - pokój z wykładziną na podłodze, stolikiem i kanapą) wzmacniacz, a do niego przez rozdzielacz podłączone kilka kompletów kolumn i przełącza je na nasze życzenie w ułamku sekundy. Tylko w taki sposób zwykły zjadacz chleba wyraźnie słyszy różnicę. Prawdopodobnie w przyszłym tyg odbiorę komplet 5.0 tych Pylonów, to napiszę coś więcej. A z czasem zestaw uzupełni się o jakiegoś fajnego suba:punk:
  12. też mi się podobał tylko nie oglądajcie wcześniej trailera, bo to psuje element zaskoczenia...
  13. zewrzyj styki tej wtyczki i owiń izolacją, będzie grało:cool1:
  14. Gracjan ma bezpośrednie porównanie i mówił że Coli zdecydowanie lepszy:ad:
  15. like i said:hi:
  16. od czujnika zużycia klocków, jak chcesz go obejść to robisz zworkę i komp myśli że jest ok:wink:
  17. przeprogramowanie sterownika silnika tzw chip-tuning, koszty 800-1500pln jest wątek polecanych tunerów, tam szukaj jakiegoś z Twoich okolic
  18. vario przyznaję Ci rację, byłem o krok od zakupu Jamo s606, ale wcześniej postanowiłem ich posłuchać (błogosławię ten dzień)... Udałem się do studia odsłuchowego i powiem tak, audiofilem nie jestem, ale od razu słychać że te kolumny prawie zupełnie nie mają średniego pasma, bas i góra - to wszystko. Do łupanki pewnie byłyby ok, do normalnej muzyki już niekoniecznie. Moją uwagę natomiast przykuła polska firma PYLON i prawdopodobnie zdecyduję się na ich kolumny, model Pearl. ---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:29 ---------- a właśnie, dowiedziałem się też że s606 wcale nie są przystosowane do bi-ampingu, tzn maja z tyłu odpowiedni terminal, ale połączenia w zwrotnicy są bez sensu: kopułka wysokotonowa osobno i średnie+woofer razem ->paranoja
  19. 380Nm na 0,205 i małym turbo? tak przy okazji, opinia (nie moja) na temat warsztatu z którego są te kreski
  20. Michał odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kto mnie wołał?
  21. no dość ciepło było, też nagrzałem trochę w garażu i wysmalcowałem srebrną, bo po NXT nakładanym w listopadzie nie było śladu, ani grama:thumbdown:
  22. komu mrugnąłem awaryjnymi w sobotę rano w SO na Braci Mieroszewskich? Zielony avant b5 na blachach SM, pozdro dla kierownika:hi:
  23. za ten foliowy carbon powinienem Cię znienawidzić detailing natomiast na zacnym levelu
  24. Michał odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    http://www.zzottel.de/index.php/en/car/fis-control
  25. UC przeleciałem mechanicznie na szybko felgi i też dał radę, ale tam nie było mowy o łuszczącym się klarze (to pierwsze nieśmiałe próby zabawy z polerką)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.