Treść opublikowana przez krg1
-
Sprawdzenie auta po vinie
Witam Kto z forum umie po znajomosci sprawdzic audika po vinie?? Pozdrawiam
-
2 urodzinki naszego klubu :)
Ja również przyłanczam sie do gratulacji. Te forum to świetna sparawa :th: Podziekowania dla prezesa i wszystkich ktorzy staraja sie pomóc Pozdrawiam
-
B7 2.0 tdi BLB
Nie wiem czy dobrze widze ale chcesz ja sprzedac? http://otomoto.pl/audi-a4-a4-model-2005-pakiet-chrom-C4200853.html
-
[B6 AWX] brak mocy na nizszych obrotach
Poszukaj sobie w dziale vag to napewno sie dowiesz o co chodzi koledze alvaro
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
Ja jak mialem jeszcze swoja a4 afn 98r to lecialem 190 km/h ale wiecej juz nie probowalem to byla zwykla droga.
-
[B5 AFN] ---Rozrusznik--- jak go wyjąć?
Ja tam niewiem czy przesadzam ale tak pisze w kasiążce i tak tez zrobiłem. Kolego STO_PROCENT poslij na pw mi twojego meila to ci posle fotki z ksiazki
-
[B5 AFN] ---Rozrusznik--- jak go wyjąć?
Witam Ja osobiscie wykrecałem rozrusznik i bez kanalu nie bedzie lekko ale wykonlane chyba. jak chcesz to napisz posle ci skan z kasiazki z a4 zrob to sam, trzeba wykrecic zdezak potem chlodnice kompresor z klimy i potem dostajesz sie do rozrusznika troeszke zabawy jest.
-
A3 centrany z pilota
oki dzieki narazie jak cos kupie a beda mial problem z podlaczeniem to odezwe sie
-
A3 centrany z pilota
Witam Wiem ze to nie a4 ale tu jest duzo mądrych ludzi wiec napewno mi pomoga. Chodzi o audi a3 98r 3d jest w nim orginalny centralny zamek oraz mozna domykac szyby ale tylko z kluczyka a wiec nie ma pilota. I teraz pytanie co trzeba kupic aby orginalny centralny dzialal z pilota i domykanie szyb tez??
-
[A3 1,8T 150 KM] Pytanko
Witam mam pytanie czy w tym audiku logi statyczne i dynamiczne robi sie te same co w a4 tdi? Napiszcie jakie zrobic logi zeby bylo wszytko wiadomo.
-
Srebrne A8...(srebrne - nie pomalowane na srebrno...)
Jak sie klika w link to pisze nie ma takiej strony
-
[B6 AWX] 5 czy 6 biegowa skrzynia
Zastanawiam sie nad kupnem b6 i jak by mial wybor to ktora wybrac? Ktora lepiej sie sprawuje, na ktorej sie lepiej jezdzi itd.
-
[B6 AWX] 5 czy 6 biegowa skrzynia
A które lepsze??
-
[B5 AFN] Proźba do kolegów którzy maja etke
Bardzo bym prosił o podanie nr katlogowego pompy oleju i popychaczy (szklanek) od 1998r 110 KM Avant AFN Z góry dziekuje
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Ale jest cos na co zwrocic szczegolna uwage?? Mysle ze z ksiazka powinnienem sobie poradzic. Jeszcze ten nr katalogowy pompy byl bym wdzieczny.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Moze mi ktoś napisac jaki jest nr katalogowy pompy oleju do mojego silniczka?? A teraz troch z innej beczki. Posiadam ksiazke audi a4 "sam naprawiam samochod" oraz duzo checi i troszke juz w autkach grzebalem czy poradze sobie sam z wymiana pompy oleju i popychaczy?? Na co zwrocic szczególna uwage zeby czegos nie zepsuc?? [br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 14:13 _________________________________________________No panowie nikt tego jeszcze nie robił nic nie moze powiedziec?? A co sadzicie o firmach hans pries i jakas firma myle tak mowili napewno inaczej sie pisze bo takie umie dosttac w okolicy??
-
[B5 AFN] Co byście zmienili w moim Audi A4 Avant ,żeby lepiej się prezentował?
No kolegi wypowiedz jest tak smieszna no boki zrywać :bicz3: Ja bym zmienił lampki przód i tył na te po lifcie oraz zrobił sobie ringi w zegarach auto bedzie duzo mlodziej wygladac
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Kolego a czy to cos wnosi do sprawy?? to jest zdjecie pogladowe przy wyjechnym przodzie.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
A czy ta pompe nalezy tez wymienic?? Bo tak w sumie koles tylko posluchal silnika i powiedzial o tych popychaczach i ze odrazu tez pompe sie wymienia. Z tego co wiem to popychacze sie wymienia od gory silnika a popme trzeba miske olejowa zdemontowac a wiec jedna praca z druga nie ma nic wspolnego a wiec czy tak powinno sie robic czy to tylko jego nad gorliwosc?? A z tym cisnieniem to jestes pewien ze w moim silniczku przy 2000 obrotach ma byc powyzej 1,9.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
oki w najbliszym czasie sie wybiore i napisze co i jak. Dzieki i pozdrawiam[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 20:04 _________________________________________________A wiec tam byłem u mechanika i sprawdziły sie wasze przypuszeczenia do wymiany popychacze ale gość powiedział takze zeby wymienic odrazu pompe oleju ze tak sie powinno robic. Za robote chce 560 zł czy to duzo?? Czy koles chce mnie naciagna z ta pompa?? Podał mi tez ceny częsci i za pompe z febi 570 zl a orginalna 710 zł czy to duzo?? czy sa iakies tansze zamieniki rownie dobre?? Za popychacze z luk 31 zł a za ruville 31. Czy sa jeszcze jakies inne firmy dobre ?? A jesli zabieze sie do roboty to co jeszcze przy okazji wymienic?? Kolega motor np. wyminienia uszczelniacze walka czy tez tak powinnnienem postapic i cos jeszcze??
-
[B5 AFN] Centralny zamek czasem działa czasem nie
Nie jestem pewien ale chyba na forum juz cos bylo na ten temat opcja szukaj A ja bym obstawial na jakies luzne styki skoro mowisz ze jak w nia uderzysz to dziala, zobacz kostke z tej pompki moze jak dostala w tylek twoja to cos pekło albo wtyczka a moze w srodku płytka drukowa jest pęknieta i wystarczy przelutować
-
[B5 AFN] Prosze o ocene logów
Mam jeszcze jedno pytanko czy z vaga idzie odczytać ciśnienie oleju jak tak to gdzie??
-
[B5 AFN] spryskiwacze do lamp xsenon
Czy ktoś moze wytłumaczyc po co sa potrzebne te spryskiwacze w xenonach??
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
OK a czy przez uszkodzony popychacz moze byc takie male cisnienie i czy po wymianie cinienie sie podniesie?? A na vagu idzie to zobaczyc??
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Metaliczny dzwiek jest caly czas, cisnienie jest w graniczach 1,5. Idzie obejrzec cisnienie na vagu?? jak tak to gdzie ??