Treść opublikowana przez krg1
-
Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.
tez tankuje na auchanie w Gliwicach, Żorach i nowe tdi i benzynki, wszystko jak najlepszym porządku
-
pytanie odnośnie tp
Może ktoś się orientuję kto odpowiada za kabel telefoniczny który znajduję się między domem a słupem. Chodzi o to kto zostanie obciążony kosztami naprawy tego kabla po tym jak np zerwie go gałąź?? Dzięki za info
-
[INNE] JASTRZĘBIA GÓRA
bylem w marcu, droga tam przez Warszawę w celu zobaczenia jej nocą 7h, z powrotem przez Łódź a wiec i kawałkiem A1 ( na bramkach nic strasznego) godzinowo 15,30, cała trasa 7,5h, jakieś tam korki są ale nie straszne, przede wszystkim spokój i przelecisz elegancko, są miedzy czasie roboty. jechałem jak navi prowadziła.
-
[INNE] Problem z abs-em
Witam wiem ze to nie audi ale myślę że ktoś mi tutaj pomoże, dostałem do rąk vw t4 z 1998r i ma problem z abs-em podpoiłem vaga i wyskakuje taki błąd VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 7D0 614 111 B Component and/or Version: ABS/EDS 5.3 D00 Software Coding: 0273004211 Work Shop Code: BB 24258 1 Fault Found: 00290 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Left (G46) 30-00 - Open or Short to B+ wymieniłem ten czujniki ale problem pozostał :/ gdzie szukać rozwiązania problemu??
-
Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
dokładnie dowód przekreślony, dzieki za odpowiedzi
-
Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
Tablice mam normalne metalowe francuskie, a moze ktos sie orietuje jak sie na takie cos zaptruja w niemczech, jakbym takim autem tam pojechal?
-
Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
Posiadam samochód sprowadzony z Francji. Auto ma francuskie rejestracje jest zapłacona akcyza, urząd skarbowy, zrobiony przegląd, tłumaczenie dowodu rej. i ważne OC. Czy można takim autem jeździć normalnie po drogach bo słyszałem różne opinie ??
-
Ze Śląska do Władysławowa - jak jechać?
Nie dalej jak tydzień temu byłem w Władysławowie, tam jechałem nocą przez Warszawę tak jak nawigacja poprowadziła, a z powrotem przez Łódź za dnia, wyjazd z Władysławowa o 14. Ogólnie polska to jedne wielki plac budowy ale jeśli chodzi o dziury to trasa przez Warszawę lepsza chodź troszkę dalej. A trasa przez Łódź na pewno więcej dziur ale też nie taka straszna za dnia zrobiłem ją w 7h i tak jak kolega wyżej napisał od Nowych Marzów do obwodnicy autostrada A1 koszt 17 zł ale cały czas ponad 200 km/h
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
Po co zakładasz nowy temat jak już jeden jest
-
Opłaty za samochód
No tak mam pierwszy przegląd, tłumaczenie dokumentów, akcyzę, opłacony urząd skarbowy i opłatę recykling-ową i a wiec auto przygotowane do rejestracji zostaje 250 zł na tablice i w tym momencie sprzedaje auto a wiec wszystkie te dokumenty przekazuje kupującemu, ale czy poza tym będę musiał jeszcze coś płacić??
-
Opłaty za samochód
Panowie powiedzcie mi, jak mam sprowadzone auto i porobię opłaty. Czy jeśli sprzedam auto przed odwiedzeniem WK i zarejestrowaniu auta, będę musiał jeszcze coś płacić? Kiedyś coś było że dwa razy akcyzę trzeba było płacić...
-
Duża zwłoka z rejestracją motocykla. Jakie konsekwencje?
tak jak koledzy piszą, napisał bym sobie nowa umowę tak żeby daty się zgadzały
-
[ALL] Audi A2 1,4 TDI
jesli to ten sam co w vw polo to posiadam taki 1,4 tdi 70ps z 2006r. mam go krotko bo miesiac ale bardzo fajny silniczek, nawet sie zbiera nie najgorzej i spalanie malutkie, ponizej 5 idzie zejsc spokojnie
-
francuski dowód rejestracyjny
nie no Panowie, autko kupione legalnie z komisu, tylko trzeba umowę inna napisać :gwizdanie: dzięki
-
francuski dowód rejestracyjny
jeszcze kolego napisz mi adres tego goscia ktore to ulica a ktore miasto
-
francuski dowód rejestracyjny
oki dzięki za info, a kto był ostatnim właścicielem auta ?
-
francuski dowód rejestracyjny
Proszę o spojrzenie na fotki i powiedzenie mi czy z tym dowodem jest wszystko w porządku aby zarejestrować auto w kraju oraz napisanie imię i nazwisko właściciela oraz adres, z góry dzięki klikając dwa razy na fotki można je ładnie powiekszyć [/url
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
no panowie i panie jedziemy
-
[ALL] Airbag nie da się kasować
Witam Posiadam polowke z 2006r po wypadku wypalily jej poduszki i po podpieciu vaga wyskakuja bledy w tym crash data, mam pytanie czy przed zmiana sterownika (lub tez usunieciem crash daty z starego sterownika czego oczywiscie nie polecamy) a podpieciu np poduszki kierowcy powinno sie dac skasowac blad z nim zwiazany czy poki jest stary sterownik to sie nie bedzie dalo tego skasowac ?? Pozdro jesli zly dzial to sorrki
-
[ALL] Ładowanie akmulatora
Znajomy kupila auto po kolizji, zwiazku ze autko dlugo stalo na komisie akmulator byl rozladowany, podpinajac drugi auto opalilo. Wymontowalismy aku i podpinam do prostownika i nic tzn. zawsze jak podepne pod prostownik to mam wskanik jaki pradem jest ladowane aku a tutaj zero reakcji dlaczego?? dodam ze prostowanik napewno jest sprawny
-
Darowizna a akcyza?
1. Mysle ze tak pewnosci brak 2. 3,1% od wartosci pojazdu z eurotaxu w tym przypadku to jest max 310 zl 3. w sumie niema po co za akcyze to smieszne pieniadze no chyba ze sobie to zarejestruje w de 4. akcyza, urzad skarbowy 160 zl, pierwszy przeglad 160 zl, tlumaczenie dokumentow okolo 100 zl no i rejestracja z oplata recyklingowa 750 zl no i oczywiscie ubezpiecznie
-
Pomoc dla Psiaka !!!!!!!!
- Prośba - konkurs
- Ten to jest fachura:)
moze wytłumaczysz tym ktorzy nie wiedza o co chodzi- Czy ciężko dziś sprzedać auto?
szczeze koledzy nieznam moze napiszecie co zrobic z tymi fotami zeby byly ok? jakby sie komus chcialo to moze i opis by jakis napisal bo jakos pomyslow brak z gory dzieki za pomoc - Prośba - konkurs