Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal27

  1. michal27 odpowiedział(a) na Alzak temat w 1.9TDI
    Takze mialem takie objawy tzn.do tych 2500obr/min mial mula jechal jak wolnossacy diesel.Winowajca okazal sie slynny przeplywomierz powietrza
  2. Sprecyzuj pytanie,o co tobie chodzi:jaki pasek na ktore kolo czy ktora strona zalozyc go???????????????????????????
  3. Tak jest jezeli nie masz niepokojacych objawow z autem to lej do baku i jazda
  4. Uwazaj na te krocce przy zaworku bo sa one plastikowe(te na ktore nakladasz wezyk)bo ja wymieniajac u siebie zrobilem male kuku(zlamalem ten krociec)i musialem kupic nowy N75
  5. identyczne objawy mialem w swoim pasku,zaczalem od termostatu i to byl strzal w 10-tke.Tez wydawalo mi sie ze leci cieplutkie powietrze i jest ok,dopiero po wymianie termostatu poczulem prawdziwa ''saune''w aucie
  6. a filter paliwa i powietrza ?
  7. stawiam na to:przeplywomierz,zaworek N75 lub zapieczone kierownice turbiny
  8. przepływomierz,zaworek N75,węzyki podcisnieniowe(od turbiny do N75),zapieczone kierownice turbiny.W tych miejscach szukałbym przyczyny notlaufu
  9. Witam.Kilka dni wstecz za oknem -19 na termometrze,wychodze z domu,wsiadam do swojego bolidu,jedno grzanie swiec i silnik gada,przez okolo 2 sekundy obroty 1100 malutki dymek z rury i po chwili ok.A jak jest u Was???
  10. lepszych nie ma
  11. Witam szanownych forumowiczow.Poruszam sie vw passat B5 variant 1.9 TDI 90KM silnik AHU.Mam nadzieje ze mnie nie skreslicie zaraz na poczatku przez to ze posiadam paska a nie audi ale przeciez to jedna rodzina czyz nie???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.