Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
[ALL B6/B7] Jakie są różnice między twardością zawieszenia 1BD a 1BE i 1BV
Mogę takie mieć podałem nr amorów to są od 1BD mam dostać też nr sprężyn ale to za jakiś czas
-
[ALL B6/B7] Jakie są różnice między twardością zawieszenia 1BD a 1BE i 1BV
Dzięki ale przeczytałem uważnie cały wątek i nie ma tam nic o 1BD rozumiem ze jest wiele czynników które mogą zmieniać charakterystykę dla danego typu ale ja chciałem się cos dowiedzieć na temat ogólnej charakterytyki 1BD względem 1BV czy BE
-
[ALL B6/B7] Jakie są różnice między twardością zawieszenia 1BD a 1BE i 1BV
Witam Mam pytanie czy miał ktoś doświadczenie z twardością 1BD jest bardziej podobne do 1BV (twarde) czy 1BE (śr. tward.) bo mam do kupienia taki komplet (1BD - 8E00513033L , 8E0413031CP) ale nie chciałbym się przesiąść z 1BA na np. coś w stylu 1BV
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A do czego porównać BD do BE (śr. tward.) czy BV (twarde) nie chciałbym pójść ze skrajności w skrajnosć z BA w BV[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 12:08_________________________________________________David http://allegro.pl/show_item.php?item=1443707158
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy ktoś wie czy zawiecha 1BD jest dużo twardsza od 1BE lub 1BV (to 1BD to S4) i czy jest jakaś różnica w wysokości między nimi na + lub -? (między BD a BE , BV) i ile względem 1BA komfort
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to za 99zeta w promocji pewnie myją auto nabłyszczają opony i wieszają w środku choinkę zapachową :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No jak to gdzie jeździ na nocnej linii GT5 w MPK nie no do twojej gruchy to ja nic nie mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to za plotkowanie... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed: wielki Brat z wielkim gumowym uchem mie śpi a chwilę temu mi mówił że na sqash-a jedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian upalił sprzęgło sie mu ślizga :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ameryki autor tego artykułu nie odkrył............... którego rozbitka no to o czym mowa. tobie się chce tak klepać czy masz sekretarkę ?? jedni klepią sekretarkę a inni gruchę w myszce jest takie kółko jak Ci się nie chce czytać to nim pokręć i po problemie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No od razu po wylądowaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ameryki autor tego artykułu nie odkrył. Już od jakiś ok 3lat odkąd EUR tak piknęło w góre z ok. 3,3 w górę to wiadomo że się u gebelsów taniej całego auta w chodliwym modelu nie znajdzie z małym przebiegiem albo trzeba być na miejscu żeby coś upolować przed miejscowymi handlarzami ale to i tak graniczy z cudem bo Niemcóry nie są głupie i wiedzą co jest ile warte i nie ma ogłoszeń w stylu "pilnie tanio sprzedam z powodu wyjazdu" (do Irlandii na zmywak). Tak do połowy 2008 to mozna było autentycznie na tym biznes robić bo co by się nie kupiło to się było do przodu i wszystko schodziło. Potem Eur pikneło prawie na 5zł z 3,3 czyli poszło o 1,7zł czyli jak ktoś targał furę za 10 000Eur to był na tym w plecy prawie 17 000zł . U nas rynek używek się ustalił na pułapie tych cen z czasów kiedy ciagnęli wszystko na potęge ponieważ był tego taki zalew że nawet po tym jak eur poszło w górę to ludzie dalej liczyli jeszcze ceny odsprzedaży po tym jak auto "tanio" kupili a że rynek się zapchał więc ludzie woleli sprzedać cokolwiek i uwolnić gotówkę niż się bujać i ceny aut nie poszły w góre za Euro i tak też zostało praktycznie do dzisiaj może jest już lepszy stosunek EUR\PLN ale dalej jest to w przypadku aut całych nie uszkodzonych z małymi (normalnymi u nas) przebiegami nierealne żeby kupić w lepszej cenie niż w Polsce auto z tego samego roku z tym samym wypasem i udokumentowanym przebiegiem i stanem techn. A niemiec handlarz (bo o zwykłym śmiertelniku to nie ma mowy) do nas po "tańszą A4" z drugiej ręki nie przyjedzie bo oni mają o nas stereotyp że jesteśmy wszyscy krętaczami , oszustami i złodziejami którzy najpewniej to sprzedadzą im coś kradzionego szczepionego z dwóch z przekręconym licznikiem ale sami sobie taką opinię wyrobiliśmy bo niestety ale jak widziałem tych ziomali którzy przyjeżdżali na taki plac i wysiadali uflejeni w klapkach z brudnymi nogami (bo od 5 dni są w "objazdówce" i szkoda na motel) biegnąc pod płot żeby się wylać bo szkoda im 50cent i potem jeden przed drugim się chwli co to nie zaj...ał z którego rozbitka no to o czym mowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdradź z ciekawości ile taki zestaw auto + motór
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego. Już wiemy kto stawia [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 00:24_________________________________________________Karol widzę że info o czujnikach wzbudzilo trend zwyżkowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/alu-18-zdjete-z-nowej-audi-opony-zima-i-lato-i1439116459.html[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________i jak ktoś ma kasę http://allegro.pl/oryginalne-felgi-aluminiowe-audi-rs-20-i1439202450.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cze jak tam kanary dajesz rade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to nie rewelka i jeszcze coś kombinowane ja mam przecież czujnik deszcze http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-audi-a6-4f0-i1420996480.html A3,A4,A6 to te same lustra ja mam w A6 z kompasem od A3 a ta rynienka na kable jest w ASO za kilkanascie złotych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok to daj znać jakie masz oczywiście każdy swoją gałę chwali i ma najładniejszą i największą tak widziałem to już kiedyś gość je ma chyba od miesiąca ale w tej cenie moge miec z kompletną górą tylko trzeba po to kawałek podjechać Karol jaki ty masz kod swojego lakieru (bo masz zwykły nie metalik z tego co pamiętam)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol o czymś takim mówiłem http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-seat-exeo-okzaja-i1425992585.html chciałem sprawdzić te moje czujniki bo może bym je sobie zostawił ale najpierw zanim wywale 300zł na sterwonik i antene to wolałbym wiedzieć że z nimi jest wszystko ok ale musiałbym mieć każdy na feldze z oponą i ciśnieniem bo tak chyba bez powietrza to przechodzą w tzw. stan uśpienia żeby bateria się nie czerpała bez potrzeby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ja mam wożę w schowku ty a może felgi kupisz tajniaku ja mam w schowku barek i podnośnik kolumnowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ma ktoś u nas ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zieluch bidny studencino ty masz w tym swoim tramwaju 3,0TDi - czujniki ciśnienia opon ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bilet się mu miesięczny skończył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale Kerczi tam na tym łuku przed rondem w czyżynach to czułem że już idę bokiem jakby była ośka to bym chyba się raczej obrócił także trochę była korba przesadzona bo jezdnia była miejscami szklanka