Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
no to arko gratki zony :oklaski: i przekaz jej najlepsze zyczenia od łobuzów z klubu ja czterdziestke swojej bede obchodzil za ... lat
-
Spoty Olsztyńskie
ale wtopa sorry Arko, totalnie zapomnialem o spocie, f*ck, poza tym audi znowu troszku przeziebione, nie w pelni sprawne (nowy zacisk na tyl musze kupic)
-
Spoty Olsztyńskie
hello!!
-
Spoty Olsztyńskie
najmniej korkow bedziesz mial na trasie olsztyn, łukta, morąg, pasłęk, gdańsk
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, to nie mi eksmisja grozi, akcja sie dziala u kumpla w chacie, ma taka sasiadke dewotke stara ktora sie czepia jak sie baka glosniej pusci :/
-
Spoty Olsztyńskie
yO! jak weekend minal? u mnie wczoraj, tzn dzis w nocy znowu rządziła żołądkowa gorzka miętowa ze spritem, a poludnie narty w Ostródzie i pomogłem kumplowi na działce 15 taczek ziemi przerzucić lajcik sprajcik powiedzcie, jakie grożą konsekwencje za nie wpuszczenie i nie otworzenie drzwi dla pukających w środku nocy policjantów??
-
Spoty Olsztyńskie
chlopy!! uwaga uwaga, ja, czyli ten co od wódy ucieka niczym diabel od święconej wody, znalazłem swój trunek, który mogę pić mianowicie: złota gorzka miętowa/żołądkowa gorzka miętowa + sprite + lód wchodzi jak miodzio:D wybombiłem tego nie mało w nocy, plus pare piwek i czuję się jak młody bóg a grunwald mi nie ucieknie, za rok pojadę
-
Spoty Olsztyńskie
yO! ekyypa! ja wlasnie zaraz uderzam gdzies w miasto na pare piwek, jutro caly dzien z ukochana, a w niedziele jesli pogoda pozwoli lece do Ostróda na narty wodne oo f*ck, jutro inscenizacja bitwy pod grunwaldem, moze w koncu sie wybiore
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
masakra jakas po co?
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
uratowany montuj bixy z czarnym srodkiem, albo zainwestuj 20pln a czarny spray i dzialaj tak
-
Tap Madl...nju edyszyn :D
poszlo, spoko dziunia
-
Napój MonaVie
nie pakuj sie w to, zdala od wszelkiego MLM'u takie moje zdanie
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
popieram wszystkich :doh1: ale jak juz narobiles bigosu kupujac te cuda to polecam jedyne wyjscie, wystaw ten caly zestaw jak najszybciej na sprzedaz za polowe ceny, ktora zaplaciles i odepchnij od siebie widmo tego zła, jakie niechybnie by Cie spotkało montujac ten caly zestaw do swojego samochodu. stracisz polowe kasy, ale zyskasz o wiele wiecej, Twoje auto bedzie wygladala jak seria, a to juz jest wystarczajco dobrze dalej... zbieraj kase i pomysl kiedys o zderzaku s4 albo idz w inna, sluszna droge i inwestuj pieniadze w auto, aby doprowadzic je do jak najlepszego stanu technicznego, a jak chcesz miec szpachlolaminatowóz to kup za tysiaka jakiegokolwiek kadeta lub "porobionego" golfa2, mnostwo jest takich okazów na allegro i juz sa gotowe: maja day line'y, lexus look'i, pługi, tribale, naklejki turbo i nos :gwizdanie: powodzonka!!
-
Spoty Olsztyńskie
witaj Łukasz wpadaj na najblizszego spota!! Arko, nie chce obiecywac na sto procent, ale jest duza szansa ze bede mial dla Ciebie kamerke:) Karlos, stracilem zasieg
-
Spoty Olsztyńskie
zastanawialo mnie, kim jest ten lukasz wiercinski- glowny organizator tej imprezy, chlopaczek wyglada jakby mial 20 lat, to jakis bananowy syn prezesa inter partsu czy jaki grzyb
-
Spoty Olsztyńskie
no wlasnie ciekawi mnie ile wejsciowek poszlo, ile bylo ludzi, 10 000? to by dalo raptem 50 000pln, troche malo
-
Naprawa po wypadku
ooo f*ck,a juz Cie pomylilem z gwertym :gwizdanie: kupuj angola, robocizna za przekladke w olsztynie gosc bierze 2500pln, plus tyle co wydasz na czesci
-
Audi B4 1Z - RH ZW1 - us/japan - bixenon Q7
f*ck, fajna furka, ale prosze Cie, zdejmij ta pileczke tenisowa z haku
-
Spoty Olsztyńskie
siemano, Załek chyba najtrafniej podsumowal impreze: dodam totalny brak naglosnienia, stalem w polowie trasy i w ogole nie slyszalem prowadzacego impreze Patryka Mikiciuka z tvn turbo nie mialem pojecia jakie auto jaki czas osiagnelo, jakie konkretnie teraz jedzie, jaka moca sie w przyblizeniu legitymuje i czasem nie widzialem nawet ktore auto przejechalo mete pierwsze. festyn i c**j to najtrafniejsze okreslenie. kolega crx'em zajal trzecie miejsce, majac czas przejazdu rowno 15'00s w nagrode dostal polar, XXL, ktory mi oddal, talon na hamownie w vtechu, talon na 100pln na usluge warsztatowa w jakims warsztacie i znizke na zawieszenie blinsteina plus jakies dlugpisy, haha bieda na maksa najebani trzodziarze to niestety udreka kazdej impreezy masowej :thumbdown:
-
Spoty Olsztyńskie
ow kuwe, 437km pojechal grubo, szacun!! a na lubelskiej bede
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
o zesz f*ck!
-
Spoty Olsztyńskie
dobranoc robaczki
-
Spoty Olsztyńskie
ha, no w koncu Pawel odzywa sie o jakiejs ludzkiej porze, a nie 5 rano, jak jakis zombie:D milego letniego dzionka for all
-
Spoty Olsztyńskie
kuchnia felek, dopiero teraz przeczytalem propozycje o browarku:D nastepnym razem:D dzieki chlopy za spota, mega z nas ekipa a Karlos to zapierdalacz
-
Spoty Olsztyńskie
mi tez pasi, 20.00 pod skrzyzowaniem (z franc. carrefour)