Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
Załek, pewnie astra po nia zajechales... nie lam sie ja to dobrze trafilem, smigajac starym struclem poznalem Marte
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
swir, pelen szacun, za***ista robota z samochodem, bardzo mi sie podoba a po vt to juz normalnie zglupialem, chcialbym miec taka i blekitna i brazowa
-
Spoty Olsztyńskie
odnosnie kajakow, niech sie kazdy szybko deklaruje a odnosnie jutra to ja moge podjechac:D
-
Spoty Olsztyńskie
no Ty w bieganiu to musisz byc dobry majac jako motywacje ta laseczke z avatara
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez jestem jeszcze z pokolenia podworkowcow, cale dziecinstwo spedzalem u dziadkow na dzialce smigajac z kuynem i innymi dzieciakami na rowerach i budujac domki na drzewach:D wsciekalem sie tylko bo prawie zawsze musialem brac ze soba i nianczyc mlodsza o rok siostre-gamonia, ktory zawsze zostawal w tyle i ryczal:)
-
Spoty Olsztyńskie
udała sie, udałam dopiero dzis do siebie doszedlem
-
Volvo s/v40 T4 - Opinie
kolega kiedys mial takie volvo w kombi, silnik z tego co pamietam 1,9t cos kolo 204km w porownaniu z moim aeb to smigal dosyc niezle, na kresce nie mialem szans, 50koni przy podobnej masie robi duuuza roznice. wersje kolega mial dosyc bogata, elektryka przod, tyl, skora, nie narzekał na auto, troche tylko palilo
-
Spoty Olsztyńskie
i jakie wrazenia z moto piknikiu?
-
Spoty Olsztyńskie
nie smiejcie sie, ale sie najeeblem ledwo zyje, ten smalec mnie zmasakrowal, opóźnił wchłanianie się alkoholu i jak mnie potem nie trzasnęło ;( ide sobie poumierac na kanapie, yO! dzieki za spota
-
Spoty Olsztyńskie
no ok, to zajedziemy pod max duet, bedziemy tam mniej wiecej o 19,55
-
Spoty Olsztyńskie
no jest gamoniu za 20minut podjezdzam po Karlosa i sie stawiamy w alibi, ciebie tez zgarnac?
- Konkurs
-
Spoty Olsztyńskie
czaja nie wal w uja!
-
Spoty Olsztyńskie
ja mysle ze na 20.00 bedzie ok
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
prikrize, to mam dla Ciebie specjalnie do sprzedania jeszcze felgi 19' w chromie:)
-
Spoty Olsztyńskie
Marek gratulacje! z takim fartem, to Ty inwestuj w bilet i lec do Las Vegas nie pamietam, czy juz pisalem, ale codziennie duzo jezdzac po olsztynie mam po 3 sytuacje jak jakas ciota drogowa nie patrzy w lusterka i zmienia pas praktycznie wbijajac mi sie w bok samochodu o ktorej sie spotykamy w Alibi, 20.00? Karlos, organizujemy jakis transport? moze uda mi sie marte zwerbowac to nas podrzuci Pawel69, Ty o 5 zaczales prace, a ja dzis skonczylem:) bylem krupierem w black jacku, robilismy kasyno na zamku w Rynie
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
ringi to byl moj pierwszy samodzielny mod w aucie i jestem z niego baardzo zadowolony, koncowki wydechu mam ori i je sobie wypolerowalem i powiem Tobie ze to dobrze wyglada, szczegolnie z boku auta. co do listwy na klape, kolega ma, juz rok, wyglada ok, nie zzieleniala, niemniej jednak, jak otworzysz klape to widac ze ta listwa jest nozykiem do tapet przycieta bo nie ma ladnie wykonczonych koncow i to wg mnie wyglada b.slabo
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
w przyszlym tygodniu zobacze jak wyjde po wyplacie o chyba go kupie
-
Spoty Olsztyńskie
dla mnie git, moze byc btw. bylem dzis na komendzie, okazalo sie ze dostalem 100pln i 1 pkt. karny za nieprawidlowe parkowanie, tzn zbyt blisko chodnika i przez to utrudnianie ruchu pieszym, no zesz qwa jego mac, i to pod samym blokiem na zlotej, jakis spoleczniak j**any musial zadzwonic, na chodniku nie stalem, inwalida, kobieta zz wozkiem swobodnie miala przejscie,a tu zonk, jakis pieprzony spoleczniak sie usral bo policjant pokzywal mi z calego czerwca ponad 10 samochodow z mojej ulicy, ktorych kierowcy tez 100pln dostali pytam sie, to gdzie mam parkowac, a policjant, to trzeba wczesniej z pracy wracac, hehe, i tyle
-
Spoty Olsztyńskie
tylko po plejskavice daleko
-
Koszty przerejestrowania auta
ubezpieczenie oc musi byc, za 2 tygodnie odbieram twardy dowod i musze juz pokazac polise oc a same koszty zamknely sie w 200pln, bo auto kupione bylo z innego wojewodztwa i trzeba bylo zmieniac tablice
-
Spoty Olsztyńskie
no jak nie jak tak pijemy z soboty na niedziele, a w niedziele montujemy sie na dajtkach na motopikniku!!
-
Spoty Olsztyńskie
siema Karlos, co tam chciales? dzwonilem ;p a akcja rów byla 21.06 a nie 14.06, heh, juz jutro sie dowiem, a jak mi prawko powinal to nie wielka sprawa, da sie przezyc:) zawsze na A mozna zrobic:D byleby nigdy za % nie zabrali
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa zglupialem Wśród zachowań, które zostaną uznane za wykroczenia z art. 90 k.w., tj. utrudniające lub tamujące ruch, taryfikator mandatów wskazuje: utrudnianie lub tamowanie ruchu poprzez brak lub błędne sygnalizowanie manewru (mandat – 200 zł); utrudnianie ruchu podczas cofania (mandat – 50-200 zł); naruszenie zakazów cofania w tunelach, na mostach i wiaduktach (mandat – 200 zł); nieustąpienie przez kierującego pojazdem pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu (mandat – 350 zł); jazda wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych pojazdem silnikowym – (mandat – 250 zł); zatrzymanie lub postój pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innych miejscach niż wyznaczone w tym celu (mandat – 300 zł); zajmowanie więcej niż jednego, wyznaczonego na jezdni, pasa ruchu (mandat – 150 zł); wchodzenie na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd (na przejściach dla pieszych – 50 zł, w innych miejscach – 100 zł).[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 00:27_________________________________________________Art. 90. Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania, podlega karze grzywny albo karze nagany.[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 00:29_________________________________________________o co sie mogli c**je przyczepic?:/ dopiero w srode sie dowiem :wallbash:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ostatnio ogladalem mechanika z jasonem stathamem, super film, swietnie rozpisana akcja