Treść opublikowana przez adrianus
-
Klocki LEGO jeszcze z PEWEX-u
klocki lego lza mi sie w oku kreci jak sobie przypomne, od malego bylem maniakiem i jedyne prezenty jakie dostawalem to byly klocki, najpierw system, potem wszelkie technicsy, ale niestety nie moge Ci pomoc, bo moje wszystkie klocki rowniez zostaly rozszabrowane przez cioteczne rodzenstwo i nie mam nic, nawet glupiego ludzika. jak bede mial kiedys brzdaca to lego to bedzie jego glowna zabawa( i moja)
-
[B5 AEB] Pomocy jaki rozrząd ile zębów 150, 152 czy 153
tom77 i wszystko jasne. amen
-
Spoty Olsztyńskie
sorry szefu, juz sie biore do roboty no! porządek musi byc bo sie buły i kropki posypia
-
Sesja Fotograficzna a'la USA w latach 20, 30 XX wieku - gangsterka i nie tylko
gangsta :naughty: super
-
Spoty Olsztyńskie
- [ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
juz u siebie zrobilem i jakis czas smigam z pomalowanymi i jest gitarra, odtluscilem jedynie, prysnalem kilka warstw matu i nic (odpukac) mi sie nie kruszy, ani nie zlazi,a wyglada zajebiaszczo jak bede mial czym to wkleje foto- [B5 AEB] Proszę o ocenę takiego zestawu instalacji
zdecydowalem sie i umowilem z chlopakami z Mławy na montaz takiej instalacji: stag 300+ wtryski hana 2 reduktory AC R01 butla w koło przewod 8mm i to wszystko wycenione na 3200pln. Jak sadzicie, dobra opcja? ja jestem zielony, ale chyba slepo oddam sie w rece zakladu na gdanskiej. w olsztynie w seba gaz zaproponowano mi kompletna instalacje brc za 2800, ale zadnych szczegolow instalki nie znam, podobno max zestaw brc pod turbo i z ciekawosci zadzwonilem do predki w Ol. i proponuje staga 300+, wtryski hana i reduktor Gold (?) za 3500pln dajcie znac co i jak, jesli mozecie- Siłownia
sie przywitam i spadam na pierwszy wtym roku trening, oby nie ostatni bo dopiero zaczalem, ale hardcorowy koksu mnie dobrze nastraja, przestalem jesc kanapeczki, dobrze wpierdalam i ide trenowac sile, bedzie pompa- Podawajcie swój czas zalogowania!
chudineze pozamiatal , ciekawe ile prezes ma mi na liczniku wybilo: 18dni 17godzin i 50 minut- [B5 AGB] Moja esa esunia - dodane zdjęcia
esa git! graty! tego co głąby pisza o gzie nie mozna az czytac! realia sa jakie sa i sam gaz bede niedlugo wrzucal, co do lamp to te pierwsze co podeslales nie sa ni wiesniackie, ani festyniarskie, wygladaja callkiem ok, widzialem w tygodniu srebrnego avanta z takimi i wygladalo to calkiem calkiem. dbaj o autko! bo coraz mniej zadbanych esek,a sam za rok chce sie przesiasc:)- Spoty Olsztyńskie
ale Maxym sylwester z 1ka sie skonczył :polew:- Spoty Olsztyńskie
siemano alkoholicy lamusy i gamonie!! razem z zaleczkiem obronilismy honoru a4klubu i jako jedyni sie stawilismy na rusi, calej reszcie naleza sie baty bany kropki i generalnie odbior kolorow doszlismy do wniosku ze na sezon zimowy spoty musimy przeniesc do po prostu,a jak ktos chce poogladac samochody to niech sobie galerie zdjec wlaczy- Spoty Olsztyńskie
trzeci NAJLEPSZEGO! co by kac dzis szybko minal- Spoty Olsztyńskie
spoko loko, zaczne zaraz wszystko nadrabiac i wroce na pozycje spamera number two jak juz nie raz mowilem jestes dla mnie mistrzem, ten Twoj podpis:) potem na forum lookne bo wlaczam toce3 i troche posmigam- Spoty Olsztyńskie
piatek to sylwester, jak mnie dorwiesz jakos to spoko:)- Spoty Olsztyńskie
yO! kwiatuszku mam cos dla Ciebie!! Zaleq ja kalendarz biore, takze fajnie by bylo jakbys np zamawial to wez i od razu dla mnie:)- Spoty Olsztyńskie
Załek, otwieraj wyzsza szkole,a ja bede twoim pierwszym studentem, moj Ty profesorze!! jestes mistrz:D- b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie pitol ze dales tysiaka za b2 coupe bo bede plakal z zazdrosci:) gratuluje interesu, super deal! ja nigdy nie mam farta:/- Spoty Olsztyńskie
niee, samo swiatlo od latarni to na pewno nie, blysnelo na czerwono, kolezka mi mowil przed chwila ze jego staremu w zeszlym tyg tez tam niby cyknelo, trudno,zobcze co to bedzie, jesli pomiar bedzie ok to w okolicach 15km/h przekroczylem to mandat od 50do 100pln to bolu nie bedzie, ciekawe tylko jak ten fotoradar ta predkosc mierzy, bo ja na blacie mialem leciutko ponad 80km/h- Spoty Olsztyńskie
f*ck f*ck f*ck wracalem przed chwila z miaasta i na sikoraka w poblizu forda chyba mnie fotoradar ustrzelil:/ co prawda mialem gdzies z 85km/h na 70'tce i blysnelo tylko tym czerwonym blyskiem, bez bialego flesza wiec nie wiem czy przyjdzie mandat czy tez nie, ale i tak sie wkurwilem. kiedys w ostrodzie mi na czerwono blysnelo i nic nie bylo,ale to jakies z 2 lata temu bylo. trzymajcie kciuki:)- Spoty Olsztyńskie
bauahahahha, juz widzialem ten filmik z ta babka w poniedzialek w strefie smiechu,a we wtorek pod blokiem moich rodzicow taka prawie sama sytaucje na zywo! autentyk! od kilku lat pani ok 50'tki pomyka ladna czarna bmw 635i i we wtorek wlasnie padlem na cyce jak widzialem jak odkopuje przednie kola bo sie zakopala- Spoty Olsztyńskie
no,a ja ostatnio a4'ka na krotkich dystansach, co mi sie silnik nagrzal do optimum to gasic musialem, bo dojezdzalem, moze w glownej mierze stad to spalanie, nawijaj co tam ciekawego w wielkim miescie i o co kaman teraz z tym rozlamem spotowym rus-urania, jakies decizion padlo?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________nie ma bata mariano, nie kupie zajezdzonego diesla, nastepne bedzie 1,8t +q 180km + program, albo s4 oczywiiscie obydwa w holenderskim gazie- Spoty Olsztyńskie
no a Tobie ile jara? nie ma uja, nastepne bedzie q- Spoty Olsztyńskie
moj paziu tak to tylko Marta do mnie mowi ;( u mnie spoko, dawno mnie na forum nie bylo i nadrabiam zaleglosci w hyde parku w sobote 3 choinki na dahu na raz wiozlem i zapomnialem ze je wioze z obi na jaroty i ciagle bokiem, potem dzwoni do mnie kumpel placzac ze smiechu ze tego to jeszcze nie widzial, zeby jakis choinkowoz driftowal [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:56_________________________________________________aaa i zaloba w moim portfelu:( audi mi 13l/100km wpieprza:/ a nie piluje go w ogole:/ pb95=4.95 pelen bak=300pln- Spoty Olsztyńskie
nie strasz nie strasz bo sie zesrasz :gwizdanie: - [ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem