Treść opublikowana przez chriss
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
A jak wy to sprawdzacie ile wam spalają niunie bo jak czytam te posty to sie zastanawiam jak to robicie ze macie tak zróżnicowane wyniki
-
[B5 AVG] Olej z rury wydechowej
Musashi ma racje.Woda w tłumiku,musisz autko po trasie porządnie przegonić to wodę wydmucha
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
I tu masz racje DeeJay_Kill trzeba z tym powalczyć by sie przekonać Mam nadzieje ze efekt końcowy będzie zadowalający
-
[B5 AVG] Brak oświetlenia wnętrza
Może tak powinno być,bo ja mam tak samo.Chyba że można coś pokombinować VAG-iem w ustawieniach :myśli: [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 22:25_________________________________________________Ale już sie przyzwyczajłem do tego
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Też chciałem dołączyć do tematu.Dziś podchodzę do mojej audiczki a tu niespodzianka .Co o tym sądzicie czy pasta tempo cos zaradzi czy zaprawkę trzeba robić
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
daje już daje nie spieszcie sie bo wracam tu dopiero jutro
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Lancia Monte Carlo wersia Scorpion [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:37_________________________________________________Lancia Beta Scorpion z 1977 taka jest chyba pełna nazwa
-
Wymiana gumowych nakładek w kluczykach
jeżeli chodzi o ten o nr 8z0837891a to tak z takim numerem jest kluczyk w B5 i B6
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:good:brawo endriuu to faktycznie Daf 55 Coupe dawaj nastepne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie cytryna ale europejczyk -endriuudawaj........ :decayed:co to za fura?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to prosze :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:(tylko blachy poczekam na więcej odpowiedzi i wrzuce przód
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie skoda
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
sorry no to prosze
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
audi 50- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Leyland P76- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
przecież to Leyland- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
dowiedziałem się od brata który tez jest tu z nami. ....... :gwizdanie:- [B5 AVG] Likwidacja luzu w składanym kluczyku
Też jestem zainteresowany więc postanowiłem odświerzyć ten temat. Może ktos ma ciekawy pomysł.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili