Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. No Ciebie to na pewno ktoś by wziął na kolana
  2. już jestem w domu ,jak wy wszystcy się pomieściliście w kawiarni????????
  3. :hi:tak jak mówisz
  4. Będę dzis choć raczej krótko. :(
  5. Dobrze ze poszedł z Tobą do kina a nie na film.
  6. Czesc wszystkim , vario-tech nie zamieszczaj takich linków ,bo moja B6 przestaje mi si podobac.
  7. Cześć Madas ,sorry cześć wszystkim to super.
  8. Pytanko : czy na spociku będzie ktoś kto zna sie na vagu ? Mam 2.5 i 4.9 ale nie wiem czy mogę tym sprawdzić turbinę.
  9. Kopsnął bym sie na mój pierwszy taki spocik , ale w KingKrosie bywam bardzo rzadko i nic nie wiem o drugim poziomie-pamietam ze są tam kolory.
  10. Mnie oczywiście tez to pękło,ale kolega mi naprawił i działa.Jak to jest zrobione do końca nie wiem .Pierwsza czynność , to rozwarstwic-trzyma jak cholera w 10 punktach , trzeba poprzecinać i rozerwać .Pózniej wyprofilował blaszkę przykręcił no i jest dobrze z góry nic nie widać.
  11. W silnik tez wchodze za kazdym razem w co innego raz tak raz nie lub wcale,normalnie czary, i notorycznie zmienia mi com.
  12. Nie przecze moze zaszla tam pozytywna zmiana,jednak ja juz po tej porazce zdania nie zmienie.Ponad rok temu chipowalem Audiego u Roberta Skolarusa firma ,,Robikson" w Poznaniu tel.604439088 nie drogo szybko i sprawnie (nie wiem jak teraz wtedy nie mial hamowni ,musialem to zrobic we wlasnym zakresie).Po paru dniach stwierdzilem ze to nie to,zadzwonilem ,przyjechalem ,wymienilem program bez doplaty.Hamownia pokazala 166 KM.Wszystko jest ok. nic sie nie dzieje,a ja pomykam innym autem.
  13. Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w d*pie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.
  14. Hej dopiero co sie zarejestrowalem moje imie to Jacek ksywka kamosor jestem z Poznania. Od ponad 1,5 roku uzytkuje A4 1.9 TDI z 2004 roku nie jestem pewien czy AWX czy AVF w kazdym razie to srebrny awancik 130 , choc mój ma od roku 166.Pozdrawiam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.