Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. coś musisz mieć źle zrobione albo język pl źle wgrany lub coś w navi się posypało zobacz jak to działa właśnie robiłem navi i tak na szybko nagrałem jak to działa.
  2. jeśli rns-d to lektor pl śmiga aż miło
  3. akurat tutaj się nie zgodzę bo wszystko jest uzależnione od stanu lasera może się tak zdarzyć iż mimo posiadaniu właściwej nagrywarki,programu i kilku płyt różnych producentów nawigacja i tak nie będzie widziała cd
  4. load to ładowanie eject jest z drugiej strony widać że jest load nr cd i eject nr cd i eject jeśli nie zadziała to albo zawieszona cd lub uszkodzony mechanizm
  5. w tym radiu jest zmieniacz na 6cd może masz kompletny magazynek lub któraś cd się zacięła
  6. Znana usterka brak części czy całości podświetlenia tzn jednej lub drugiej strony podświetlenia ?
  7. sprawdź vcds lite powinien działać sprawdź zanim kupisz
  8. vcds , vas , lub zainstaluj sobie vcds lite może masz akurat taki kabel który będzie działał z tym programem.
  9. W tą wtyczkę wpina się adapter multimedialny i do niego np: dvd, kamera cofania czy inne ustrojstwo. Anteny nie pasują są inne złącza w rns-d i rns-e Zwykłym vag z radiem się nie połączysz za słaby kabel albo vcds , vas ,
  10. Proponuje podjechać do kogoś kto ci to podepnie w 10 minut i po sprawie spalisz auto albo radio i później napiszesz tak mi na forum napisali .
  11. może uszkodziłeś płytę główną przy demontażu lub złącze obejrzyj wszystko dokładnie
  12. połączenie panela ,a płyta główna
  13. koszt naprawy takiego uszkodzenia waha się od 500 zł w górę
  14. 100% non DX podpinany jest na taśmach dx podpinany na jednej wtyczce i inna konstrukcja
  15. Dokładnie sterownik od AGU i bez rwania kości się obejdzie
  16. na zdjęciu masz wszystko opisane więc co tu opisywać
  17. zdejmij ten element za który chwytasz w celu przekręcenia i pod spodem masz nakrętkę dokręcisz ją i będzie wszystko śmigało chyba że enkoder się rozsypał
  18. non dx brak polskich mam pl menu też nie ma żadna rewelacja
  19. niech sprzedający poda ci nr navi powinien zaczynać się na 8D0
  20. Jeśli jest dx to bardzo dobra cena jeśli non dx to żadna rewelacja kod to zależy od miejsca gdzie to zrobisz
  21. Tom A4 odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    tak skaleczyć auto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.