Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. pod to nie podepniesz nic to jest tylko czytnik navi radio masz ori czy dokładane?
  2. jaka navi ? ta w bagażniku ? czy 2 din
  3. co z bokami ?
  4. logi dynamiczne robi się w czasie jazdy tu masz tylko odczyty tu sobie zobacz
  5. Widocznie producent mapy nie wstawił ikonek polskich stacji lub dodanie ikonki jest płatne dla koncernu , jak by nie było to jakaś reklama danej stacji.
  6. wyprowadzenia napięć prawidłowe? tzn: we właściwych miejscach ? Poprzednie radio grało ?
  7. vcds to tez program ale i odpowiedni interfejs
  8. Tom A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no to wygląda na to że jest uszkodzony co masz na myśli nie równo ? nie doszedł do końca skali?
  9. Czyli albo procesor albo ktoś bawił się w cofanie licznika i wysypała się zawartość pamięci. Podeślij mi nr licznika. Masz Vdo czy Jager ?
  10. Tom A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jaki licznik Jager? VDO? w twoim przypadku jest to raczej wina silniczka bo skoro przy teście nie rusza to jest jego wina
  11. inny interfejs w twoim aucie, a jeśli nie uszy to musi byc gateway. Ostatnio miałem symphony 2+ lub jak kto woli 3 i bez bramy komunikacja nie ruszyła dopiero gateway i vcds i tam też jest k-line
  12. kabel masz KL czy KKL bo ten KKL jest dużo lepszy
  13. żeby zdemontować kokpit musisz rozebrać cały przód tzn srodkowy tunel osłona nad nogami schowek po stronie pasażera zdemontować zegary i jeszcze pare żeczy sporo roboty ale do ogarnięcia
  14. sygnał gala podpięty bo jeśli nie to możesz 100 anten kupić i ni to nie da. Wszystko w navi prawidłowo poustawiane kodowania,adaptacje?
  15. Być może uszkodzeniu uległ procesor w zegarach ,takie problemy mają w a3 z zegarami. Zegary masz na dwie wtyczki żółtą i niebieska sprawdź na początek ich połączenie. Czy podczas diagnozy zegarów był robiony ich test ? Chodzi o test elementów wykonawczych. Skoro zegary nie działają właściwie to musi byc wygenerowany jakis błąd, może gość który to diagnozował nie ma zielonego pojęcia.
  16. W moim rns-e tez przekłamuje czas jak miałem tylko gps było ok ale jak podłączyłem can z zegarów też jest przekłmanie i z tego co wiem nie jest to do przeskoczenia sprawdzałem to już kilka razy.
  17. zainstaluj sobie vcds lite ten łączy się bezproblemowo z rns-e
  18. bardzo możliwe musisz rozebrać zegar i zobaczyc co tam się dzieje
  19. rns-d czy rns-e bo to jest różnica.
  20. jest taki wykaz nagrywarek które bez problemu wypalają płytki z mapami
  21. Podłącz pod włącznik powinno pomóc widocznie zegar coś krzaczy. Co zegarów to ja mam zamontowane z s4 b5 i nie mam problemu z podświetleniem normalne sciemniają się i rozjaśniają przez czujnik ale moge też manualnie prawym pokrętłem regulować
  22. niestety dodatko zobacz że boki radia są ścięte pod kątem nie bedzie to pasować
  23. jakie cyrki miernik w ręke i wszystko wiadomo, przerobienie instalacji to 20 minut roboty.
  24. cięcie i lutowanie najszybszy sposób niestety czasami bez ingerencji w instalacje się nie da.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.