Treść opublikowana przez Tom A4
-
Pytanie o kolor
Witam. Czy w polifcie tzn po 99 roku wystepował taki kolor ? LZ5T blau perleffect chodzi o a4 b5.
-
[INNE] Radio Concert problem z kodem
Wykopalisko. Widzisz kiedy był oststni post
-
Wymiana RNS-d na zwykłe radio system BOSE, fale radiowe
to że się pokrywa nie znaczy że zasilanie tam jest, sprawdź to mirnikiem
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Tam nie ma zadnych czestotliwosci. Info z RDS przesylane jest magistra can infotainment, 100kb/s, ID wiadomosci 261 i 263. I sa takie same dla A4 B6/B7, A3 8P. CAN emulator stosuje sie do zupelnie czegos innego. Jezeli dobrze zrobione kodowanie/adaptacja licznika szukaj braku polaczenia licznik<->radio. Wlacz tez RDS na radiu Ja pitole kto przyjmuje takich idiotów do ASO inna częstotliwość. Inną częstotliwość to oni mają w pustych łbach nie wiedzieli co powiedzieć to wymyślili taką bajke na poczekaniu. Co do braku info na fis to jeśli kodowanie w liczniku i radiu jest ok to pozostaje tylko połączenie radio <---> licznik tak jak napisał DareQ. Emulator can stosuje się w autach bez can po to by radio miało podświetlenie i nie wyłączało się cio godzine.
-
Wymiana RNS-d na zwykłe radio system BOSE, fale radiowe
Bose to system dźwięku i nie ma on zupełnie nic z falami radiowymi. Wzmacniacz antenowy masz zasilony ?
-
Radio nie łapie stacji, wyłącza się po odpięciu anteny
musisz podjechac gdzieś na szrot lub popytać tu na forum może ktoś ma. Co do masy to proponuje zrobić nową typową mase.
-
Radio nie łapie stacji, wyłącza się po odpięciu anteny
Powód nie działania radia po odpięciu anteny to brak masy. Problem z radiami ( zasięgiem ) to brak wzmacniacza który powinien być pod lampką.
-
Podłączenie radia - który kabel we wiązce to plus po zapłonie A4 B5 1998
kolego multimetr w ręke 30 sekund roboty i już wszystko wiesz
-
Co może i potrafi RNS-D
rns-d wyświetla info na fis właśnie canem. Traffic Message Channel czyli informacje na bieżąco o korkach i tego typu informacjach. Starsze modele szły po ena,clock,data.
-
zmiana rns-d na rns-e
tak w tą czarną kostke mini iso w odpowiednie piny i jak kupisz takie cudo ISO ADAPTER Plug & Play AUDI RNS-E (3876583713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to wpinasz to w szeroką czerwoną kostke kodowanie i po sprawie
-
zmiana rns-d na rns-e
no to prościej się już nie da
-
zmiana rns-d na rns-e
skoro masz tam piny to masz cany miernik w ręke i sprawdź czy piny w liczniku can H i L idą do 26 pinówki do pinu 13 i 26 jak tak to reszta to już bajka
-
zmiana rns-d na rns-e
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/ tu masz wszystko opisane jeśli tego nie rozumiesz to odpuść sobie samodzielny montaż i jedź do kogoś kumatego ze swojej okolicy bo narobisz sobie więcej szkód niż to warte.
-
Zderzak RS z laminatu
wieś na max do taczki bym tego nie zamontował
-
zmiana rns-d na rns-e
no to albo wypniesz piny utniesz kable i przerobisz sobie wiązke albo musisz ciągnąć całkiem nową
-
zmiana rns-d na rns-e
no to w czym widzisz problem ?
-
zmiana rns-d na rns-e
to musisz sam sprawdzić
-
zmiana rns-d na rns-e
polski vag i vag -com z rns-e się nie łączy minimum vcds -lite
-
zmiana rns-d na rns-e
musisz zrobić sobie wiązke can z rns-e do licznika plus kodowanie jednego i drugiego.
-
zmiana rns-d na rns-e
Potrzebne iso na iso 2 , wiązka can H i L do licznika, kodowanie navi i licznika, inna też jest antena gps i radiowa.
-
Naprawa licznika
za połowe tej kwoty można drugi licznik kupić. 500 zł za naprawe to 200% przepłacone
-
Jak i ktoredy kabel od aku do wzmaka
najgorsza opcja ze względu na to że woda dostaje się później do wnętrza auta i zaraz mamy basen.
-
Co może i potrafi RNS-D
spoko dam ci jutro znać
-
Co może i potrafi RNS-D
tak do kamery też ,można trafić okazje przed momentem widziałem za 270 zł jak chcesz mogę spytać kumpla może nie będzie wiele chciał bo sprzedał auto ,a interfejs mu został.
-
Co może i potrafi RNS-D
non dx nie zmienisz języka pl ani map pl