Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. Jest masa opini co do nagrywarek, ale gratuluje odwagi koledze tomek77801 że bez obaw władował do navi płyte z softem niewiadomego pochodzenia.
  2. o kurde sorki ale plama byłem 100% pewny że to Szczecin
  3. kolega czytać umie? zachodniopomorskie ,a świętokrzyskie to chyba spora różnica
  4. masz przycisk media czy cd/tv ?
  5. sd do 4gb sdhc do 2gb
  6. do wewnątrz auta przewodów tam nie ma podnosisz i wysuwasz
  7. wymiana banalnie prosta demontujesz półke nie musisz całkiem wysuwasz ją w strone przodu auta i unosisz nastepnie dwa wkręty od głośnika plus wtyczka i masz go w reku wymiana wzmacniacza to kwestia odkręcenia jednej śruby i dlutowanie dwóch przewodów reszta w odwrotnej kolejności
  8. może masz mape samych czech
  9. Po vin coraz trudniej. Z pamięci no problem.
  10. ten czyta tylko prędkość a konkretnie to chodzi o sygnał gala
  11. jest to interfejs do odczytu impulsu prędkości radio było z wyświetaczem ( stacja multimedialna ) i był potrzebny interfejs który sygnał prędkości idący po can zmienia na sygnał analogowy jaki potrzebuje to radio
  12. W pełnej okazałości wygląda to super.
  13. bez pinu nie bo musisz się zalogować do zegarów. Potrzebne dwa programy i dwa kable lub jeden dobry kabel i dwa softy. Dodatkowo musisz kupić nowe pestki do kluczyków bo stara się już nie przyda bo ją musisz wykasować i dodać od nowa dwie nowe.
  14. do tylnych głośników dolicz adaptery , wzmacniacz lub ewentualnie zmiana radia bo ori radio ma wyście tylko na 2 pasywne głośniki, a nie na 4.
  15. wzmacniacz jest przykręcony do lewego głośnika taka aluminiowa puszka sprawdź czy ją masz. Z twojej wypowiedzi wynika że ktś tam dłubał oryginalnie w audi nie było nieaktywnego tyłu do brązowej kostki powinny wchodzić tylko 4 przewody pod przednie pasywne głośniki tył natomiast jest aktywny i zasilany z mini iso wyjście liniowe na wzmacniacz ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------
  16. konsola 2 din, kosz, klimatronik, popielniczka, ramka w koło biegów ale można przyciąć tą z 1 din no i kodowanie nowego radyjka.
  17. Czyli tak jak napisałem w 25 poscie nowa wiązka i pomogło
  18. czym łączysz się z navi bo jak zwykłym vag comem to zapomnij
  19. Szukaj było na forum
  20. to że przy łączeniu się z rns-e są pyknięcia to normalne już kilka razy się ztakim czymś spotkałem. Cany masz prawidłowo podpięte ? H--> H i L --> L zrób tak pociągnij nową wiązke do canów i powinno wszystko ruszyć.
  21. W navi nie ma luster. Przełącznik to nie jest długość lasera a kąt pod jakim może być ustawiony wuzek od napędu. Co do plastikowego elementu to zagadka
  22. Pytam czy w polifcie wystepował taki kolor, jakie ma znaczenie jaki mam na aucie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.