Treść opublikowana przez Tom A4
-
Pomoc w nagraniu mapy do RNS-D
Jest masa opini co do nagrywarek, ale gratuluje odwagi koledze tomek77801 że bez obaw władował do navi płyte z softem niewiadomego pochodzenia.
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
o kurde sorki ale plama byłem 100% pewny że to Szczecin
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
kolega czytać umie? zachodniopomorskie ,a świętokrzyskie to chyba spora różnica
-
RNS-E - karty SD?
masz przycisk media czy cd/tv ?
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
Z rns-e mogę pomóc reszta pw
-
RNS-E - karty SD?
sd do 4gb sdhc do 2gb
-
Głośniki w tylnej półce
do wewnątrz auta przewodów tam nie ma podnosisz i wysuwasz
-
Głośniki w tylnej półce
wymiana banalnie prosta demontujesz półke nie musisz całkiem wysuwasz ją w strone przodu auta i unosisz nastepnie dwa wkręty od głośnika plus wtyczka i masz go w reku wymiana wzmacniacza to kwestia odkręcenia jednej śruby i dlutowanie dwóch przewodów reszta w odwrotnej kolejności
-
W menu navi tylko miasta z Czech.
może masz mape samych czech
-
USB i Symphony II ...
niestety
-
Potrzebuję kod radia/navi Audi S4 2004
Po vin coraz trudniej. Z pamięci no problem.
-
Can bus- co to jest ktoś wytłumaczy??
ten czyta tylko prędkość a konkretnie to chodzi o sygnał gala
-
Can bus- co to jest ktoś wytłumaczy??
jest to interfejs do odczytu impulsu prędkości radio było z wyświetaczem ( stacja multimedialna ) i był potrzebny interfejs który sygnał prędkości idący po can zmienia na sygnał analogowy jaki potrzebuje to radio
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
W pełnej okazałości wygląda to super.
-
programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5
bez pinu nie bo musisz się zalogować do zegarów. Potrzebne dwa programy i dwa kable lub jeden dobry kabel i dwa softy. Dodatkowo musisz kupić nowe pestki do kluczyków bo stara się już nie przyda bo ją musisz wykasować i dodać od nowa dwie nowe.
-
Głośniki Nokia - nie gra tył
do tylnych głośników dolicz adaptery , wzmacniacz lub ewentualnie zmiana radia bo ori radio ma wyście tylko na 2 pasywne głośniki, a nie na 4.
-
Głośniki Nokia - nie gra tył
wzmacniacz jest przykręcony do lewego głośnika taka aluminiowa puszka sprawdź czy ją masz. Z twojej wypowiedzi wynika że ktś tam dłubał oryginalnie w audi nie było nieaktywnego tyłu do brązowej kostki powinny wchodzić tylko 4 przewody pod przednie pasywne głośniki tył natomiast jest aktywny i zasilany z mini iso wyjście liniowe na wzmacniacz ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------
-
Wymiana audi concert na audi symphony - co i jak ?
konsola 2 din, kosz, klimatronik, popielniczka, ramka w koło biegów ale można przyciąć tą z 1 din no i kodowanie nowego radyjka.
-
zmiana rns-d na rns-e
Czyli tak jak napisałem w 25 poscie nowa wiązka i pomogło
-
zmiana rns-d na rns-e
czym łączysz się z navi bo jak zwykłym vag comem to zapomnij
-
Głosniki 160mm
Szukaj było na forum
-
zmiana rns-d na rns-e
to że przy łączeniu się z rns-e są pyknięcia to normalne już kilka razy się ztakim czymś spotkałem. Cany masz prawidłowo podpięte ? H--> H i L --> L zrób tak pociągnij nową wiązke do canów i powinno wszystko ruszyć.
-
Demontaż i czyszczenie napędu nawigacji DX dla BNS
W navi nie ma luster. Przełącznik to nie jest długość lasera a kąt pod jakim może być ustawiony wuzek od napędu. Co do plastikowego elementu to zagadka
-
Demontaż i czyszczenie napędu nawigacji DX dla BNS
dwa pilniczki wystarczą w zupełności
-
Pytanie o kolor
Pytam czy w polifcie wystepował taki kolor, jakie ma znaczenie jaki mam na aucie.