Treść opublikowana przez Tom A4
-
Radio Navi plus
Może jakiś pseudo serwis dłubał
-
Radio Navi plus
najlepiej kluczykami, jeśli nie masz można użyć pilniczków ale trzeba być bardzo ostrożym bo można zrobić zwarcie i nawi powie pa,pa. Brak podświetlenia w 90% jest to nieumiejętny demontaż navi.
-
Problem z vag i interfacem rosstech
pewnikiem chiński klon ,a program ori
-
Radio Navi plus
szum przy odtwarzaniu radia czy cd może byc spowodowany zakłuceniami z auta, brak podświetlenia da się naprawić ,co do antenki mrugającej przy zegarku to nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi ?
-
Radio Navi plus
Rns-d czy rns-e ?
-
rozkodowanie radia dam rade sam
Jeśli masz programator wiedze jak liczyć kod no i umiejętności w lutowaniu plus sprzęt to są jakieś szanse jeśli brakuje ci któregoś elementu to daj sobie spokuj.
-
RNS D navigation mapy
Wszystko jest tak samo poszukaj na chomiku jest tego masa
-
Problem z navi plus tuner tv
Po pierwsze podłączyc vag i sprawdzić błędy oraz bezpieczniki.
-
RNS D navigation mapy
Takie mapy nazywają sie Major Roads Europe 2012-2013 prędkośći z gps tam nie ma.
-
zakodowane radio
No widzisz dlatego napisałem dobry elektronik.
-
zakodowane radio
2 następnie godzina czekania na włączonym.
-
zakodowane radio
Elektronik ,a elektronik to spora różnica widać że bardzo mało miałeś z nimi do czynienia gdybyś pospacerował po serwisach i popytał to wiedziałbys o czym mówie. Wystarczy poczytać brednie w necie na temat " wsadź radio do lodówki rozkoduje się " szkoda że niem fotek po odczytach kodów z radji po takich elektronikach zdziwił byś się co elektronicy potrafią . Ale nie o tym ten temat.
-
Kabelki od radia concert2
nioryginalna instalacja zasilająca kostka którą trzymasz na drugim foto to ori instalacja kość zamontowana była dokładana
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
nie wiem co masz za przelotkę musisz sobie porównać z iso
-
AUX od użytkownika DeeJay_Kill
musisz przepiąć pin od diagnostyki i tyle
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
- Zmiana symphony II na bns 5.0
sprawdź radyjka na stole tylko plus i minus bo jeśli masz cos pomieszane w przelotce z iso na bns to mogłeś ubic wszystie radia które pod nią podpiołeś to że fizycznie pasuje nie znaczy że jest dobra.- Zmiana symphony II na bns 5.0
Radio sprawne bo może tu jest problem.- rns-e nie widzi płyt
brudny lub wypalony laser czyszczenie czasami pomaga ale tylko izopropanol lub środek do czyszczenia optyki żaden spirytus czy tego typu wynalazki- RNS + Zmieniarka. Gdy płyta w środku, ciągle pika.
zmieniarka generuje jakieś zakłucenia- zakodowane radio
elektronik i to dobry , a nie elektryk.- zakodowane radio
Niestety. Możesz sprawdzic może kod masz na radiu ale wątpie.- RNS-D podpięcie anteny
Zielony to antena drugi diversity ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- co do braku zasięgu to sprawdź czy masz zasilony wzmacniacz antenowy jeśli jest to uszkodzony masz wzmacniacz.- [INNE] impulsator do Radia Delta CC
szukaj service manuala tam powien być symbol elementu. Z nowym może być problem szukaj gdzieś z demobilu.- RNS-E i dodatkowy wzmacniacz
Dokładnie niezwróciłem uwagi i to jest wyjście - Zmiana symphony II na bns 5.0