Treść opublikowana przez Tom A4
-
Navi RSN D A4 B6 czy jest możliwość wgrania menu z RSN E lub nowszego??
niemożliwe
-
Navi RSN D A4 B6 czy jest możliwość wgrania menu z RSN E lub nowszego??
nie bardzo rozumiem z rns-d nie pasuje do rns-e i odwrotnie
-
Jak połączyć radio ze zmieniarką z okrągłą wtyczka?
przepinasz piny i tyle żadna przejściówka
-
Jak połączyć radio ze zmieniarką z okrągłą wtyczka?
jeśli masz jedną szeroką czarną taką zespoloną to musisz przepinać piny jeśli masz skladaną z 3 niebieska zielona i żółta to tylko dopinasz niebieską i po sprawie
-
audi b5 czy da rade podłoczyś subwoofer
wszystko da rade wystarczy użyc opcji
-
AUDI Symphony II - problem.
sorki fakt w b6 prościej w b5 trzeba pruć konsole znam to bardzo dobrze z autopsji:wink: ale jeśli zakleszczone jest mocno to i pchanie nie wiele pomoże
-
AUDI Symphony II - problem.
tak jak masz takie radyjko z napisem load to masz zmieniarke. Co do wyjęcia radia to czasami trzeba rozebrać cały tunel bo tak mocno jest zakleszczone że nawet dobrymi kluczami jest problem jak masz tanie klucze to zapomnij o wyjęciu. Cd można wyjąć ale trzeba rozebrać radio.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
can-H i L właściwie podpięte ? licznik jaki masz ? kodowanie jakie ?
-
Jak pasuje radio CONCERT II do A4 B5 99 LIFT ???
ale jak to wygląda no i tak jak napisał czorny_07 licznik z cyfrowym zegarkiem bo tam info idzie po can.
-
Radio Navi plus
no tak ale musisz mieć adapter multimedialny żeby podłączyc do niego tuner
-
seryjna tuba vs dolozona
nie. Sterowanie to remote.
-
seryjna tuba vs dolozona
musisz sprawdzić sterowanie czy jest bez tego nie ruszy
-
seryjna tuba vs dolozona
bezpiecznik we wzmacniaczu sprawdzony / sterowanie,zasilanie jest ? odłączyłeś zasilanie wzmaka na czas transportu ? wzmak nie może pracować bez obciążenia, słuchałeś radia ?
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
spoko
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
29xl12df x2
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
nie ma takiego softu jedynie ori mapa może cię uratowac ale obawiam się że bez rwania kości się nie obejdzie. Miałem kilka takich navi tylko w inny sposób uszkodzone to soft nie taki to spolszczenie kiepskie i każdą musiałem programować na nowo.
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
no to wysypał ci się soft na 100% kiepski sds wywalił wszystko. Jedyny ratunek to wgranie nowego softu programatorem , jedyna i pewna naprawa. Ładowanie kolejnego niepewnego softu może ubić navi na amen.
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
Napisz czy jest to rns-e led czy zwykły
-
Błędy Vag
65535 sterownik abs 01217 błąd poduszki Kontak nie do tego robi zwarcie , wyczyść styki na sucho, usuń śniedź, podoginaj blaszki we wtyczkach i powinno być ok.
-
Problem z tunerem radiowym i USB
moduł winny
-
Głośniki tylne w sedanie
strona kierowcy
-
Głośniki tylne w sedanie
musisz też zainwestować w adaptery, w lewym głośniku jest wzmak więc bedziesz musiał to polutować jak w ori bo inaczej głośniki nie będą grały jeśli oczywiście masz oryginalne radio
-
Radio Navi plus
musisz mieć tuner jeśli po wciśnięciu tv nie dzieje się nic to go poprostu nie ma. Tuner to osobne urządzenie w navi go nie ma
-
Problem z vag i interfacem rosstech
kabel oryginalny? daj fotke jak to wygląda ?
-
Radio Navi plus
teraz to już nie rozumiem masz ntuner tv jeśli nie to naciskanie nie uruchamia funkcji tv