Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. nie bardzo rozumiem z rns-d nie pasuje do rns-e i odwrotnie
  2. przepinasz piny i tyle żadna przejściówka
  3. jeśli masz jedną szeroką czarną taką zespoloną to musisz przepinać piny jeśli masz skladaną z 3 niebieska zielona i żółta to tylko dopinasz niebieską i po sprawie
  4. wszystko da rade wystarczy użyc opcji
  5. sorki fakt w b6 prościej w b5 trzeba pruć konsole znam to bardzo dobrze z autopsji:wink: ale jeśli zakleszczone jest mocno to i pchanie nie wiele pomoże
  6. tak jak masz takie radyjko z napisem load to masz zmieniarke. Co do wyjęcia radia to czasami trzeba rozebrać cały tunel bo tak mocno jest zakleszczone że nawet dobrymi kluczami jest problem jak masz tanie klucze to zapomnij o wyjęciu. Cd można wyjąć ale trzeba rozebrać radio.
  7. can-H i L właściwie podpięte ? licznik jaki masz ? kodowanie jakie ?
  8. ale jak to wygląda no i tak jak napisał czorny_07 licznik z cyfrowym zegarkiem bo tam info idzie po can.
  9. no tak ale musisz mieć adapter multimedialny żeby podłączyc do niego tuner
  10. nie. Sterowanie to remote.
  11. musisz sprawdzić sterowanie czy jest bez tego nie ruszy
  12. bezpiecznik we wzmacniaczu sprawdzony / sterowanie,zasilanie jest ? odłączyłeś zasilanie wzmaka na czas transportu ? wzmak nie może pracować bez obciążenia, słuchałeś radia ?
  13. nie ma takiego softu jedynie ori mapa może cię uratowac ale obawiam się że bez rwania kości się nie obejdzie. Miałem kilka takich navi tylko w inny sposób uszkodzone to soft nie taki to spolszczenie kiepskie i każdą musiałem programować na nowo.
  14. no to wysypał ci się soft na 100% kiepski sds wywalił wszystko. Jedyny ratunek to wgranie nowego softu programatorem , jedyna i pewna naprawa. Ładowanie kolejnego niepewnego softu może ubić navi na amen.
  15. 65535 sterownik abs 01217 błąd poduszki Kontak nie do tego robi zwarcie , wyczyść styki na sucho, usuń śniedź, podoginaj blaszki we wtyczkach i powinno być ok.
  16. musisz też zainwestować w adaptery, w lewym głośniku jest wzmak więc bedziesz musiał to polutować jak w ori bo inaczej głośniki nie będą grały jeśli oczywiście masz oryginalne radio
  17. musisz mieć tuner jeśli po wciśnięciu tv nie dzieje się nic to go poprostu nie ma. Tuner to osobne urządzenie w navi go nie ma
  18. kabel oryginalny? daj fotke jak to wygląda ?
  19. teraz to już nie rozumiem masz ntuner tv jeśli nie to naciskanie nie uruchamia funkcji tv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.