Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. żeby nie mieć problemu po wywaleniu immo trzeba przywrócić komunikacje
  2. No to wizyta u elektronika wysłane z HTC
  3. Sprawdź bezpieczniki w radiu i na jego zasilaniu jeśli będą o to tylko wizyta u elektronika.
  4. Wiesz jaki to bedzie ulep jak niby spryski z polifta do przed dziury trzeba zaspawac sprzedaj te i kup lifta nie kombinuj wysłane z HTC
  5. nieopłacalne
  6. tylko cd i track nic innego
  7. naprawić nie wyciągaj na siłe bo uszkodzisz mechanizm
  8. miałem kilka przypadków awarii softu z podobnymi objawami, a to takie cudo
  9. soft wysypany spadki napięcia zalatwiły sprawe
  10. strzałki pojawiają się dopiero po jakimś czasi navi przełącza navigowanie z lcd na fis
  11. napisałeś że kręcisz i przeskakuje normalnie a później samoczynnie wraca czyli albo mechanicznie jest uszkodzona albo soft się wysypał ale skoro wcześniej było ok to obstawiam elektronike albo softowo coś niedomaga . Próbowałeś uruchomic auto i padłaku czy sam z siebie?
  12. może być wszystko przepięcie w elektronice mechaniczne uszkodzenie lub masa innych przyczyn
  13. jeśli kodowanie w radyjku jest zrobione to no problem
  14. Ten grajek powinien obsługiwać zmieniarke bez problemu wysłane z HTC
  15. można spróbować zaprogramować pamięć na nowo oczywiście tą istniejącą trzeba wymienić bo jest jednokrotnego zapisu.
  16. no to uszkdzony sterownik silnika
  17. najprawdopodobniej uszkodzony jest sterownik silnika możesz odpiąć sterownik od wiązki i podłączyć ponownie ale wątpie aby to coś dało. Po skasowaniu błędu jest to samo ?
  18. Błąd dotyczy sterownika silnika a konkretnie pamięci wewnętrznej rom
  19. wiatraczek kreci się jak temperatura jest wewnątrz zbyt wysoka tu masz kodowanie rns-e http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/?p=95996#entry95996
  20. no to narobiłeś wróć do pierwotnego połączenia i zrób tak jak napisałem tu masz zaznaczone piny które masz zamienić. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/?p=95996#entry95996
  21. k-ltg to linia k masz tam pin od diagnozy ? masz zamienic pin 7 z 5 z kostki c do b zrobiłeś tak ? w kostce d nie ma pinu 7 i 5
  22. chłodnicy w kabinie nie sprawdzisz trzeba demontować deske i ngrzewnice sprawdzałeś okolice osuszacza ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.