Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. najprawdopodobniej uszkodzenie układu zasilania lub sterowanie nim
  2. Sprawdz czy taka sama sytuacja ma miejsce po podpieciu navi na stole tzn plus minus i safe nic wiecej
  3. nie słychać turbiny, a zakłucenia z silnika. Najprawdopodobniej masz coś z zasilaniem w aucie Akumulator,Alternator.
  4. będe za około 2 tyg w białymstoku reszta pw
  5. to nie takie proste widzisz byłem w sobote w białymstoku zrobiłbym ci to
  6. mapki nazywają się major roads ale narazie nic nowszego nie ma
  7. podepnij safe do plus 12 v i powinno być ok
  8. Czym diagnozowane? kontrolka immo jest ?
  9. safe pin musi być pod stałym napięciem a nie pod zapalniczke zepnij go razem z plusem do radia
  10. co ma licznik do swiateł ? po zmianie wsadu uk na eu powinno być wszystko ok
  11. bose świeci się przy podaniu tylko zasilania na radio / navi no i oczyiście prawidłowemu kodowaniu
  12. Musisz sprawdzić tak jak napisałem coś ewidentnie się nagrzewa. Co do wynalazków to nie wiem nie montuje takiego g...
  13. możesz zrobić prosty test w celu wyeliminowania wzmacniacza bez jego wymiany. Wiadomo że rano jest chłodniej i wtedy radio działa prawidłowo, a jak jest gorąco to szwankuje. Wniosek z tego jest prosty coś się nagrzewa. Zrób tak po przyjeździe do pracy zdemontuj wzmacniacz i zabierz go ze sobą do pracy w chłodne miejsce tak aby się nie nagrzał. Jeśli po 8 godzinach podepniesz wzmacniacz i radio będzie grało normalnie bedzie wiadomo że to on się nadmiernie nagrzewa jeśli nie będzie zmiany to on jest ok pozostaje wtedy kwestia albo samej anteny lub instalacji antenowej.
  14. Skoro wymiana Rns-e nie przyniosła efektu jest to ewidentnie wina albo instalacji radiowej albo samego wzmacniacza lub anteny . Ewidentnie wpływ na działanie ma zmiana temperatury otoczenia. Podaj mi nr tych wzmacniaczy, tego co wymieniłeś i tego który masz w prawym boczku.
  15. kodowanie masz ok? w vcds msz podpowiedzi i tam jest wszystko opisane
  16. to akurat nie ma znaczenia napis bose zapala się nawet po podłączeni radia na stole. Grają ci przednie głośniki bo z błędu wynika że jeden lub oba nie mają połączenia
  17. napis powinien się pojawiać
  18. Program jest seryjny zgrany z ori sterownika AEB. Nic nie modzony czysta seria.
  19. tak trzeba zakodować navi pod tuner tv
  20. masz rns-d ? bo tam w opisie nie ma że jest do rns-d tylko do MFD3, RNS-510 z rns-d nie bedzie działać
  21. masz interfejs multimedialny lub ori tuner tv jesli nie masz jednego z wymienionych to zapomnij o tv
  22. Wymiana lasera załatwi sprawe bez sensu wymieniać napęd ale to nie koszt 150 zł bo najtańszy laser to koszt 200 plus wymiana jeśli ktoś sam nie da rady
  23. ta sama nagrywarka ? sposób ? te same płyty cd ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.