Treść opublikowana przez Tom A4
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
najprawdopodobniej uszkodzenie układu zasilania lub sterowanie nim
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Sprawdz czy taka sama sytuacja ma miejsce po podpieciu navi na stole tzn plus minus i safe nic wiecej
-
Prosze o pomoc Navigation plus
nie słychać turbiny, a zakłucenia z silnika. Najprawdopodobniej masz coś z zasilaniem w aucie Akumulator,Alternator.
-
Navigation Plus
będe za około 2 tyg w białymstoku reszta pw
-
Navigation Plus
to nie takie proste widzisz byłem w sobote w białymstoku zrobiłbym ci to
-
Navigation Plus
mapki nazywają się major roads ale narazie nic nowszego nie ma
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
podepnij safe do plus 12 v i powinno być ok
-
Brak komunikacji ze sterownikiem silnika
Czym diagnozowane? kontrolka immo jest ?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
safe pin musi być pod stałym napięciem a nie pod zapalniczke zepnij go razem z plusem do radia
-
[Licznik] Zmiana wsadu w liczniku FIS ANGLIK AUDI A4 B5 FL
co ma licznik do swiateł ? po zmianie wsadu uk na eu powinno być wszystko ok
-
Brak napisu BOSE po wlaczeniu radia.
bose świeci się przy podaniu tylko zasilania na radio / navi no i oczyiście prawidłowemu kodowaniu
-
Nietypowy problem z odbiorem stacji radiowych RNS E
Musisz sprawdzić tak jak napisałem coś ewidentnie się nagrzewa. Co do wynalazków to nie wiem nie montuje takiego g...
-
Nietypowy problem z odbiorem stacji radiowych RNS E
możesz zrobić prosty test w celu wyeliminowania wzmacniacza bez jego wymiany. Wiadomo że rano jest chłodniej i wtedy radio działa prawidłowo, a jak jest gorąco to szwankuje. Wniosek z tego jest prosty coś się nagrzewa. Zrób tak po przyjeździe do pracy zdemontuj wzmacniacz i zabierz go ze sobą do pracy w chłodne miejsce tak aby się nie nagrzał. Jeśli po 8 godzinach podepniesz wzmacniacz i radio będzie grało normalnie bedzie wiadomo że to on się nadmiernie nagrzewa jeśli nie będzie zmiany to on jest ok pozostaje wtedy kwestia albo samej anteny lub instalacji antenowej.
-
Nietypowy problem z odbiorem stacji radiowych RNS E
Skoro wymiana Rns-e nie przyniosła efektu jest to ewidentnie wina albo instalacji radiowej albo samego wzmacniacza lub anteny . Ewidentnie wpływ na działanie ma zmiana temperatury otoczenia. Podaj mi nr tych wzmacniaczy, tego co wymieniłeś i tego który masz w prawym boczku.
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
kodowanie masz ok? w vcds msz podpowiedzi i tam jest wszystko opisane
-
Brak napisu BOSE po wlaczeniu radia.
to akurat nie ma znaczenia napis bose zapala się nawet po podłączeni radia na stole. Grają ci przednie głośniki bo z błędu wynika że jeden lub oba nie mają połączenia
-
Brak napisu BOSE po wlaczeniu radia.
napis powinien się pojawiać
-
1.8 T do Ogarnięcia
Program jest seryjny zgrany z ori sterownika AEB. Nic nie modzony czysta seria.
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
kabel plus program masz ?
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
tak trzeba zakodować navi pod tuner tv
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
masz rns-d ? bo tam w opisie nie ma że jest do rns-d tylko do MFD3, RNS-510 z rns-d nie bedzie działać
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
masz interfejs multimedialny lub ori tuner tv jesli nie masz jednego z wymienionych to zapomnij o tv
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dobry laser 200
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wymiana lasera załatwi sprawe bez sensu wymieniać napęd ale to nie koszt 150 zł bo najtańszy laser to koszt 200 plus wymiana jeśli ktoś sam nie da rady
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ta sama nagrywarka ? sposób ? te same płyty cd ?