Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. W Łodzi nie znasz miejsca ani czasu kiedy się wpi.... w dziurę. Jedziesz niby wszytsko OK a tu nagle taka wyrwa na drodze że niektórzy zawieszenie zostawiają.
  2. pije pije i za kołpaki ori które leża w garażu też. Chociaż wolałbym mieć alu ale czy warto?? U mnie to jeszcze te drogi są ok ale od pon do piątku jestem w dziurawej Łodzi i boje się że bym je zniszczył. Jeżeli chodzi o wygląd to alu są fajniejsze, tylko koszt jest nieco wysoki podczas uszkodzenia.
  3. I mówisz że to będzie bezpieczne?? On na pewno jeździ 2 lata na Mobilu 15W-40 a nie wiem jak wcześniej. On 2 lata temu został sprowadzony do Polski licznik podejrzewam że jest cofnięty ok 100 tys KM. czyli teraz mam pewnie ok 350-400 tys patrząc obiektywnie. Wiesz myśle że jak już jeździ te minimu 2 lata na 15W-40 i nic mu nie jest to chyba zostanę przy nim. Turbo narazie nie gwiżdże, wygląda że jest ok, zbiera się ok.
  4. No to dostałem kosza Ale dziś się nie będę wieszał
  5. Już musze chyba raczej zostać na nim co uważacie?? Moja stara 100 z 86 ma przekręcony już milion na 15-W40 tylko tam nie ma turba. I nadal chodzi ale z 70 kucy ma ok 50-60, ale nie raz dostaje "kopa" nie wiem od czego to zależy.
  6. Poprosimy o zdjęcie
  7. O kuźwa, ja mam zalany 15W-40 Mobil. Kurde ale teraz jak on chodzi już 2 lata na nim to nie wymienie na 10W-40, bo to z tego co wiem to grozi awarią silnika. Lipa na całej linii. Ja mam 250 tys przejechane i nie wiem ile było cofnięte.
  8. Układ podgrzewania działa prawidłowo u Ciebie. U mnie przy spalonych świecach odpalił za pierwszym razem przy -10 stopniach tylko dymił. Więc to na pewno nie jest układ zasilania świec. Ja bym poszukał w układzie paliwowym. Czy wymieniałeś filtr paliwa ostatnio? Przy filtrze paliwa jest przezroczysty wężyk sprawdź czy nie płyną Ci jakieś pęcherzyki powietrza. Jeżeli chodzi o kąt wtrysku to wydaje mi się że nie chciałby pracować równo za 2 czy 3 podejściem ale tu może kolega z tym kątem też mieć rację. Spotkałem się jeszcze z takim czymś jak rozrusznik który kręcił za wolno i silnik nie miał odpowiednich obrotów do uruchomienia, a okazało się w rezultacie że to akumulator nie był w stanie tyle prądu rozruchowego dostarczyć do rozrusznika. Aha z opcją akumulatora się wycofuje bo piszesz że odpala tylko że gaśnie więc to odpada. No ja nie mam więcej pomysłow jak dojdziesz to napisz co mu było.
  9. Witam!!! Wszyscy na forum do układu chłodzącego polecaja G12, zaś olej silnikowy Motul (wogóle nie znam tej firmy) już bardziej mnie przekonuje Castrol, ale moje pytanie dotyczy: czy ktoś ma jakieś przykre doświadczenia z olejem Mobil 15W-40 do diesla oraz z płynem chłodzącym Borygo Alu (specialny do aluminiowych chłodnic). Uważałem zawsze że Mobil i Castrol to jest czołówka, co to jest ten Motul to jest jakościowo lepsze droższe tańsze od Mobila?? PS Może dostane opieprz za ten post ale zaryzykuje. POZDRAWIAM MILY
  10. Hmy ja mam stalówki, chętnie bym jeździł na kołpakach ori bo mi się podobają, ale leżą w garażu i ich nie zakładam. W poprzedniej Audiczce miałem też kołpaki ori pojechałem do Łodzi i wróciłem bez więc innym też się podobają . Dlatego mojej A4 zdjąłem i nie zakładam żeby nie stracić ich.
  11. Jest mały poślizg bo jeszcze musze oznaczyć zdjęcia logiem "A4 forum", które jest zrobione w Photoshop-ie. Jak zdobędę program żeby odpowiednio obrobić zdjęcia temat się pokaże.[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 23:59_________________________________________________Tu są moje wypociny na temat CB, trochę z poślizgiem, za co przepraszam. http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_montaz_cb_i_oswietlenie_podlogi-t66418.0.html;msg721345
  12. Proszę bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_montaz_cb_i_oswietlenie_podlogi-t66418.0.html;msg721345
  13. To jest 20 MB, nie chcę Ci zajmować miejsca na HDD. Myślałem że może jest jakiś serwerek klubowy, może warto wrzucić taki temat w pomysłach. Już się ładuje na SendSpace.pl, także luz. Dzięki za info.
  14. Witam!! Właśnie napisałem artykuł dla naszego klubu i chciałbym umieścić gdzieś ten plik i zapodać linka. Czy A4-Forum ma jakiś własny serwer FTP albo jakiś inny sposób żeby to nie pałętało się na rapidsherach i innych wymyślnych serwerach?? POZDRAWIAM MILY
  15. To dziwne co mówisz bo mi w serwisie ASO do passata B5 z 99 roku krzyknęli mi 450 zl, zaś w hipermarkecie 300 zl i jak narazie to była najniższa cena.
  16. A gdzie, jeśli można wiedzieć, w takiej cenie dorabiają??
  17. I tu się również zgadzam z Sady ta częstotliwość wymaga niestety bardzo dobrej jakości materiałów, aby pozbyć się zakłóceń i cieszyć się z "siły rażenia". Na marginesie dzisiaj montowałem Unidena do swojej A4 i właśnie skończyłem. Jutro będzie temat "Montaż CB i oświetlenie podłogi" mojego autorstwa krok po kroku. Najprawdopodobniej pod wieczór.
  18. U mnie alarm nie zazbrajał się po zamknięciu z kluczyka Gdy już się uzbroił też mogłem otworzyć drzwi i nic sie nie działo A co do kluczyka plastikowego to nie wiedziałem że ma immo. Z tego co kojarze z instrukcji obsługi to tam było napisane że nie uda się nim uruchomić auta, ale może mi się pomieszało, więc tu się nie będę spierał. PS Ja jestem elektrotechnikiem (w sumie nie te napięcia, ale podstawy elektroniki jakieś tam mam) i co do jakości alarmów i zakmów o których wspominałem, to ja się ich nie boję bo sobie naprawię jak się popsują. Zdecydowałm się sam na centralkę z kluczykiem scyrorykiem do audi 100 z 86 roku (chodziło o zamykanie z pilota, a każdy chyba przyzna że te kluczyki są wygodne). Skorzystałem z firmy (i tu nie wiem czy mogę powiedzieć, narazie się wstrzymam, jak coś to na PW lub GG) mają tanie rzeczy to fakt (oczywiscie CHINA), ale juz 2 lata mam ten centralny i nic się narazie nie popsuło, mnie to przekonało i do a4 też zakupiłem alarm u nich.
  19. hmy nie sprawdzałem, także Ci nie powiem. Narazie mam kilka innych rzeczy do poprawy i to sobie odpuszczam na koniec. Nie jest to uciążliwe więc nie ma się czym przejmować.
  20. dla świętego spokoju weź rozwiń, niech sobie leży haotycznie
  21. Ja na początku nie wiedziałem ze tak długo mu się schodzi i puściłem zanim zapalił i rozrusznik miał wybieg a nie powinien. Tak czy inaczej muszę go zobaczyć.
  22. Oczywiście że tak. Indukcyjność jest wprost proporcjonalna do częstotliwości i liczby zwojów, innymi słowy im większa częstotliwość i liczba zwojów tym większe straty. Średnica zwoju też ma znaczenie. Im większy zwój tym mniejsza indukcyjność. To tak w teorii, a w praktyce różnie to bywa. Jest ekran który powinien to eliminować, ale nic nie jest doskonałe. Niech lepiej sobie idzie wężykiem.
  23. Hmy, to zacznę się tym zajmować jak przyjdzie lato, dzięki za podpowiedzi. Ja myślałem że tak ma być więc nie uważałem tego za problem. Tak z ciekawości rzuciłem ten temat. Jeszcze raz dzięki i uważam temat za zamknięty. Jak będzie cieplej i nie dojdę to ponownie ruszę temat. POZDRAWIAM MILY
  24. Kolego ja bym zrobił tak jak ja i niedawno kolega z Audi 100 ksywki już nie pamiętam. Kupujesz centralkę zamka centralnego z kluczykiem scyzoryk (w komplecie są 2). Jaki chcesz do wyboru do koloru masz i 3 przyciskami i z 4 i z logo audi i bez. Jaki sobie wybierzesz taki będziesz miał. Koszt takiej inwestycji to (podaje ceny przybliżone): centralka (50 zl) grot do audi (2x10zl) i dorobienie grotu (2x15zl) Suma (100 zl) Czy dorobienie kluczyka oryginalnego wyjdzie Cię taniej ?? Mi do passata krzyknęli 450zl, więc niech się bujają. Jednak pojawia się jeszcze kwestia alarmu Tu może być problem. Działa Ci wogóle?? Ja bym na początku sprawdził zabezpieczenia czy wogóle działają. Ja kupiłem miesiąc temu A4, i nic nie działało oprócz centralnego zamka. Alarm się uzbrajał ale co z tego mogłem otworzyć drzwi i nic, wkładałem rękę do środka i nic. Nawet użyłem kluczyka plastikowego (serwisowego czy coś takiego) i co, odpalił.. Więc nawet immo mi nie działa. Ale już go zabezpieczyłem po swojemu teraz tylko laweta pozostaje złodziejowi a i tak będę o tym wiedział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.