Treść opublikowana przez Gracjan
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, jak to jest z polerowaniem lamp ? Niby jakaś warstwa ochronna jest, cuda na kiju, lampa podobno szybko lampa "zachodzi" po takim polerowaniu :eusathink:Nie mam kasy teraz na polerowanie takie profi z utwardzaniem itp i pomyślałem żeby je najpierw papierem przelecieć a potem pasta i powinno się trochę odświeżyć
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Podoba mi się
-
[ALL B5] Audi S4
Muchy już są więc trzeba będzie wydłubać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Były większe "szczurki"
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Miniak nie wygląda na ostro zajechany
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ma takiej opcji Buba żeby to był płyn, bo już tego nie ma Auto stało po kilka dni w zimnym i wilgotnym garażu, jak jechałem to tylko kilka kilometrów więc auto nie miało się nawet kiedy zagrzać, tylko dlatego ta para była Buba, powiedz sam że detailing to fajna zabawa
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Klocki dość mocno pylą Będzie fajnie
-
[ALL B5] Audi S4
To kopcenie to para jeśli mówimy o tym samym... Poradziłem sobie z tym tak że częściej jeżdżę
-
[ALL B5] Audi S4
no Medik cienki bolek jesteś w porównaniu zdziwiłbyś się Gracjan wodę do mycia auta butelkowaną kupujesz czy oligoceńską ? Oligoceńską z pierwszego tłoczenia i "wolnego wybiegu" Przekonamy się, pierwsze co zauważyłem to że nie wali tak rozpuszczalnikiem jak np. Nielsen Tar and Glue Remover
-
[ALL B5] Audi S4
Chyba już ostatnie uzupełnienie arsenału w tym roku
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
H4mm3R, będzie dla pokoleń
-
[ALL B5] Audi S4
Pierwsze słyszę
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Młody Why ?
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
a folie bedziesz musiał na klosz zapewnęnową boprzy rozklejaniu boje sie ze moze troche sie zdeformowac. Folią się wcale nie przejmuj Zerwę ją w domu i klej usunę żebyś nie musiał sobie tym głowy zawracać a potem się będzie myślało czy będzie się naklejało na nowo czy nie- [ALL B5] Audi S4
Nie Tylko soczewa inna, środek też dalej zostaje srebrny- [ALL B5] Audi S4
Dzięki jeszcze raz za życzenia Zapadła decyzja... Będzie BiXenon- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Od 2min50sek- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario, kupię teraz tylko UC bo jeszcze nie zdecydowałem się czy będę kupował zestaw z Scholla czy Menzerny więc na razie tylko UC w ramach odświeżenia 2 aut- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja nigdy nie przesuwam fluffiego po lakierze, zawsze tylko "przytykam" kawałek po kawałku... Do osuszenia mam zawsze dwa ręczniki Pozostałe ślady po wodzie usuwa spokojnie QD ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Ja na zimę mam w planie przelecieć auto Megs UC na średnim padzie, potem duuuuużo IPY no i na koniec 2-3 warstwy FK 1000p.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kurde, chyba też już trzeba pomyśleć nad "pakietem zima" dla lakieru bo przyjdzie mróz i lipa będzie- Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Podoba mi się Profi robota ładna rynna- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ciekawe co artysta chciał przekazać- [ALL B5] Audi S4
Dzięki pany za życzenia- [B5 AJM] OGrowóz
No wydawało mi się że jeszcze coś tam się opiera, niestety - [ALL B5] Audi S4