Treść opublikowana przez Gracjan
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Na skórze masz pole do popisu jeśli chodzi o detailing
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
no tak coś w tym jest zawsze można poprawić
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Efekt fajny Ciekawe tylko czy nie będzie żadnych odprysków bo z tym różnie niestety
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
OOOO mi się podoba jak jest a co do malowania to możesz kupić PlastiDip i jak się nie będzie podobało zawsze można zerwać Sam grill mam zamiar tym pomalować... Czym malowałeś ramkę grilla ?
-
[ALL B5] Audi S4
Podziękował Nie, w wojnie nie ... Głównie to jadę miło spędzić sobotę, posiedzieć, pogadać, pooglądać co nie co...
-
[ALL B5] Audi S4
Wysłałem i przyszła pozytywna odpowiedź :decayed:
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Ładniej z czarną ramką
-
[ALL B5] Audi S4
Michał, nic straconego Będą juz graty od raggi to na Allstarsie poproszę Maćka żeby cyknął z 2 fotki środka:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Obiecana sesja Oprócz tego graty lecą do raggi
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Czekamy
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Pokaż całokształt
-
[B5 1Z] A4 TDi
Przód jest kozak :kox:
-
[ALL B5] Audi S4
uuuu warto było czekać zapowiada się grubo:naughty: Już się nie umiem doczekać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja robiłem tak: 1. Spryskałem Surfexem HD ( jak dobrze pamiętam to 1:4 ) 2. Pędzelki, szczotki itd 3. Spłukanie wodą bezpośrednio z węża, nie używałem myjki 4. Poprawiłem jeszcze raz kilka miejsc ( punkty od 1-3 ) 5. Wydmuchałem wodę kompresorem i zostawiłem auto z otwartą maską na kilka godzin na słońcu żeby wyschło Odpaliło bez problemu
-
[ALL B5] Audi S4
Już niedługo
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Z tego co używałem to polecam Nielsena i Surfex HD
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć Gracjan.. to jest do zrobienia.. ale delikatna noga musi być.. ja właściwie zrobiłem to dla siebie aby sprawdzić ile można zejść.. eco driving nie chcę mi się uprawiać grill w zasadzie ramkę jutro maluję na czarno:) Muszę kiedyś spróbować jak podobno się da Powodzenia w realizacji planów
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Fotografia samochodów w ruchu... rig shot - FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI NIKON
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Wygląda ładnie osobiście wolałbym inna kolorystykę grilla, tzn czarna ramka a srebrny znaczek:decayed: No i chyba widzę znaczki s-line pod listwami na błotniku, usuń je
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie swapy nie wchodzą w grę więc mam jeszcze trudniej
-
[ALL B5] Audi S4
Weź krzesełko, zajmiemy dobre miejsca :jerk:Fury to tylko przykrywka Na sprzedaż się nie zanosi... A nawet jakbym miał sprzedać to nie wiem jakie auto mogłoby S4 zastąpić więc musi zostać
-
[ALL B5] Audi S4
Znowu znowu Wpadaj, ja powinienem siedzieć tam całą sobotę
-
[ALL B5] Audi S4
Przyszły właściciel też musi mieć co robić Ja już uważam auto za skończone w 95% Teraz trzeba by się przejechać na jakiś zlot pooglądać jak wyglądają na żywo te projekty znane z for, jest The Best Of no i Allstars więc pewnie to uda mi się zaliczyć a Allstars już na pewno
-
[ALL B5] Audi S4
Ja mam to samo gdzieś gracjan. To jest 5min fajny efekt a potem nie ma różnicy. Otóż to:thumbdown: Ani to nie czyści ani nie odżywia:thumbdown: