Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Weź skasuj ten post zanim ktoś zauważy i nie świruj pawiana A tak na serio to mega szkoda, ale następny będzie RS
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba... :wallbash:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Pierwsze S4 które się nie psuje
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ja kupowałem z INA cały napinacz, rok już jeżdżę i cisza ...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dokładnie, nowy napinacz i będzie śmigało
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
52 dni, 2 godz. 45 min.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Powodzenia, oby to jakaś pierdoła tylko
-
[ALL B5] Audi S4
Tak zrobię Buba, tak jak mówisz, nawet kilka razy
-
[ALL B5] Audi S4
Coś się pomieszało i w pierwszym poście nie widać, ogarnę to
-
[ALL B5] Audi S4
Olej już mam, Shell Helix Ultra Racing 10w60 Myślałem nad Motulem 20W60 ale za gęsty według mnie na zimę...
-
[ALL B5] Audi S4
:polew:
-
[ALL B5] Audi S4
Zanim zacznę deptać chce mieć 100% pewności że wszystko gra...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja mam 405NM przy 2400 obrotów
-
[ALL B5] Audi S4
5000km to chyba przesada A to że muszą się dotrzeć to wiem, nie miałbym zamiaru pałować nawet gdyby turbiny były stare, trzeba się upewnić że wszystko dobrzej poskręcane itd Te 500km spokojnej jazdy tak jak pisze w instrukcji wydaje mi się że wystarczy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...
-
[ALL B5] Audi S4
Następne postępy: cały dolot został umyty potem przewody doprowadzające olej oraz przewody ze spływu oleju, wymieniony nieszczelny przewód ze wspomagania, dokładnie oglądnęliśmy cały silnik szukając części do wymiany, znaleźliśmy tylko pękniętą osłonę przegubu wewnętrznego, więc nie ma źle... Od jutra silnik będzie składany i prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia auto będzie mogło wyjechać :naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Wiadomo, głowice używki wsadzać to może być strzał w kolano, trzeba porobić wszystko
-
[ALL B5] Audi S4
Silnik kupić tylko dla głowic, reszta na złom...
-
[ALL B5] Audi S4
Kosiniak ma u Siebie głowice z 2,4 więc coś w tym może być
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Gratulacje Kosiniak :good:
-
[ALL B5] Audi S4
Nawet nie widziałem Na razie i tak takie mody się nie zapowiadają
-
[ALL B5] Audi S4
Wydaje mi się że obojętnie czy będą z 2.4 czy 2,8, najważniejsze żeby miały większe kanały
-
[ALL B5] Audi S4
przestań , do K03s nie potrzeba wiekszej rzezby , wtryski i fmic wytłumacz upartemu :> Sorry winetou ale nie widzę sensu zakładać tych gratów żeby było max 20 koni więcej... Jak już się bawić to się bawić, wykładasz 20tyś+ ( K04 RS6, głowice 2.8, wtryski 630, FMIC,.... ), pęka 500KM i gra a nie takie rzeźbienie że co chwilę coś, mam trochę inne spojrzenie na mody Już tydzień ciągnę na zupce chińskiego pochodzenia [br]Dopisany: 03-01-2012, 18:40:37_________________________________________________ Może być ciężko bo turbiny dzisiaj zawiozłem do kumpla, jutro mają być graty z aso, dzisiaj dolot poszedł do czyszczenia, olej kupiony i powoli zaczynamy składać. Jutro jak dostanę przewód od SIDa to pojadę go zawieź i postaram się zmierzyć ale nic nie obiecuje
-
[ALL B5] Audi S4
Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze
-
[ALL B5] Audi S4
Zimą na mega mocnym programie może by wyszło okolice 330KM ale pewnie latem już by było z 300 jak dobrze pójdzie...