Treść opublikowana przez audia4s4
-
[ALL] Ciekawy wywód o wyższości SDI nad TDI - warto przeczytać :D
SDI to dobre do kościoła w niedziele
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
albo 530d E39 po lifcie Też dobre rozwiązanie
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Ja do BMW nic nie mam. Jakbym miał kupić to tylko e46 330d 184ps lub 204ps po lifcie
-
[ALL B6] Bezpiecznik od spryskiwaczy ksenon
Jaki numer ma bezpiecznik od spryskiwaczy reflektorów A4 B6?
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Na mobile miała taki sam przebieg
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Na mobile była z jakiś miesiąc temu albo więcej
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Ładna,środek piękny, kupiłeś ją z mobile? Bo widziałem jakiś czas temu taką samą
-
a4 do ślubu
Ja B6 dwa razy wiozłem do ślubu znajomych,choć ja bym wolał jechać A6 lub A8
-
[B5 AFN] Co to za emblemat ?
To chyba nawet nie jest ori Audi,ale nie jestem pewien. Ktoś sobie dolepił i świrował
-
[B5 AFN] Ogrzewanie lusterek i podgrzewanie foteli nie działa
Też bym sprawdził bezpieczniki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A tak się wtrące bo o golfikach mowa. Przejedźcie sie (lub zakupcie) Mk2 GTI 16V 139Ps 87r wersja bez kata to dopiero jest ogień w szopie.Posiadałem kiedys takiego przecinaczka dawno temu,(początek lat 90-tych) masakra pocisk jak na tamte czasy Uwierzycie lub nie 235km/h szedł. Nawet mam ochote kupic sobie takiego i trzymac w garażyku.
-
[A3 ASZ] TDI 131PS XENON*BOSE*6 BIEGÓW
Wiem,wiem. Brewki robią wyjazd tylko musze znalezc czas aby je ściągnąć.Lampy ori po lifcie już zamówione
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Ja bym nic nie zmieniał
-
Najpiękniejszy samochód roku !!!
TYLKO BMW WSIOKI [10] ... ~marysia 2008-10-09 22:39:46
-
[A3 ASZ] TDI 131PS XENON*BOSE*6 BIEGÓW
Nie miałem czym jeździc więc zostawiłem sobie, ja lubie te przecinaczki.Jeszcze jakiś wirusek by się przydał
-
[A3 ASZ] TDI 131PS XENON*BOSE*6 BIEGÓW
Nowa maszynka. Audi A3 1,9 TDI (ASZ) 131ps 6 Biegów 2001r.Wersja ambition. -Klimatronic -Elektryka -Grzane lusterka -Xenony + spryskiwacze -Kubełkowe fotele -Bose sound system -Pełen FIS -Radio Symphony -Felga 16' -Zawieszenie ambition -16mm -10 Airbagów -Trójramienna kiera -Sensor deszczu -Wywalony kat Lampy tylnie zakładam normalne, grill też normalny , i brwi ściągam
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
Ło matko jaka kaszana Coś ty zrobił z tą deską ! Chociaż tobie sie podoba
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Szkoda że nie mam tego programu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Cisza nikt sie nie wypowiada
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to też pewnie robią
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Pewnie śpią
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam Panów
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
Dzisiaj odebrałem auto od konusika mam teraz 173PS oczywiście potwierdzone hamownia,(wkrótce ukaże wykresik), tera to pocisk :kox: felge 18" zakupiłem taką jak tutaj http://moto.allegro.pl/item439531928_audi_rs6_alu_felgi_19_a4_s4_rs4_a8_s8.html#photo , teraz cos by sie przydało zrobić z zawiasem bo troche dziwnie wygląda na seryjnym przy tych kołach więc narazie jeżdze na 15' Jak tylko glebe zmontuje to zaraz wrzucam fotki
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Ja trzymam gaśnice w małym kartoniku razem i innymi klamotami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam prośbe może mi ktos pokazac na zumi w którym miejscu w Poznaniu bedzie ten spocik przy tym kinepolis