Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. wciągnij kreskę i staniesz na nogi Jakby to dosłownie tak działało, to codziennie jestem z rano po kresce :gwizdanie: No chyba że masz tak mocny staffik
  2. Śietnie rozwiązane i zrobione Z racji że jeżdze na wózku i bagażnik jest wiecznie zajęty przez wózek, takie rozwiązanie w mojim przypadku przy zmianie audio jest :good:
  3. Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało
  4. z rańca
  5. JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... Dobranoc Panowie.
  6. eeee tam.... pierdołami się przejmujecie
  7. wy się poprostu rozumiecie bez słów
  8. Dokładnie tak jak napisał pieciajek... Ciepły garaż. Podobnie miał Ojciec w aucie, i postój w garażu zrobił swoje.
  9. Prawda jest taka, że z salonu wyjadą 2 identyczne modele, i pierwszy pojedzie 210km/h a drugi 230km/h. I przyczyn może być kilka.... Był już kiedyś podobny wątek na forum...
  10. Co tu dzisiaj taka cisza ....... http://demotywatory.pl/3678422/Walentynku-juz-niedlugo
  11. http://ekstrabladet.dk/sport/sport_paa_vrangen/article1701072.ece nie mam pytań.....
  12. Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne. :gwizdanie: Jak to piter poczyta to Ty bankowo bez powietrza w kółkach bedziesz śmigal Wykrakałeś Atruroo....przebiłem dzisiaj dentke ... i jak nazłość nie mam zapasowej.... Hammer pożycz #Przemo# Pięknego ze mnie robicie alkoholika... I Czym Ja sobie na to zasłużyłem... na Katowickim to samo :confused4:A Ja pije tylko okazyjnie
  13. no to masz jak ja niezły patos odstaw leki i wypij z 2-3 "herbatki" zdałoby się :gwizdanie: Jutro chłopaki z Bielskiego mają impreze integracyjną :gwizdanie: na swieżym powietrzu i przy zimnej vódce..... ale jak się będe dalej tak czuł to chyba nigdzie nie pojade
  14. dzisiaj się tragicznie czuje
  15. Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne. Co Ty masz za problemy że tyle pijesz Ja od sylwestra nie miałem grama alkoholu w ustach
  16. chory teraz to mi się te L4 naprawde przydało.... ja to samo na chaci zdycham i forum no to zdrówka życze. a ty którą rase preferujesz ?
  17. chory teraz to mi się te L4 naprawde przydało....
  18. buenos dias amigo
  19. Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne.
  20. chory coś jestem.... także jak się podlecze to postaram się wpaść
  21. JA umieram..... ząb mnie dzisiaj cały dzień napier..... żadne tabletki nie pomagają.
  22. Ja nie dam rady.....
  23. Ide do wyra.... Jestem wyjabany całym dniem grania w pokera :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.