Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Podziemny jeszcze....
  2. Szalika nie zapomnij... zimno ma być :gwizdanie:
  3. No BA.... pytasz a wiesz
  4. Kup mi http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_xtreme_letni_plyn_do_spryskiwaczy_1100_nanopro,9,36.html jakbyś gdzieś widział
  5. JA też A na tego grilla to troche piździ......
  6. tu masz podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=55917.15 Ja osobiśćie zawsze po ostrej jeździe, ostatnie 1-2 kilometry jade nie przekraczając 1800 obr/min. Ogólnie tak mi już wpadło w nawyk, że przed wyłączeniem silnika zawsze te 30sek. zostawiam żeby sobie pochodził
  7. Akjam ogólnie masz śliczną córke Idzie gdzieś u was kupić w Kato taki płyn do spryskiwaczy ? http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_xtreme_letni_plyn_do_spryskiwaczy_1100_nanopro,9,36.html Świeci mi już kontrolka od 3 dni a nie chce kupować z biedronki itp.
  8. Będzie dobrze, nic się nie bój Pozdrów Ją odemnie, jakby nie wiedziała kto, to powiedz że ten przystojny Pan na wózku co był BT, a jakby dalej nie wiedziała, to powiedz że to ten co namalował jej najładniejszy obrazek w zeszycie :gwizdanie:
  9. mam już przygotowany :kox: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... ja mam w domu dwa :gwizdanie: odsprzedaj mi jeden za pifffo.... :gwizdanie: na necie ja się poszuka to jest tego w brud
  10. Śmiało możesz zakładać
  11. mam już przygotowany :kox: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem....
  12. Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść
  13. ten model w rozmiarze 17' nie wygląda zbyt ciekawie na aucie 18' 19' zdecydowanie lepiej.
  14. podejdą ale może wpierw podaj jaki rozmiar ? z jakimi oponami ?
  15. Lampy z A6 nie pasują musisz je wybebeszyć i przerobić żeby pasowały do B7. poczytaj wątek z linku wyżej..
  16. U mnie w Pszczynie znajomy jeźdźi bodajże na takich białą A5 ... ale nie jestem pewien na 100%
  17. No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi Jeszcze przyjedzie Toyotką. moze B8 wpadnie :gwizdanie: Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie: To On ma kumpli :gwizdanie: mam ale Ty się do nich nie zaliczasz ;( ;( ;( i dobrze płacz ku rwa Napinacz płacze ze szczęścia
  18. No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi Jeszcze przyjedzie Toyotką. moze B8 wpadnie :gwizdanie: Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie: To On ma kumpli :gwizdanie: mam ale Ty się do nich nie zaliczasz ;( ;( ;(
  19. A co sami nie umieją sobie nagrać :gwizdanie:
  20. No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi Jeszcze przyjedzie Toyotką. moze B8 wpadnie :gwizdanie: Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie: To On ma kumpli :gwizdanie:
  21. No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi
  22. do siebie czy do kompa? :polew: to samo chciałem napisać Czytasz mi w myślach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.