Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Z tego co widać na zdjęciach, to powinno się dać doprowadzić do porządku ten fotel Jeżeli chodzi o koszta to nie mam pojęcia
  2. Jeżeli chcesz mieć zrobione tak jak potrzebujesz, bez wycięcia i kąt prosty, wydaje mi się że najlepszą opcją byłoby wybranie się do tokarza. Na tokarce zrobi Ci dokładnie tak jak sobie zażyczysz
  3. pogoda przez najbliższe 2 tygodnie ma tak być
  4. U mnie po przesmarowaniu silikonem w sprayu, trzeszczenie wróciło po tygodniu
  5. nie... ale się szykuje Co tam Grisza? Ja wróciłem z knajpy bo byłe oglądać meczyk. Wynik idealny bo właśnie miałem taki kupon... :gwizdanie: Gdzie byliście w końcu? Meczyk :notworthy: Argentyna :oklaski: mykam nyny
  6. nie... ale się szykuje
  7. 3:0
  8. Argentyna 2:0
  9. :brawo: a tak apropo za kim jesteś ? Jesteście ? Jeżeli chodzi o mnie to Argentyna !!
  10. Też sie kiedyś zakładałem za łebka że 0,5 w 30 min ! ale nie w 10sekund W pewnym momencie miałem wrażenie jakbym patrzył na stanleya w Zatorze :gwizdanie:
  11. Czy wy się tylko umiecie witać ...... :gwizdanie:
  12. Jeszcze tylko pół flaszki i ide spać
  13. No oczywista spawa Jeżeli błąd często wyskakuje. Nie wiem jak ty często wyjmujesz fotel, bo mi się tylko raz zdarzyłoi tylko przez to że zalałem fotel Ale jeżeli miałbym wybierać pomiędzy częstym kasowaniem błedu vag'iem, a złączeniem na sztywno, to wybieram opcje drugą W pierwszej kolejnoście niech sprawdzi wtyczke i styki... jeżeli to nie pomoże to będziemy myśleć dalej
  14. A jak znam życie to Ghana w dogrywce w dupe dostanie Gol 2:1 :drool: GHANA !!!
  15. Z tego co wiem jest to częsty błąd vw/Audi, u mnie już kilka razy w przeciągu 2 lat po przesunieciu, podniesieniu, obniżeniu fotela wyskakiwał błąd. Vag i kasajca w mojim wypadku. Dobrze że nie występuje to u mnie zbyt często. Proponuje przeczyścic wtyczke, sprawdzić styki, ewentułalnie złączyć na sztywno i powinno być po problemie. No chyba że błąd wynika z czegoś innego
  16. K**rwa 1:1. Jeba... karny
  17. Grisza79 odpowiedział(a) na ezc1 temat w Audi A4 B6
    :doh1: ezc1 Jeżeli chcesz mieć wszystko nie baw się w żadne spraye ! to nie jest motorynka żeby sprayu używać A żeby zapłacic 300 zł za pomalowanie takiego elementu, to musiałbym mieć naprawde nie równo pod sufitem. Jeżeli lakiernik jest wporządku to powie ci 100-150 max. Ale znajdą sie tacy, którzy będą chcieli 200-300zł, a to już jest wyzysk według mnie. Rozumie że pomalowanie elementu to jest koszt 300zł... ale nie takiego Panowie bez przesady !
  18. 3w1 kręgle, mecz, internet + forum.
  19. Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! Ghana!! I to mi się podoba też meczyk oglądam ! GHANA Jeszcze mi tylko drinka brakuje ale zaraz się z tym uporam Może ja też się czegoś napiję... :gwizdanie: Dziwie się że jeszcze nie masz nalane.... :gwizdanie: Ja już :beer1:
  20. Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! Ghana!! I to mi się podoba też meczyk oglądam ! GHANA Jeszcze mi tylko drinka brakuje ale zaraz się z tym uporam
  21. nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy To chyba też się napije
  22. stawiam na opony. Chociaż kto wie... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_po_zmianie_na_letnie_trzesie_przy_110km-t132487.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76334.0.html;msg848454;highlight=trzesie#msg848454

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.