Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. yeeeeeeeeeeeee ha Nie wiem czy się witać czy żegnać !! właśnie wracam z imprezy !!! Lać mi .......................
  2. yeeeeeeeeeeeee ha Nie wiem czy się witać czy żegnać !! właśnie wracam z imprezy !!! Lać mi .......................
  3. mykam... :beer1: impreza kończy się o 20:00. Mam nadzieje że dotrwam
  4. a z czego strzelacie? pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych pierwszy strzał :beer1: drugi strzał :beer1: ...... i tak do końca naboji Policjanci od nas z drogówki mają impreze z zawodami strzeleckimi (tarcza, ruchomy cel, itp.) do tego piwko, gorzała, golona i kto wie co jeszcze Ze staników też dzisiaj postrzelam
  5. Na 15:00 mam impreze strzelecką z w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne
  6. Lata temu grało się w saper na ekspercie .... teraz jak juz to strip poker
  7. z rańca....
  8. H4mm3R dekoncentruje się zawsze jak patrze na twój awatar....
  9. nie ma to jak poobiednia drzemka O 16:00 jak patrzyłem to w cieniu 34 stopnie
  10. Ciepło ....
  11. też spadam powoli do wyra.
  12. o tym mówię Tylko podejrzewam że facet napewno tym nie jeździ.....
  13. znów zadajesz to durne pytanie
  14. Ale za to jakie przedramie.... :gwizdanie:
  15. A ile masz przciemnione jaka folia? Szyby były przyciemniane przez serwis audi... jakie mam na przodzie nie wiem szczerze mówiąc, zdjęcia nie dałem rady dzisiaj zrobić, postaram się jutro wstawić.
  16. http://moto.onet.pl/1614688,1,drogo-zaplacimy-za-paliwo-jadac-na-wakacje,artykul.html?node=2 :doh1: Chyba kupie te RS4 i przerobie na gaz
  17. Prawie jak moja .....
  18. A tak apropo.... dzięki Panowie za wczorajszego spota w SK Tylko te jeba.... komary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.