Treść opublikowana przez Grisza79
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
miał pecha trafił na felerną szybe i tyle.... zdaża się
-
[ALL B5] Felgi od mercedesa?
szkoda auta wolałbym na kołpakach jezdzic
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
proponuje wazeline techniczną
-
[ALL B6] 8J x 18H2, ET 35, LK 112 czy bedzie pasowac do mojej a4
Wszystko będzie
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
ja bym brał 225/40. Wydaje mi się że najlepsze rozwiązanie. Ale już kupiłeś także..... A opony Yokohama jak najbardziej
-
[B5 ADP] CZY PODEJDĄ 255/45 na feldze 18??
Rany julek.... 255 do takiego silnika już nie wspomnając o reszcie wad... Ja bym sie dobrze zastanowił nad takim rozwiązaniem...
-
Spoty Katowice i okolice
Wkur.... mnie ta pogoda !!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
j**ana pogoda....... a miało być tak pięknie....
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota też nyny idę......
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też postaram się jutro być...
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba się brać pomału..... bo jednak musze dojechać do katowic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to nieźle szybki jesteś..... Coż tak S4 ? Zderzak z grillem ? ile dałeś za zderzak jeśli można wiedzieć ? PW jak co.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja dziś będe Jak zawsze... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski:
-
Spoty Katowice i okolice
A jak tam pogoda w katowicach ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A wysypiasz się wogle ?? czy w nocy sajgon ??
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Też mykam.- Spoty Katowice i okolice
Film kozacki Moment z liczeniem kasy na łajbie był przejeb, kasa na wage..... A tak apropo to do Gliwic nam troche brakuje.... tam to dopiero są spamerzy 3452 stron :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
walne jeszcze z 2-3 spamy, żebyście nie mówliże wam nie pomogłem , i też ide nyny- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian będziesz kupował tą dokładke tylnią ? czy narazie sobie darujesz.... póki z autem nie zrobisz.- [ALL B5] Lampy do Avanta, po liftowe czy może Cleer ?
Jeżeli chodzi o mnie to wybrałbym 1 Reszta jakoś mi sie nie widzi.....- Spoty Katowice i okolice
Powinno być bez deszczowo A tak apropo jak nic mi nie wypadnie to będe Miszka, teraz będzie już tylko MY tylko bez skojarzeń- [ALL B5] Felgi 16'' do avanta - ankieta
Ja mam auto do jazdy nie do lansu Na większych felgach i niskim profilu to porażka a nie jazda :gwizdanie: Miałem 225/45/R17 Teraz bym chciał 205/55/R16 :> Rozumiem. Osobiście jeżdze na 235/45/R17 i jest OK, ale to dlatego że od początku takie mam i się przyzwyczajiłem Teraz planuje 235/35/R19, i podejrzewam że już nie będzie tak ciekawie jeżeli chodzi o komfort jazdy- Spoty Katowice i okolice
W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice