Witam, mam znajomego, który zajmuje się produkcją liści tytoniu. Sprzedaje je na allegro po około 20zł/kg. Warty jest czegoś ten tytoń? Ponoć smakiem nie odbiega od normalnych papierosów za 10zł/paczka. Średnio wychodzi z 1kg 1000papierosów, więc ekonomia jest i to duuża. Dajcie info jeśli ktoś miał z tym jakąś styczność Jeśli byłby ktoś zainteresowany takimi liśćmi to mogę dać kontakt;p Pzdr;)
Witam, jestem tu nowym forumowiczem, kiedyś zarejestrowałem się, bo potrzebowałem jakiejś porady co do mojej starej A4 B5 po lifcie. Teraz kiedy zakupiłem drugie A4, tym razem B8 pomyślałem, że wypadałoby się przedstawić oraz troszkę poudzielać się na forum. Jest ktoś może z okolic Biłgo na forum?? Pozdrawiam;)