Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. na ile minut zosatwiacie Tuge na felgach?
  2. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons, pokaz co za fure kupiles
  3. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cena okazyjna to leży i czeka A to Ty chciałeś nową kierę za 2 piwa Używkę z demontażu w idealnym stanie można złapać za 1600 max 1800zł. Moim zdaniem dopłacanie minimum 600zł tylko dlatego, że ta kiera jest nowa mija się z celem. Zobacz jak prezentują się takie kierownice po 150k przebiegu, dalej wyglądają bardzo ładnie. Rozumiem, że masz nowe auto z 5k przebiegu i oczywistym, że chcesz mieć pachnącą nowością kierownicę tak jak całe wnętrze, ale jak masz 200+k przebiegu moim zdaniem nie ma sensu Ale każdy robi jak uważa
  4. Lukasz_mk2, dzisiaj wreszcie załadowały się kontakty
  5. I jak kolego masz już tą książkę? Bo ja właśnie założyłem MF kierownicę i na fisie też widzę tylko "please wait" i nie mam kontaktówPozdrawiam, Łukasz Dzisiaj przez ponad 2h nic sie nie zmienilo. Dalej nie mam kontaktow, jest poglad historii i odebrane/nieodebrane polaczenia
  6. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cena okazyjna to leży i czeka
  7. sprawdz monitoring w poblizu tego parkingu
  8. Wurger, bede dzwonic kolo 15.30
  9. popraw link i trzeba dzialac! musi sie znalezc! po 15tej bede wolny, mozemy pojezdzic po okolicy
  10. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a mialem max gruba z s4 b8 lift, ktora idealnie by Ci tu siadla
  11. Od razu po podlaczeniu nie widac nic, po 1-2 minutach pojawia sie historia.. Zobaczymy wlasnie czy po dluzszym czasie pojawi sie ksiazka, ale mysle, ze wszystko jest na dobrej drodze.
  12. do domu miałem parę minut, w tym czasie nic nowego sie nie załadowalo;) ale i tak wielkie dzięki dla Was za czas, kabel i chęci!
  13. kto wybiera się dzisiaj na spota?
  14. Cześć chłopaki, znacie kogos, kto moglby w dobrych pieniadzach podlaczyc mi fotochrom w A3 8P u nas w Krakowie? W Navipolu krzycza chora cene;/
  15. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a czy lustro z Q7 nie powinno miec 4L0 na poczatku?
  16. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogłby mi ktoś sprawdzić, czy lusterko z HBA, z A6 C6 o numerach: 4F0857511G 4PK podejdzie mi do A3 8P-polift?
  17. szukam lusterka z fotochromem s-line, może ma ktoś z Was?
  18. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebuje lusterko wewnetrzne s-line fotochrom z HBA lub bez, takie któro podejdzie mi do A3 8P Może ma ktoś coś?
  19. Panowie, są tutaj jacys amatorzy pilki noznej? gracie w jakichs amatorskich ligach? szukam czegoś, żeby od czasu do czasu smyrnac w gale
  20. zmienia światła z długich na krótkie jeśli jedzie z naprzeciwka auto, następnie jak się miniemy to znowu wracają długie
  21. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ceny mają dobre w tym navipolu..
  22. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Brak też nakładek na progach s-line, więc była to zwykła wersja. Ktoś sobie tylko zderzaki pozmieniał na s-line
  23. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu, jeśli jest jakiś smród na zewnątrz żeby nie łapać tego do środka. jak będziesz miał to włączone to po jakimś czasie wszystkie szyby zaczynają parowac. Nie wiem czy dobrze rozumiem, niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę
  24. jakbyś szukał kiery, to mam oryginalnie pogrubioną z S4 b8-lift, cala w gładkiej skórze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.