Treść opublikowana przez skotyman
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
na ile minut zosatwiacie Tuge na felgach?
-
B8 TrOOOOp
Gibons, pokaz co za fure kupiles
-
B8 TrOOOOp
cena okazyjna to leży i czeka A to Ty chciałeś nową kierę za 2 piwa Używkę z demontażu w idealnym stanie można złapać za 1600 max 1800zł. Moim zdaniem dopłacanie minimum 600zł tylko dlatego, że ta kiera jest nowa mija się z celem. Zobacz jak prezentują się takie kierownice po 150k przebiegu, dalej wyglądają bardzo ładnie. Rozumiem, że masz nowe auto z 5k przebiegu i oczywistym, że chcesz mieć pachnącą nowością kierownicę tak jak całe wnętrze, ale jak masz 200+k przebiegu moim zdaniem nie ma sensu Ale każdy robi jak uważa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lukasz_mk2, dzisiaj wreszcie załadowały się kontakty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam chyba S
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jak kolego masz już tą książkę? Bo ja właśnie założyłem MF kierownicę i na fisie też widzę tylko "please wait" i nie mam kontaktówPozdrawiam, Łukasz Dzisiaj przez ponad 2h nic sie nie zmienilo. Dalej nie mam kontaktow, jest poglad historii i odebrane/nieodebrane polaczenia
-
B8 TrOOOOp
cena okazyjna to leży i czeka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawdz monitoring w poblizu tego parkingu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wurger, bede dzwonic kolo 15.30
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popraw link i trzeba dzialac! musi sie znalezc! po 15tej bede wolny, mozemy pojezdzic po okolicy
-
B8 TrOOOOp
a mialem max gruba z s4 b8 lift, ktora idealnie by Ci tu siadla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od razu po podlaczeniu nie widac nic, po 1-2 minutach pojawia sie historia.. Zobaczymy wlasnie czy po dluzszym czasie pojawi sie ksiazka, ale mysle, ze wszystko jest na dobrej drodze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do domu miałem parę minut, w tym czasie nic nowego sie nie załadowalo;) ale i tak wielkie dzięki dla Was za czas, kabel i chęci!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto wybiera się dzisiaj na spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć chłopaki, znacie kogos, kto moglby w dobrych pieniadzach podlaczyc mi fotochrom w A3 8P u nas w Krakowie? W Navipolu krzycza chora cene;/
-
B8 TrOOOOp
a czy lustro z Q7 nie powinno miec 4L0 na poczatku?
-
B8 TrOOOOp
Mogłby mi ktoś sprawdzić, czy lusterko z HBA, z A6 C6 o numerach: 4F0857511G 4PK podejdzie mi do A3 8P-polift?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szukam lusterka z fotochromem s-line, może ma ktoś z Was?
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje lusterko wewnetrzne s-line fotochrom z HBA lub bez, takie któro podejdzie mi do A3 8P Może ma ktoś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, są tutaj jacys amatorzy pilki noznej? gracie w jakichs amatorskich ligach? szukam czegoś, żeby od czasu do czasu smyrnac w gale
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
zmienia światła z długich na krótkie jeśli jedzie z naprzeciwka auto, następnie jak się miniemy to znowu wracają długie
-
B8 TrOOOOp
ceny mają dobre w tym navipolu..
-
B8 TrOOOOp
Brak też nakładek na progach s-line, więc była to zwykła wersja. Ktoś sobie tylko zderzaki pozmieniał na s-line
-
B8 TrOOOOp
A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu, jeśli jest jakiś smród na zewnątrz żeby nie łapać tego do środka. jak będziesz miał to włączone to po jakimś czasie wszystkie szyby zaczynają parowac. Nie wiem czy dobrze rozumiem, niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
jakbyś szukał kiery, to mam oryginalnie pogrubioną z S4 b8-lift, cala w gładkiej skórze