Treść opublikowana przez skotyman
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę, ale spóźnię się 30 minut
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Auto kupiłem na tych felgach i były już gdzieniegdzie dotknięte, szczególnie jedna ma przejechany rant Co do obniżenia, to teraz nie ma mowy o dojeżdżaniu do krawężników. Progi przechodzą bezproblemowo, ale ogólnie trzeba bardziej uważać.
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Świadomie wziąłem 235/35, bo nie chciałem 255 na zimę. Naciąg wyszedł większy niż oczekiwałem, ale nie ma tragedii
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Dzięki chłopaki za miłe słowa Wczoraj wykorzystałem dodatnią temperaturę i trochę opłukałem A5 z soli. Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć po obniżeniu. Podłożę trochę nierówne, więc zdjęcia nie oddają w 100% tego jak to wygląda na co dzień. Brakuje też dystansu z przodu, ale muszę najpierw pomierzyć jaki będzie dobry dla letniego setupu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki koszt @Cuber takich zabaw?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Odważny pomysł. Jeśli planujesz jeździć autem przez dluzszy okres to słuszna decyzja
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Albo rozjechane kąty ? Gdybym nic nie robił z geometrią to na pewno zmieściłby się większy dystans, ale po sezonie opony byłyby do wymiany.
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Na A5klub niektórzy przy tych felgach wrzucają 20mm na tył i 15mm na przód. Nie mam pojęcia jak dają radę na tym jeździć, ale na pewno mają przycierki i felgi wystają poza obrys.
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Też tak myślę. Aktualnie na setupie zimowym przy et33 brakuje 3-4mm, żeby rant felgi był idealnie z błotnikiem. Gdybym miał opony 255 to juz teraz praktycznie byłoby równo. Na setupie letnim przy oponie 265 i et29 na pewno będzie trzeba zmienić dystans na mniejszy ;/
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Pora na mały aktual w 2019 W grudniu, po 12k przyszedł czas na kolejną wymianę oleju (Motul Specific 5W30) oraz filtrów (Knecht + Bosch). Udało się rownież zakupić i zamontować sprężyny H&R Sport (-40/35mm) od forumowego kolegi @miron78. Auto siadło +- 2/2.5cm wzgledem tego co było na ori 1BV. Zbytniego spadku komfortu nie odczułem, ale auto jest zdecydowanie sztywniejsze jeśli chodzi o przechylanie się na boki. Jedyny minus to prześwit. Aktualnie jeżdzę na zimowym setupie (235/35 na 9") i zdarza się, że czasami delikatnie przycieram osłoną silnika.. Po montażu sprężyn odwiedziłem zakład specjalizujący się w ustawaniu zbieżności, bo pojawił się widoczny negatyw z tyłu. Udało się chłopakom ogarnąć temat i teraz jest już wszystko OK. Po wszystkich zabawach z zawieszeniem odwiedziłem ASO po blaszki mocujące przepływomierz i przy okazji skusiłem się na zakup podgrzewanych spryskiwaczy mgiełkowych z A7. Na montaż czekają dobre kilka miesięcy fizyczne przyciski od Audi Drive Select. Poza tym auto jeździ, ma się dobrze i nabija kolejne kilometry ? W 2019 chciałbym jeszcze kilka rzeczy zmienić, ale co uda się zrobić czas pokaże. Stay tuned ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratuluje ? Dużo osób oglądało?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych Świąt klubowicze!! ??
-
B8 TrOOOOp
Panowie, główne pokrętło w mmi (3G High) nie ma u mnie tak jakby ząbków przy kręceniu. Po prostu kręci się bez jakiegokolwiek oporu przez co jest mało precyzyjny. Spotkał się ktoś z takim problemem? Do wymiany mam cały panel mmi? Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Dzięki @Hugo, numer 21 to jest to o co mi chodziło ?
-
B8 TrOOOOp
Siemka, brakuje mi klipsa przy filtrze powietrza w 3.0tdi CCWA. Orientuje się może ktoś czy występuje to jako oddzielna cześć?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Ciekawy materiał: https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/triumf-woli,888129.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W moim poprzednim komentarzu chodziło głównie o to, żeby zaczekać do kilku pierwszych wyścigów nowego sezonu z krytycznymi osądami i hejtem. Swoją wiedzę opieram na opiniach dziennikarzy i osób obecnych w padoku oraz głównego zainteresowanego, czyli Kubicy. Czytając Twój komentarz śmiem twierdzić, że za dużo wywiadów z Kubicą nie miałeś okazji poczytać/zobaczyć. Jedna rada to wstrzymać się z czarnymi wizjami przynajmniej do pierwszego wyścigu w Australii, żeby później się nie wstydzić jakby jednak jeszcze coś potrafił ten Robercik pojechać. Tymczasem trzeba się cieszyć, że będziemy mieli swojego reprezentanta w F1! ? PS. Epizodu politycznego nie będę komentował, bo to totalnie nie moje klimaty.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Interesuję się Formułą 1 i karierą Kubicy nie od wczoraj, dlatego dziwią mnie teraz te wszystkie pesymistyczne lub conajmniej sceptyczne komentarze. Formuła 1 zmieniła się znacząco od czasów kiedy debiutował w niej Robert, ale to nadal najmocniejsza seria wyścigowa na świecie. Faktem jest, że gdyby nie zaplecze finansowe nigdy byśmy nie zobaczyli Kubicy w Williamsie, ale kasa to nie wszystko. Ten rok pokazał im to aż zbyt mocno. Od nowego roku wchodzą nowe przepisy, które dają szansę Williamsowi na odbicie się od dna. A Kubica regularnie dokładał w treningach swoim zespołowym kolegom, mimo, że do auta wsiadał co kilka dobrych tygodni. W ubiegłbym roku testował w symulatorze Reb Bulla robiąc zbliżone czasy do Verstappena i Riccardo. Prawdą jest też, że jego tempo w wyścigu stoi pod wielkim znakiem zapytania, tak samo jak umiejętności zachowania się na pierwszym okrążeniu. Kilka razy w wywiadach Kubica podkreślał, że jest dla siebie najsurowszym sędzią i gdyby nie widział sensu powrotu to odpuściłby po pierwszym teście z Renault, że ma najwięcej do stracenia, i że nie wraca po to, żeby się powozić.. Domyślam się, że kwotę 25 mln $ wziąłeś z TV.. Wg tego co podają inne media to kwota sponsoringu zależy od kilku czynników, jednak są to podobno okolice 10-11 mln $. Akcje Orlenu w dniu ogłoszenia Kubicy poszły o około 2.15% co przełożyło się na wzrost wartości spółki o 96,7 mln PLN. Tematu ręki nie chce mi się za bardzo komentować, bo było to wałkowane milion razy. Na koniec tylko mały zwiastun tego co robił Kubica w rajdówce. ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kubica wraca do F1!! https://twitter.com/WilliamsRacing/status/1065533828704464898
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Ulter 100mm? Na Allegro kupowałeś?
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
trzeba troche obnizyc bo na zimowkach wyglada tragicznie ?
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Przyjedź dzisiaj na spota to się dowiesz
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Dalej stoi na springach H&R? Bo cos wysoko stoi..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie mam porównania, bo używałem tylko colourlocka. Polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!