Treść opublikowana przez skotyman
-
B8 TrOOOOp
Na zdjęciach jest auto mojego taty z moimi starymi felgami z a5. Nie mam innych zdjęć. Na takim setupie przejeździł ostatni sezon. Na tył wrzuciłem mu odboje, żeby nie dobijało do końca i problem z przycierkami ustąpił.
-
B8 TrOOOOp
Avant/sedan żadna różnica. Jakiego producenta opon byś nie wybrał to przód będzie wystawać a tył przycierać przy 255/35. Najlepszy do jazdy to chyba 245/35. Na tej feldze ja mam wrzucone 235/35 na zimę i jest mocny naciąg. Całe ranty są odkryte, ale to dużo zależy od producenta tak jak chłopaki wspominali wcześniej
-
B8 TrOOOOp
Panowie wrzucam zdjęcia jak wygląda 19x9 et33 na zawieszeniu 1BE z opona 255/35. Myśle, że przyda się wielu osobom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Siemka Panowie Podrzuci ktoś linka z kablem diagnostycznym godnym polecenia? Używany będzie sporadycznie do diagnostyki mojej A5- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za podwózkę panowie @Cuber @D4NTE- A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Między compsportem a gregorem wcale nie ma takiej dużej różnicy w cenie. Jeśli chodzi o mój silnik to: compsport 2500 a gregor 2300- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyrost bardzo fajny biorąc pod uwagę co wyszło w serii- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie. Zamieniliśmy w sumie 2 zdania z Tobą i zaczęliśmy się zastanawiać jak w takim razie innych tunerzy hamują automaty. Nikt nikogo nie pouczał jak powinno się to robić, bo ani ja, ani Cuber nie mamy takiej wiedzy. Krzysiek rozwiał wszystkie wątpliwości i nie wiem po co wałkować ten temat. Radek wyluzj. Każdy robi jak uważa i nikt nie ma z tym problemu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W RS6/RS7 jest tip montowany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek jeśli chodzi o mnie to byłem po prostu zdziwiony. Hamowałem w życiu raz auto z manualna skrzynią i nawet nie przywiązywałem uwagi czy ktoś wrzucał luz czy nie i po co. Nie kłóciłem się tylko byłem po prostu zdziwiony. Nie znam się na mechanice ani na żadnych tuningach. Zadzwoniłeś do Krzyśka, który powiedział jasno, ze inaczej nie da się zmierzyć mocy i przystałem na to. Nikt się z Tobą nie kłócił, ani ja, ani Cuber, ale obaj twierdziliśmy tak samo jak Krzysiek, że mimo wszystko nie ma co dramatyzować. A to jak Ty podszedłes do hamowania auta z automatyczna skrzynią to Twoja sprawa, zrobiłeś co uważałeś za słuszne i spoko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybiera się ktoś na spota?- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
To spokojnie jakieś sprężynki mogą wpaść i nie będzie obcierek- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
A jakie opony założyłeś na te felgi?- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Rotor z daytona zawsze na plus teraz jeszcze tylko troszkę niżej i będzie idealnie- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Pięknie środek się prezentuje no to teraz jeszcze do ideału brakuje klimy 3-strefowej- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
I jak tam skrzynia pracuje po modach? widzisz jakies negatywne skutki takiego niuta?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile hamowania pokazała?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jak wrażenia? ?- AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Czemu zrezygnowałeś z H&R? Ja niedawno przesiadłem się z S-line na H&R i jeśli chodzi o prowadzenie i wygląd to jestem bardzo zadowolony- A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Gdzie kupowałeś ledy do środka i w przeciwmgielne? Mógłbyś podrzucić jakiegoś linka? ?- B8 TrOOOOp
To mnie nie pocieszyłeś ?- B8 TrOOOOp
Panowie, po obniżeniu sprężynami H&R mam z przodu 2 stopnie negatywu. Przy dopuszczalnej normie 1.2, czyli 40” za dużo. Czy przy takich różnicach zrobi mi z opon śmietnik?