Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na zdjęciach jest auto mojego taty z moimi starymi felgami z a5. Nie mam innych zdjęć. Na takim setupie przejeździł ostatni sezon. Na tył wrzuciłem mu odboje, żeby nie dobijało do końca i problem z przycierkami ustąpił.
  2. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Avant/sedan żadna różnica. Jakiego producenta opon byś nie wybrał to przód będzie wystawać a tył przycierać przy 255/35. Najlepszy do jazdy to chyba 245/35. Na tej feldze ja mam wrzucone 235/35 na zimę i jest mocny naciąg. Całe ranty są odkryte, ale to dużo zależy od producenta tak jak chłopaki wspominali wcześniej
  3. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie wrzucam zdjęcia jak wygląda 19x9 et33 na zawieszeniu 1BE z opona 255/35. Myśle, że przyda się wielu osobom
  4. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  5. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemka Panowie Podrzuci ktoś linka z kablem diagnostycznym godnym polecenia? Używany będzie sporadycznie do diagnostyki mojej A5
  6. Dzięki za podwózkę panowie @Cuber @D4NTE
  7. Między compsportem a gregorem wcale nie ma takiej dużej różnicy w cenie. Jeśli chodzi o mój silnik to: compsport 2500 a gregor 2300
  8. Przyrost bardzo fajny biorąc pod uwagę co wyszło w serii
  9. Dokładnie. Zamieniliśmy w sumie 2 zdania z Tobą i zaczęliśmy się zastanawiać jak w takim razie innych tunerzy hamują automaty. Nikt nikogo nie pouczał jak powinno się to robić, bo ani ja, ani Cuber nie mamy takiej wiedzy. Krzysiek rozwiał wszystkie wątpliwości i nie wiem po co wałkować ten temat. Radek wyluzj. Każdy robi jak uważa i nikt nie ma z tym problemu.
  10. W RS6/RS7 jest tip montowany
  11. Radek jeśli chodzi o mnie to byłem po prostu zdziwiony. Hamowałem w życiu raz auto z manualna skrzynią i nawet nie przywiązywałem uwagi czy ktoś wrzucał luz czy nie i po co. Nie kłóciłem się tylko byłem po prostu zdziwiony. Nie znam się na mechanice ani na żadnych tuningach. Zadzwoniłeś do Krzyśka, który powiedział jasno, ze inaczej nie da się zmierzyć mocy i przystałem na to. Nikt się z Tobą nie kłócił, ani ja, ani Cuber, ale obaj twierdziliśmy tak samo jak Krzysiek, że mimo wszystko nie ma co dramatyzować. A to jak Ty podszedłes do hamowania auta z automatyczna skrzynią to Twoja sprawa, zrobiłeś co uważałeś za słuszne i spoko
  12. Wybiera się ktoś na spota?
  13. Rotor z daytona zawsze na plus teraz jeszcze tylko troszkę niżej i będzie idealnie
  14. Pięknie środek się prezentuje no to teraz jeszcze do ideału brakuje klimy 3-strefowej
  15. I jak tam skrzynia pracuje po modach? widzisz jakies negatywne skutki takiego niuta?
  16. Ile hamowania pokazała?
  17. Czemu zrezygnowałeś z H&R? Ja niedawno przesiadłem się z S-line na H&R i jeśli chodzi o prowadzenie i wygląd to jestem bardzo zadowolony
  18. Gdzie kupowałeś ledy do środka i w przeciwmgielne? Mógłbyś podrzucić jakiegoś linka? ?
  19. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To mnie nie pocieszyłeś ?
  20. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, po obniżeniu sprężynami H&R mam z przodu 2 stopnie negatywu. Przy dopuszczalnej normie 1.2, czyli 40” za dużo. Czy przy takich różnicach zrobi mi z opon śmietnik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.