Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. nie sprzedaje ktos przypadkiem ORI 19tek?
  2. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie sprzedaje ktos przypadkiem ORI 19tek?
  3. Wurger widzialem u NOSB'a na fanpejdzu, ze niezle sie to odpycha zostawiles przod przed FL?
  4. A u mnie w garażu +9*
  5. A czy możesz pewne kwestie przemilczeć? "Błogosławieni ci, którzy nie mają nic do powiedzenia a mimo to zachowują milczenie."
  6. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nope
  7. U mnie w A3 tez zamek pasażera odmówił posłuszeństwa... na początku tak jak u chłopaków wystarczyło drugi raz otworzyć pilotem, teraz nic nie pomaga :/
  8. Pokaz ta swoją fake S5
  9. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przełożysz mocowania ze swoich chyba i będzie si
  10. znajde gdzies w Krakowie fajna myjnie bezdotykowa?
  11. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Profilaktycznie wymienić nie zaszkodzi
  12. Idzie tyle hajsu, wiec trzeba wydać jeszcze więcej za pare minut do kościoła i pod sale, tak? Nie każdego stać na rs6 a jak widać na załączonym obrazku nawet kilkuletnie A4 może prezentować się bardzo fajnie
  13. Czego tu jeszcze brakuje do FULL opcji?
  14. Pomyliłeś listwy s-line, ta która widzimy na zdjęciu powinna być od strony kierującego
  15. będzie ktoś dzisiaj na spocie z VAGiem?
  16. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie szuka ktos czasem stalowek ORI z b8 na zime? mam po jednym sezonie i leza zakurzone od kilku dobrych lat w garazu
  17. Nie ma ktoś czasem iphona 7 32gb na sprzedaż?
  18. spalily mi 2 zarowki, a potrzebuje ich do niedzieli ;/
  19. siema wszystkim potrzebuje kilka zarowek led do srodka, znacie jakis dobry sklep w Krakowie?
  20. zobacz co potrafi ford focus rs, który ma ponad 300km i odziwo jeszcze skręca
  21. Hej chlopaki potrzebuje opony 205/55R16, gdzie w Krakowie hadluja uzywanymi/nowymi oponami?
  22. w temacie slajny a na zdjeciach ich nie widac
  23. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A3 2009 2.0TDI CR 140KM
  24. gdzie kupowałeś rotory? jak z ich jakością?
  25. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons, jakie koszta programu przy grupowym?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.