Treść opublikowana przez skotyman
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie sprzedaje ktos przypadkiem ORI 19tek?
-
B8 TrOOOOp
nie sprzedaje ktos przypadkiem ORI 19tek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wurger widzialem u NOSB'a na fanpejdzu, ze niezle sie to odpycha zostawiles przod przed FL?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie w garażu +9*
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
A czy możesz pewne kwestie przemilczeć? "Błogosławieni ci, którzy nie mają nic do powiedzenia a mimo to zachowują milczenie."
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie w A3 tez zamek pasażera odmówił posłuszeństwa... na początku tak jak u chłopaków wystarczyło drugi raz otworzyć pilotem, teraz nic nie pomaga :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pokaz ta swoją fake S5
-
B8 TrOOOOp
Przełożysz mocowania ze swoich chyba i będzie si
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajde gdzies w Krakowie fajna myjnie bezdotykowa?
-
B8 TrOOOOp
Profilaktycznie wymienić nie zaszkodzi
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Idzie tyle hajsu, wiec trzeba wydać jeszcze więcej za pare minut do kościoła i pod sale, tak? Nie każdego stać na rs6 a jak widać na załączonym obrazku nawet kilkuletnie A4 może prezentować się bardzo fajnie
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Czego tu jeszcze brakuje do FULL opcji?
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
Pomyliłeś listwy s-line, ta która widzimy na zdjęciu powinna być od strony kierującego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie ktoś dzisiaj na spocie z VAGiem?
-
B8 TrOOOOp
nie szuka ktos czasem stalowek ORI z b8 na zime? mam po jednym sezonie i leza zakurzone od kilku dobrych lat w garazu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma ktoś czasem iphona 7 32gb na sprzedaż?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spalily mi 2 zarowki, a potrzebuje ich do niedzieli ;/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema wszystkim potrzebuje kilka zarowek led do srodka, znacie jakis dobry sklep w Krakowie?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
zobacz co potrafi ford focus rs, który ma ponad 300km i odziwo jeszcze skręca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej chlopaki potrzebuje opony 205/55R16, gdzie w Krakowie hadluja uzywanymi/nowymi oponami?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAHA 170 KM Quattro
w temacie slajny a na zdjeciach ich nie widac
-
B8 TrOOOOp
A3 2009 2.0TDI CR 140KM
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
gdzie kupowałeś rotory? jak z ich jakością?
-
B8 TrOOOOp
Gibons, jakie koszta programu przy grupowym?