Treść opublikowana przez skotyman
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
19cali tez wystepuje w oryginale, w najnowszym TT, parametry 19" et 52 szerokosc 9'
-
B8 TrOOOOp
szybka akcja CBŚ, 800za kiere ściętą polift z białą nicią warto dać?
-
Do Zamknięcia
co to za końcówki wydechu tam masz wrzucone?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
jaka cena za auto?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
No właśnie, dlatego to kwestia czasu;)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
I tak wszyscy wiedzą, że zaraz wpadnie tez przód z s5tki
- Siemianowy Golfik Gti
-
B8 TrOOOOp
chlopaki nikt nie szuka poliftowej trojramiennej kiery s line z biala nitka + galka oolift s line z biala nicia multitronic? za 700zl oddam dla klubu;)
-
B8 TrOOOOp
panowie, znajdzie się chętny na poliftowa gałeczke s line z białą nicia do automatu? przez przypadek wpadła mi w ręce a ja mam manuala;/
-
B8 TrOOOOp
wypowie się ktoś ogarnięty jak to jest z tymi przedliftowymi kierownicami?
-
B8 TrOOOOp
lift tyczy sie a3 8p
-
B8 TrOOOOp
multi w przedlifcie jest takie same, jakie mocowanie jest inne? multi w przedlifcie jest takie same, jakie mocowanie jest inne?
-
B8 TrOOOOp
panowie,trójramienna kiera od a6 4f0 to ta sama kiera, która występuje w a4 b8/a5/a3 8p lift ?
-
B8 TrOOOOp
ojj będzie naciąg;)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
gdzie obszywales? u fly-tm z a3-clubu ?
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
jak to mawia moj kumpel, "no powiem Ci, że no.."
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nakładki rs4 juz dawno tam siedza;D
-
B8 TrOOOOp
wrc, czyli albo asystent albo kompas?
-
B8 TrOOOOp
siema chłopaki poratujecie numerem lusterka s line z kompasem i asystentem?
-
B8 TrOOOOp
oho bedzie polift u mumen'a ;D
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
piękne auto!!
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
kręciles się dzisiaj może w okolicy limanowskiego-powstancow wielkopolskich? z daleka widziałem identyczne a6 na kołach z s6, ale nie mogłem zobaczyć czy ma ramki klubowe;)
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ja mam coś takiego wrzucone w A3 i pomogło!! http://allegro.pl/odboje-klipsy-10szt-vw-opel-audi-seat-skoda-i5326930378.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_Uk%C5%82ad+zawieszenia-8683_Gumy+usztywniaj%C4%85ce-18959
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
A tam frezowanie, wystarczy odboje wrzucić i będzie malina!!
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
ja sie pokusze o strzal bedzie a5tka wygluszana?