Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. 19cali tez wystepuje w oryginale, w najnowszym TT, parametry 19" et 52 szerokosc 9'
  2. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szybka akcja CBŚ, 800za kiere ściętą polift z białą nicią warto dać?
  3. co to za końcówki wydechu tam masz wrzucone?
  4. No właśnie, dlatego to kwestia czasu;)
  5. I tak wszyscy wiedzą, że zaraz wpadnie tez przód z s5tki
  6. 19"?;>
  7. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chlopaki nikt nie szuka poliftowej trojramiennej kiery s line z biala nitka + galka oolift s line z biala nicia multitronic? za 700zl oddam dla klubu;)
  8. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie, znajdzie się chętny na poliftowa gałeczke s line z białą nicia do automatu? przez przypadek wpadła mi w ręce a ja mam manuala;/
  9. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wypowie się ktoś ogarnięty jak to jest z tymi przedliftowymi kierownicami?
  10. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lift tyczy sie a3 8p
  11. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    multi w przedlifcie jest takie same, jakie mocowanie jest inne? multi w przedlifcie jest takie same, jakie mocowanie jest inne?
  12. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie,trójramienna kiera od a6 4f0 to ta sama kiera, która występuje w a4 b8/a5/a3 8p lift ?
  13. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ojj będzie naciąg;)
  14. gdzie obszywales? u fly-tm z a3-clubu ?
  15. jak to mawia moj kumpel, "no powiem Ci, że no.."
  16. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wrc, czyli albo asystent albo kompas?
  17. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    siema chłopaki poratujecie numerem lusterka s line z kompasem i asystentem?
  18. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oho bedzie polift u mumen'a ;D
  19. kręciles się dzisiaj może w okolicy limanowskiego-powstancow wielkopolskich? z daleka widziałem identyczne a6 na kołach z s6, ale nie mogłem zobaczyć czy ma ramki klubowe;)
  20. ja mam coś takiego wrzucone w A3 i pomogło!! http://allegro.pl/odboje-klipsy-10szt-vw-opel-audi-seat-skoda-i5326930378.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_Uk%C5%82ad+zawieszenia-8683_Gumy+usztywniaj%C4%85ce-18959
  21. A tam frezowanie, wystarczy odboje wrzucić i będzie malina!!
  22. ja sie pokusze o strzal bedzie a5tka wygluszana?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.