Treść opublikowana przez skotyman
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie, polecacie jakąś stacje kontroli pojazdów w okolicach ruczaju/podgórza ?
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
płaskie te rotory..
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
podobno dżins i jasna alkantara się nie lubia. Miales z tym problemy?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam, co powiesz na temat jasnej alkantary? jak z utrzymaniem czystosci?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ścięta kiera s4(pogrubiona) z b8lift, reflektuje ktoś?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
na glebę z nią!
-
B8 TrOOOOp
moze ktos chetny na kiere s-line z polifta? kupilem teraz scieta z s4 i zmieniam dla klubu cena 500zl http://olx.pl/oferta/kierownica-s-linebiala-nicmultipikowana-jak-nowa-a3-a4-a5-a6-CID5-IDe40zd.html
-
B8 TrOOOOp
czyli są do wyrzucenia?
-
B8 TrOOOOp
kolego powiedz mi jak to sprawdzić a to zrobię, kupiłem fotele razem z modułem, nie ukradłem ich.
-
B8 TrOOOOp
kupiłem fotele z s5tki i były właśnie z tym modułem
-
B8 TrOOOOp
przyda się komuś moduł 8t0 959 760 D ?
-
B8 TrOOOOp
jeden moduł to pamieć a drugi komputer fotela? mogłby ktoś rzucić zdjęciem jak wygląda fotel od spodu z pamięcią?
-
B8 TrOOOOp
panowie, gdzie jest zlokalizowany moduł pamięci fotela w a4/a5 ?
-
B8 TrOOOOp
panowie, mamy do sprzedania bardzo zadbaną B5tkę, od 11 lat u nas w domu jeśli możecie to udostępnijcie dalej http://allegro.pl/show_item.php?item=5927669524
-
B8 TrOOOOp
ojciec płacił coś koło 1000-1200zł razem z częściami które kupowałem u dzika
-
B8 TrOOOOp
panowie, czy taka poducha zagra mi w a4 b8 albo w a3 8p 8X0880201C w a1 była poducha jednonabojowa? mam poliftowa kiere z a4 b8 lift i szukam do niej poduchy;)
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
jakie parametry są tych rotorów?
-
B8 TrOOOOp
po ile ma ta gładka z s4? ona jest grubsza od s-line :>
-
B8 TrOOOOp
panowie jest ktoś chętny na stołki z s5 coupe, polskory+biała alkantara w pełnym prądzie? do naprawienia podłokietnik bo się nie zamyka i ulamany plastik przy przyciskach sterowania u kierowcy;) stan bdb, jednak należy im się czyszczenie;) za całość chce 3.5k jeśli naprawie te mankamenty to 4k do negocjacji niewielkich;)
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"
połysk był w 3.0tdi
-
B8 TrOOOOp
Nie zabangla, ale mocowanie jest to samo, prawda?
-
B8 TrOOOOp
Chlopaki okragla poduszka z polifta jest taka sama przy trojramiennej jak i scietej kierze? ile mozna wolac za komplet trojramienna (polift) s-line + poducha a ile za scieta(polift) s line + poducha?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
odklej s6 ze znaczka, wyrzuć 6, przyklej równo na środku samo S;)