Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. panowie, polecacie jakąś stacje kontroli pojazdów w okolicach ruczaju/podgórza ?
  2. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    polecialo
  3. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ścięta kiera s4(pogrubiona) z b8lift, reflektuje ktoś?
  4. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moze ktos chetny na kiere s-line z polifta? kupilem teraz scieta z s4 i zmieniam dla klubu cena 500zl http://olx.pl/oferta/kierownica-s-linebiala-nicmultipikowana-jak-nowa-a3-a4-a5-a6-CID5-IDe40zd.html
  5. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli są do wyrzucenia?
  6. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego powiedz mi jak to sprawdzić a to zrobię, kupiłem fotele razem z modułem, nie ukradłem ich.
  7. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kupiłem fotele z s5tki i były właśnie z tym modułem
  8. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przyda się komuś moduł 8t0 959 760 D ?
  9. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeden moduł to pamieć a drugi komputer fotela? mogłby ktoś rzucić zdjęciem jak wygląda fotel od spodu z pamięcią?
  10. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie, gdzie jest zlokalizowany moduł pamięci fotela w a4/a5 ?
  11. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie, mamy do sprzedania bardzo zadbaną B5tkę, od 11 lat u nas w domu jeśli możecie to udostępnijcie dalej http://allegro.pl/show_item.php?item=5927669524
  12. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ojciec płacił coś koło 1000-1200zł razem z częściami które kupowałem u dzika
  13. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie, czy taka poducha zagra mi w a4 b8 albo w a3 8p 8X0880201C w a1 była poducha jednonabojowa? mam poliftowa kiere z a4 b8 lift i szukam do niej poduchy;)
  14. jakie parametry są tych rotorów?
  15. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    po ile ma ta gładka z s4? ona jest grubsza od s-line :>
  16. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie jest ktoś chętny na stołki z s5 coupe, polskory+biała alkantara w pełnym prądzie? do naprawienia podłokietnik bo się nie zamyka i ulamany plastik przy przyciskach sterowania u kierowcy;) stan bdb, jednak należy im się czyszczenie;) za całość chce 3.5k jeśli naprawie te mankamenty to 4k do negocjacji niewielkich;)
  17. połysk był w 3.0tdi
  18. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie zabangla, ale mocowanie jest to samo, prawda?
  19. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chlopaki okragla poduszka z polifta jest taka sama przy trojramiennej jak i scietej kierze? ile mozna wolac za komplet trojramienna (polift) s-line + poducha a ile za scieta(polift) s line + poducha?
  20. odklej s6 ze znaczka, wyrzuć 6, przyklej równo na środku samo S;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.