Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. pakuj eibacha -30mm albo h&r, będzie o niebo lepiej i na komforcie nie stracisz;)
  2. jeśli potrzebujesz dekielkow to posiadam jeden nowy komplet, być może, że podejda do Ciebie;)
  3. mógłbym prosić numer telefonu na pw? jestem zainteresowany;)
  4. ja swoje pomalowalem złotym hammerite i efekt bardzo fajny, polecam!!!
  5. prowadzicie kursy detailingowe?
  6. jeśli będziesz bawił się w rozkompletowywanie to rezerwuje kiere:)
  7. jeśli chodzi Ci po głowie zmiana auta, to nie rób nikomu prezentów i wyciągnij wszystko co włożyłes, wyjdziesz na tym dużo lepiej;) a części na pewno znajdą amatorów tutaj na forum;)
  8. http://allegro.pl/audi-rs5-a5-tapicerka-fotele-i5184864265.html
  9. z polifta b8 zapewne;)
  10. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wrclaguna, masz jeszcze jakiś fotochrom w czarnym kolorze s-line z czujnikiem deszczu/zmierzchu?
  11. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki, handlował ktoś z użytkownikiem Pys2010 na allegro? Ceny ma dobre;)
  12. tez jestem zainteresowany takim kursem w Krk;) bylby ktos zainteresowany? zawsze to razniej;)
  13. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie magicy;) pacjentem jest a3 8p, ale na pewno sie poznacie;) mam teraz auto bez czujnika zmierzchu, czyli na rolce mam drl, za jakis czas wymieniam szybę z ubezpieczenia i chce wrzucic czujnik zmierzchu/deszczu. Trafil sie kupiec na moj włącznik i teraz pytanie czy da sie jakims sposobem podlaczyc wlacznik z auto do mojego auta zanim nie wymienie szyby i nie zaloze czujnika? Z góry dzięki za pomoc;)
  14. posiadam oryginalne stalówki z B8, którę podejdą Ci idealnie;)
  15. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak mam xenony, jeśli chodzi o komfort to musiałbym sprawdzić w sumie jeśli, by pociągnął to chyba warto dorzucić coś takiego nie? coś czuję, że mój bordnetz nie przyjmie tego, auto z RM 2009
  16. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    warto dopłacać za high beem asist? czy fotochrom wystarczy?
  17. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wrclaguna, to lusterko co sprzedajesz fotochrom z s line'a podejdzie mi do a3 8p po lifcie?
  18. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    stary, ja nie wiem co się z tym samochodem działo, sam bartek sie przyznał ze jezdzili troche zanim go oddali, bo chcieli sprawdzic czy wszystko gra, ile to troche wg nich znaczy ja nie wiem
  19. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    okolo 70 w jedna strone;) oczywiście ze nie miał dokumentów;)
  20. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, to był jego pomysł ale, żeby nie było tak strasznie, odezwali się koledzy, którzy go bronią jak mogą
  21. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie przyszłoby nam do głowy sprawdzać nawigacji, ale była włączona po zapaleniu auta;) później rezerwa z prawie 3/4 baku da sie zauwazyc i dla nas było wszystko jasne;) ale fajnie sie Bartek tłumaczył, że on nie ma nic do zarzucenia, później, że mógł mieć mylną diagnozę, bo pierwszy raz widział taki dwumas, później, że dogadał się z moim ojcem, właścicielem a4 a ja nie jestem poinformowany, bo podali sobie dłonie a na sam koniec wyszło, że jestem oszustem i nazwałem go złodziejem paliwa;)
  22. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak ktoś się nudzi zapraszam na a3-club, mozna troche poczytac w sprawie kingsoftu;)
  23. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dobrze wiem, że za tą kwotę mógłbym zrobić to w ASO, ale nikt nie przewidywał dodatkowych kosztów;)
  24. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    skopiowałem cały tekst na a3 i dodałem w dziale kingsoftu--> pytania i odpowiedzi.
  25. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kazdy popelnia bledy, rozumiem to;) tylko trzeba sie umiec do nich przyznac, ale i tak nie moge zrozumiec, jak mozna komus wyjezdzic paliwo i robic z kogos idiote ze on nie wie co sie stalo z paliwem;) a pojechalem tam tylko dlatego ze byly dobre opinie na a3 clubie i chcialismy przy okazji dac program w a3, gdyby wszystko bylo profi przy drugim odbiorze chcielismy wlasnie to zrobić a tak p. Bartek juz na mnie nie zarobi i mysle za na moich znajomych tez;) jesli ktos moze to niech przerzuci do odpowiedniego dzialu;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.