Treść opublikowana przez skotyman
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
pakuj eibacha -30mm albo h&r, będzie o niebo lepiej i na komforcie nie stracisz;)
-
AUDI A4 B8 S-LINE 2.0TDI CAHA 170PS ARUBA BLUE PEARL
jeśli potrzebujesz dekielkow to posiadam jeden nowy komplet, być może, że podejda do Ciebie;)
-
Moje prace
mógłbym prosić numer telefonu na pw? jestem zainteresowany;)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
ja swoje pomalowalem złotym hammerite i efekt bardzo fajny, polecam!!!
-
Moje prace
prowadzicie kursy detailingowe?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jeśli będziesz bawił się w rozkompletowywanie to rezerwuje kiere:)
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
jeśli chodzi Ci po głowie zmiana auta, to nie rób nikomu prezentów i wyciągnij wszystko co włożyłes, wyjdziesz na tym dużo lepiej;) a części na pewno znajdą amatorów tutaj na forum;)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
http://allegro.pl/audi-rs5-a5-tapicerka-fotele-i5184864265.html
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
z polifta b8 zapewne;)
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna, masz jeszcze jakiś fotochrom w czarnym kolorze s-line z czujnikiem deszczu/zmierzchu?
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki, handlował ktoś z użytkownikiem Pys2010 na allegro? Ceny ma dobre;)
-
kurs autodetalingu
tez jestem zainteresowany takim kursem w Krk;) bylby ktos zainteresowany? zawsze to razniej;)
-
B8 TrOOOOp
panowie magicy;) pacjentem jest a3 8p, ale na pewno sie poznacie;) mam teraz auto bez czujnika zmierzchu, czyli na rolce mam drl, za jakis czas wymieniam szybę z ubezpieczenia i chce wrzucic czujnik zmierzchu/deszczu. Trafil sie kupiec na moj włącznik i teraz pytanie czy da sie jakims sposobem podlaczyc wlacznik z auto do mojego auta zanim nie wymienie szyby i nie zaloze czujnika? Z góry dzięki za pomoc;)
-
Stalówki 16" w A4/B8 1.8T S-line?
posiadam oryginalne stalówki z B8, którę podejdą Ci idealnie;)
-
B8 TrOOOOp
tak mam xenony, jeśli chodzi o komfort to musiałbym sprawdzić w sumie jeśli, by pociągnął to chyba warto dorzucić coś takiego nie? coś czuję, że mój bordnetz nie przyjmie tego, auto z RM 2009
-
B8 TrOOOOp
warto dopłacać za high beem asist? czy fotochrom wystarczy?
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna, to lusterko co sprzedajesz fotochrom z s line'a podejdzie mi do a3 8p po lifcie?
-
B8 TrOOOOp
stary, ja nie wiem co się z tym samochodem działo, sam bartek sie przyznał ze jezdzili troche zanim go oddali, bo chcieli sprawdzic czy wszystko gra, ile to troche wg nich znaczy ja nie wiem
-
B8 TrOOOOp
okolo 70 w jedna strone;) oczywiście ze nie miał dokumentów;)
-
B8 TrOOOOp
tak, to był jego pomysł ale, żeby nie było tak strasznie, odezwali się koledzy, którzy go bronią jak mogą
-
B8 TrOOOOp
Nie przyszłoby nam do głowy sprawdzać nawigacji, ale była włączona po zapaleniu auta;) później rezerwa z prawie 3/4 baku da sie zauwazyc i dla nas było wszystko jasne;) ale fajnie sie Bartek tłumaczył, że on nie ma nic do zarzucenia, później, że mógł mieć mylną diagnozę, bo pierwszy raz widział taki dwumas, później, że dogadał się z moim ojcem, właścicielem a4 a ja nie jestem poinformowany, bo podali sobie dłonie a na sam koniec wyszło, że jestem oszustem i nazwałem go złodziejem paliwa;)
-
B8 TrOOOOp
Jak ktoś się nudzi zapraszam na a3-club, mozna troche poczytac w sprawie kingsoftu;)
-
B8 TrOOOOp
dobrze wiem, że za tą kwotę mógłbym zrobić to w ASO, ale nikt nie przewidywał dodatkowych kosztów;)
-
B8 TrOOOOp
skopiowałem cały tekst na a3 i dodałem w dziale kingsoftu--> pytania i odpowiedzi.
-
B8 TrOOOOp
kazdy popelnia bledy, rozumiem to;) tylko trzeba sie umiec do nich przyznac, ale i tak nie moge zrozumiec, jak mozna komus wyjezdzic paliwo i robic z kogos idiote ze on nie wie co sie stalo z paliwem;) a pojechalem tam tylko dlatego ze byly dobre opinie na a3 clubie i chcialismy przy okazji dac program w a3, gdyby wszystko bylo profi przy drugim odbiorze chcielismy wlasnie to zrobić a tak p. Bartek juz na mnie nie zarobi i mysle za na moich znajomych tez;) jesli ktos moze to niech przerzuci do odpowiedniego dzialu;)