Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju -0 B6-1 2.5tdi to złom bym zapomniał ten znowu siemaaa
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poety jepane szacun za wene do pisania
  7. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przytulił bym takie mało rozwojowe 4.2
  8. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wydech go wyjdzie 300 ale na wode wyda 500 [emoji41]
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No moze..jak ja robilem to dawno bylo ;-)
  11. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W ostrowie masz goscia od wydechow niezlego
  12. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skurier pewnie jebnął paczką albo mu "wypadła" bo za cieżka była...
  13. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Darek gdzie lakier dobierales? Czy lakiernik mial dobrac sam?
  16. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrzyłem juz na to - ale tam malo co jest...wezme jutro od kumpla instrukcje " sam naprawiam" i spróbuje działać..
  17. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musze wywalić tylną kanpe - całą z oparciem...jak się do tego zabrać ? Siedzisko wiadomo na tych dwóch zaczepach ale z oparciem mam problem..jest jakies DIY czy cos albo napiszcie jak to ogarnąć..
  18. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ostatnio walczylem z tylna wycieraczka to ni uja..sciagacz byl potrzebny..
  20. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moim zdaniem lepsze niż wszystkie chinki razem wziete
  23. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co gosciowi bronisz zarobku a cena i tak spoko Wladi tu masz bridgestony w dobrej cenie http://olx.pl/oferta/225-40-r18-bridgestone-re-050a-nowe-CID5-ID8JDuN.html#ef8ed29bb0
  24. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi tu masz jakies Daytony za 950 komplet http://olx.pl/oferta/225-40-18-dayton-gr-bridgestone-nowe-2014-CID5-ID8UPi1.html#27528ecb91 na h*j przepłacać
  25. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Darek jak na 2001rok to moim zdaniem fajnie wypasiona. S-line z tego roku to tylko pakiet wnętrze a tego chyba właśnie jej brakuje - ciemny sufit i kierownica 3ramienna.. Silnik 3.0 też chyba nie cieszy się zbyt dobrą opinią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.