Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prezik27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Prezik27

  1. Szybki cash (Snabba Cash) - 7/10, sensacja, szwedzkie kino, warto zobaczyć
  2. Krocząc wśród cieni -> 7/10 , jak ktoś lubi filmy z 'Liam Neeson' to jak najbardziej polecam, choć do Uprowadzonej bardzo daleko
  3. Dawca dla mnie 6/10 -> da rade obejzec
  4. Jak ktoś lubi zakręcone filmy to polecam: Przeznaczenie (Predestination) http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+2-34501
  5. ...no i tak zrobię...żona będzie zadowolona
  6. ...no niestety ja jestem sprawcą wiec jak wezmę kasę z PZU to polecą mi trochę po zniżkach...ale jeżeli ogarnę temat w 400-600 zł to i tak powinienem być do przodu...
  7. Witam, parę dni temu miałem drobna przygodę parkingową, która zakończyła się niewielkim zarysowaniem zderzaka. Po skontaktowaniu z PZU w ciagu 5min dostałem wycenę (bez oględziń) -> zaproponowano mi 1000 zł. AUDI ASO we Wrocławiu twierdzi, ze koszt naprawy moze wynieść około 1200 zł (też bez oględziń - rozmowa telefoniczna). Jako, że szkoda by była pokrywana z AC (wiazało by to się z utratą zniżek , koło 10% dla dwóch aut/polis) zastanawiam się czy nie pokryć tego z własnej kieszeni. Z tego powodu chciałby prosić o pomoc w wycenie naprawy oraz ewentualnie namiar na dobry ale może tańszy warsztat we wrocławiu. http://ifotos.pl/z/wrhqqsn Z góry dzieki
  8. jak Ferrari w końcu zrobi porządny bolid , który nie będzie odstawał 0.5 - 1s na okrążeniu (a m maja taki potencjał) to i Vettel będzie wygrywał, a jak zrobią to co robią od paru lat, to może sporadycznie jakieś pudło mu się trafi
  9. Prezik27 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Cena KFD rzeczywiście zachęca, tak na marginesie nie wiedziałem ze zaczęli robi coś pod swoim szyldem. Gaspari wygląda cenowo podobnie...a jaki sklep internetowy polecacie ? KFD ?FBB? zależy mi na wysyłce zagranicznej...
  10. Prezik27 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, doradźcie jakieś odżywki białkowe w w przyzwoitym stosunku cena / jakość - po paru latach wracam do ćwiczeń i zupełnie wypadłem z obiegu, kiedyś kupywałem Olimpa, MET-RX, Osrowii jak kiepsko było z budżetem
  11. I jest zgloszenie na Monte Carlo, niestety pewnie wciąż w fieście. http://powrotroberta.blogspot.com/2014/12/kubica-zostaje-w-wrc-w-fordem-fiesta-wrc.html
  12. .. u mnie nie odpala :/... Win 7 Home Prem 64-bit; .NET 4.5.1
  13. Zachęcony powyższymi wypowiedziami udałem się do Pana Adama na sprawdzenie klimy. W moim wypadku kompresor bardzo hałasował, podejrzewałem sprzęgiełko i gumeczki. Moja hipoteza sie potwierdziła...problem został szybko rozwiązany... a cena to już było bardzo miłe zaskoczenie )))) Bardzo polecam ten serwis.
  14. Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Przyłączam się do pytania. Czym się dokładnie zajmujesz w NL ? Pracę dostałem od razu po studiach, więc ciężko powiedzieć o wymaganiach. W holandii podchodzi się troszkę inaczej do tematu pracownika... w mojej firmie przeznaczają około roku na szkolenie ...w wiekszości polskich oczekują,że od pierwszego dnia człowiek będzie w 100% wydajnym. Na rozmowie kwalifikacyjnej bardziej sprawdzali nie moją wiedzę, a czy ogólnie jestem w miare kumaty. W NL mają dosyć duże zaufanie do człowieka, jak ktoś coś napisze w CV to raczej mu w to wierzą. Mi nawet nie sprawdzali czy naprawdę mam dyplom wyższej uczelni. Oczywiście jednym z wymagań było dosyć sprawne posługiwanie sie językiem angielskim... Odnośnie studiów to ukończyłem kierunek Elektronika i Telekomunikacja na PWr, a pracuje w tzw High-tech firmie produkującej maszyny do fotolitografii. Ogólnie w Nl jest trochć inny system szkolnictwa, jak ktoś ma inż. to jest gość, a magistra mało kto ma . Nie chce zaśmiecać forum swoją historią więc jak co to PW albo gg:6080415
  15. Dziewczyna daje radę, powinna zajść daleko. Gratuluję i powodzenia - jak będzie w finałach to i jakis sms pójdzie ode mnie
  16. ostatnie dwa lata - mniej niż 20 tyś/rok, ale był i okres gdzie tyle nalatałem w 3 miesiące
  17. 9h dziennie - średnio w tygodniu 38h Inżynier Produkcji (praca w NL)
  18. ...niestety kolega Inspektor nie ma co liczyc na bilety od rodzinki Prezika ....wszystkie rozdzielone
  19. ... z tym totkiem to troche przesadziles, u mnie w rodzince na 5 aplikacji dwie wygrane niestety nie wylosowali mnie
  20. Wczoraj moje autko wizytowało jeden z serwisów pogwarancyjnych audi...Co znaleźli: NIC !!!! Wszystkie gumowe osłony w porządku... Ich diagnoza: "Woda z odpływów podszybia leci na drążek zmiany biegów co może powodować zamarzanie biegów" - na moje pytanie czy tak powinno być: "Taka konstrukcja, nic z tym nie da się zrobić, odsyłają mnie do ASO"...Na moją prośbę wszystko przesmarowali. Dzisiaj po nocy -17 stopni drążek znów leciutko przymarznięty-wystarczyło lekko ruszyć,żeby odpuścił, czuje się lekki opór przy zmianach położenia. Na szczęście policzyli tylko za diagnozę - 60zł.
  21. no zapłace nawet jak nie znajdą przyczyny
  22. ... i nie jest to ASO, tylko serwis pogwarancyjny VW/AUDI/Skoda
  23. Statoil Wrocław ON Gold 5.12 zł , zatankowany pod korek i w sumie nie czuje różnicy między nim a Shell ON V-power
  24. Wczoraj podjechałem z tym problemem do jedengo z serwisów. Po pobieżnym sprawdzeniu osłon od spodu auta nic nie znaleźli - po swietach odstawiam auto ponownie (teraz było mi potrzebne) do tym razem dokładnych oględzin: od spodu i wnętrza....zobaczymy czy cokolwiek znajdą. Koszt imprezy narazie kolo 300-400 zl.....sam bym się pobawił za taką kasę ale nie mam czasu ani możliwości
  25. Prezik27 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ... ilu ja znam inzynierow, ktorzy mieli problemy ze znalezieniem pracy - jak ich nie chcieli w Polsce to wyjechali... poza tym polskie studia wiele czlowieka nie naucza, 90% przedmiotow bez sensu na zapchanie ramowki i aby doktor albo profesor mieli zajecie... za to pracodawca wymaga od swiezego absolwenta kilku lat doswiadczenie i pelnej efektywnosci w chwili zatrudnienia... a gdzie szkolenia, inwestycje w pracownikow - tego brak, wszyscy nastawieni tylko na zysk !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.